رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

تاپیک مخصوص بازی Need For Speed Rivals (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

دوستان هرکسی که بازی رو نصب کرده و گیر داره اگه سیستمش قابلیت اورکلاک داره سیستمش رو بذاره رو حالت اورکلاک درست میشه.من اینکارو کردم درست شد مثل آب هم روون اجرا میشه:thumbup:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوستان هرکسی که بازی رو نصب کرده و گیر داره اگه سیستمش قابلیت اورکلاک داره سیستمش رو بذاره رو حالت اورکلاک درست میشه.من اینکارو کردم درست شد مثل آب هم روون اجرا میشه:thumbup:

چطوری باید بزاریش رو اورکلاک؟

لینک به ارسال

بستگی به مارک و مدل مادربوردتون داره

لینک به ارسال

بستگی به مارک و مدل مادربوردتون داره

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام مدل مادر بردم asus m4n68t هست

مشکل گیر کردن بازی در حد low رو دارم چطوری اورکلاک کنم ؟

ضرری که برای سیستم ایجاد نمیکنه این اورکلاک ؟

لینک به ارسال
سلام مدل مادر بردم asus m4n68t هست

مشکل گیر کردن بازی در حد low رو دارم چطوری اورکلاک کنم ؟

ضرری که برای سیستم ایجاد نمیکنه این اورکلاک ؟

من که اور کردم بدون هیچ مشکلی الان دارم بازی میکنم و برای سیستمم هم هیچ مشکلی پیش نیومد و نمیاد.مادربورد خودم msi هست از بقیه مارک و مدل ها خبر ندارم.میتونید یه سرچ توی گوگل بزنید درباره اورکلاک مادربردهای ایسوس و مدل مادربوردتون

لینک به ارسال

بنظرم اورکلاک در جالت کلی وقتی تمام جوانبو در نظر بگیری خوب نیس و احتیاط شرط عقله مگر اینکه از لحاظ مالی بنیه اشو داشته باشی سیستمت بر ??نا ر??ت بری تعویض کنی

در مورد بازی NFS-R هم بگم که مشکل کندی و لگ بازی از خود بازیه (حتی کسانی که سیستم بروزی داشتن)حتی الکترونیک آرتز به این قضیه اعترا?? کرده و سرچی که من کردم تو نت متوجه شدم قراره از هکر ها برای این قضیه کمک بگیره و چیزی بنام اپدیت بازی یا پچ برای بازی NFS-R منتشر کنه البته یه سری تر??ندها هم هست مثلا بیایید یه شورت کات از ??ایل اجرای بازی رو دسکتاپ بسازید و تو properties اون برنامه قسمت target و در انتهای اسم ??ایل و مسیر نصب یه سری کد و حرو?? تایپ کنید(تو یوتیوب سرچ کنید) کمی بازی از حالت لگ اعصاب خرد کن خارج میشه ولی در حالت کلی باید بگم اورکلاک نکنید ریسکش بالاس و منتظر بمونید تا آپدیت بازی NFS-R.والسلام:gigglesmile:

لینک به ارسال
بنظرم اورکلاک در جالت کلی وقتی تمام جوانبو در نظر بگیری خوب نیس و احتیاط شرط عقله مگر اینکه از لحاظ مالی بنیه اشو داشته باشی سیستمت بر ??نا ر??ت بری تعویض کنی

در مورد بازی NFS-R هم بگم که مشکل کندی و لگ بازی از خود بازیه (حتی کسانی که سیستم بروزی داشتن)حتی الکترونیک آرتز به این قضیه اعترا?? کرده و سرچی که من کردم تو نت متوجه شدم قراره از هکر ها برای این قضیه کمک بگیره و چیزی بنام اپدیت بازی یا پچ برای بازی NFS-R منتشر کنه البته یه سری تر??ندها هم هست مثلا بیایید یه شورت کات از ??ایل اجرای بازی رو دسکتاپ بسازید و تو properties اون برنامه قسمت target و در انتهای اسم ??ایل و مسیر نصب یه سری کد و حرو?? تایپ کنید(تو یوتیوب سرچ کنید) کمی بازی از حالت لگ اعصاب خرد کن خارج میشه ولی در حالت کلی باید بگم اورکلاک نکنید ریسکش بالاس و منتظر بمونید تا آپدیت بازی NFS-R.والسلام:gigglesmile:

من بازی رو تموم کردم.حالا تا کی میشستم تا هکرهای محترم واسش ??کر چاره بکنن.من که گ??تم هرکی که سیستمش قابلیت اور داره این کارو بکنه.معلومه سیستمای ضعی?? نه قابلیتش رو دارن و نه میتونن اورکلاک کنن.:thumbup:

لینک به ارسال
من بازی رو تموم کردم.حالا تا کی میشستم تا هکرهای محترم واسش ??کر چاره بکنن.من که گ??تم هرکی که سیستمش قابلیت اور داره این کارو بکنه.معلومه سیستمای ضعی?? نه قابلیتش رو دارن و نه میتونن اورکلاک کنن.:thumbup:

ای ول به شما

قبول دارم حر??تو من خودم همیشه آدم ریسک پذیری هستم ولی حالا د??اع تموم شه میزنم لپ تاپ کله پاچه اش میکنم اور اندر اور:gigglesmile:

لینک به ارسال

رو سیستم من که مثل آب خوردن اجرا شد رو گرا??یک ultra

خیلی گرا??یکش عالیه مخصوصأ اون جنگل های کاجش ??وق العادس:balloony:

دوستان هر کی مشکل ا??ت ??ریم داره یا بازی واسش حرکت آهسته هست رزلوشن بازی رو بیاره پائین مشکلش حل میشه

همیشه سعس کنین نسخۀ بلک باکس رو دانلود کنین که به مشکل بر نخورید

مو??ق باشید

لینک به ارسال
رو سیستم من که مثل آب خوردن اجرا شد رو گرا??یک ultra

خیلی گرا??یکش عالیه مخصوصأ اون جنگل های کاجش ??وق العادس:balloony:

دوستان هر کی مشکل ا??ت ??ریم داره یا بازی واسش حرکت آهسته هست رزلوشن بازی رو بیاره پائین مشکلش حل میشه

همیشه سعس کنین نسخۀ بلک باکس رو دانلود کنین که به مشکل بر نخورید

مو??ق باشید

نسخه بلک باکس حذ??یات نداره مگه؟

لینک به ارسال

اینجور که میگن ??قط ویدیوهای بین بازی حذ?? شده که کمتر کسی سر ازشون درمیاره و کلا بدرد نمیخورن اما هیجان خاصی میدن به بازی.:thumbup:

لینک به ارسال

معمولأ قسمت زبان های غیر انگیلیسی و مولتی پلیر حذ?? میشه تو نسخۀ بلک باکس

هیچ وقت دموهای بازی ها حذ?? نمیشن تو نسخۀ بلک باکس

نید ??ور اسپید ران رو هم نسخۀ بلک باکسش رو اگه دانلود کنین میبینین که ??یلم ها و دموهاش هست ??قط ار رزلوشن ??ول اچ دی یا اچ دی ??یلم هاش رو تبدیل میکنن به 720p

کی آخه تو ایران قسمت مولتی پلیر بازی به کارش میاد!!

تازه بعد ها اگر هم سرورهای رایگان یا داخلی ایجاد شه با چند تا patch مشکل حل میشه و میشه بازی رو آنلاین بازی کرد

بلک باکس بازی هاش همه سالمن و ارور نمیدن حجم کمتری رو اشغال میکنن هیچ وقت هم حذ??یاتش لطمه ای به داستان بازی نزده و نمیزنه

به نظر من دلیلی نداره نسخه های دیگرو دانلود کرد

این موضوع وقتی بیشتر به چشم میاد که آخر یک سال میبینی با دانلود نسخه های بلک باکس بازی ها 100 گیگ کمتر از ??ضای هاردت اشغال شده و عمر گران بهات رو هم نذاشتی واسۀ ??یکس و تعمیر بازی !!!

لینک به ارسال

سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم بازی کنم گرا??یک من 4870 هست و اپدیت اخری که ازش اومده 13.1 هست ولی ارور زیر رو میده چیکار کنم؟؟ممنون میشم راهتمایی کنید [ATTACH=CONFIG]6461[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم بازی کنم گرا??یک من 4870 هست و اپدیت اخری که ازش اومده 13.1 هست ولی ارور زیر رو میده چیکار کنم؟؟ممنون میشم راهتمایی کنید 6461-capture-jpg

خب وقتی این ارور رو میده یعنی حتما 13.4 اومده که هیچ بعد اون هم اومده! تو سایت خود amd یه سرچ بکن تا اخرین نسخه رو پیدا کنی! به هر حال مشکل از اپدیت کارت گرا??یکت هست!

مو??ق باشی

لینک به ارسال

اومدن رو اومده اپدیت کردم ولی باز هم نشده اخه برای سری 5000 به بالا اومده حالا چیکار کنم؟؟؟

لینک به ارسال
اومدن رو اومده اپدیت کردم ولی باز هم نشده اخه برای سری 5000 به بالا اومده حالا چیکار کنم؟؟؟

برو اینجا: Download Drivers

کارت گرا??یکت رو جستجو کن! من خودم مال تو رو سرچ کردم ، اپدیت 13.9 واست اومده! می تونی دانلود کنی

لینک به ارسال

دوستان اوایل بازی یه ذره که میرم

یا یهو ص??حه سیاه میشه این ارور میاد

که وقتی ok رو میزنم از باری میاد بیرون

03998556561910388940.png

یا از بازی میاد بیرون این ارور رو میده

52595066768760241011.png

مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

سلام.من بازی رو نصب کردم از نظر اجرا و انجام بازی مشکلی ندارم ??قط هی صدای بازی و راوی بازی تکرار میشه..یه جمله رو 2کلمه به 2کلمه تکرار میکنه تا جمله تموم شه..صدای ماشینم همینطوره...درایورام هم آپدیته...اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لط??ا

لینک به ارسال
برو اینجا: download drivers

کارت گرا??یکت رو جستجو کن! من خودم مال تو رو سرچ کردم ، اپدیت 13.9 واست اومده! می تونی دانلود کنی

منم این مشکلو دارم 13.1 نصب میشه و کار میکننه 13.9 برام نصب میشه کار نمیکنه!:-_-:

Amd4650

ویندوز:8.1(64بیت)

لینک به ارسال
دوستان اوایل بازی یه ذره که میرم

یهو ص??حه سیاه میشه این ارور میاد

که وقتی ok رو میزنم از باری میاد بیرون

03998556561910388940.png

مشکل از چیه؟

کسی نمی تونه راهنمایی کنه

لینک به ارسال
آقامحمد مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)
کسی نمی تونه راهنمایی کنه

سلام دوست عزیز.دانلود نت ??ریمورک 4.5.1 و آخرین دایرکس رو نصب کنی حل میشه.البته من نت ??ریمورک زدم درست شد. البته تو این ارور که گذاشتی مشکل به گرا??یک هم میگیره که باید آپدیتش کنی.خوش باشی

ویرایش شده توسط آقامحمد

لینک به ارسال
سلام.من بازی رو نصب کردم از نظر اجرا و انجام بازی مشکلی ندارم ??قط هی صدای بازی و راوی بازی تکرار میشه..یه جمله رو 2کلمه به 2کلمه تکرار میکنه تا جمله تموم شه..صدای ماشینم همینطوره...درایورام هم آپدیته...اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لط??ا

سلام:4::5yt82hl_th:

وقتی بازی رو اجرا میکنید با است??اده از کلید های alt + tab به محیط ویندوز برگردید یا مستقیما با کلید های alt + ctrl + del به task manager بروید

سپس به سربرگ processes ر??ته و روی ??ایل بازی کلیک راست کنید سپس گزینه set affinity رو بزنید و تیک all processors را برداشته و ??قط تیک یکی از cpu ها رو بزنید (مثلا cpu 0 )

لینک به ارسال

سلام دوستان

بازی بطور کامل نصب شده

وقتی اجرا میکنم میگه درایور گرا??یک رو آپدیت کن ، منم به جدیدترین آپدیت کردم

اما هنوز همون پیغام لعنتی رو میده :|

از طریق رجستری نمیشه ورژن درایور رو دستکاری کرد؟

کارت گرا??یکم :

amd HD radeon 6700

اینو دانلود و نصب کردم :

13-12_win7_win8_64_dd_ccc_whql

با نرم ا??زار AMD اینو شناسایی کردم و دانلود کردم

اما اررور بازی میگه ورژن شما 13.1 هست باید به 13.4 آپدیت کنید

عجب احمقیه EA ، وقتی براش نیومده چجوری دانلود کنم ؟ :|

نسخه بازی blackbox

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...