رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

تاپیک مخصوص بازی Need For Speed Rivals (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان چرا نمیشه اینو با گیم پد بازی کرد؟؟؟؟من هر کاری کردم و از هر برنامه ای هم برای تنظیم دسته است??اده کردم نشد.لط?? کنین اگه از دوستان کسی تونسته برای این بازی گیم پد با نرم ل??زار تنظیم کنه ??ایل های تنظیم دسته رو همینجا آپبود کنه.ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از دوستان کسی تونسته این بازی با game pad بازی کنه؟؟؟

آیا روشی هست که بشه game pad تنظیم کرد؟؟

لینک به ارسال

سلام ویندوز من 8.1 64 بیته وقتی رزولوشن رو تغییر میدم دکمه های کیبورد ازکار میا??ته؛ نسخه 32بیت بازی مشکلی بابت کیبورد نداره اما ارور stop working میده کسی میدونه اشکال عمل نکردن کیبورد از کجاس؟

لینک به ارسال

سلام من بازی نسخه reload رو دانلود و نصب کردم حالا میخوام اپدیت رو قرار بدم اپدیت 1.4 رو دانلود کرد حالا برای اپدیت باید اپدیت 1.3 رو ریخت بعد یک

1.4 یا میشه مستقیم 1.4 رو نصب کرد؟

لینک به ارسال

سلام

من نسخه ریلودد رو دانلود(البته از p30download) و نصب کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم اونجایی که میگه دکمه اینتر رو بزنید وقتی میزنم میخواد به اورجین وصل بشه و این ارور رو میده که اینتر رو میزنم لودینگ میشه و وارد بازی میشه (بخش پلیس) مثلا اون قسمتو که انتخاب میکنی که پلیس باشی یا مسابقه دهنده و اون انیمیشن اولش رو اجرا نمیکنه حالا میخواستم بدونم اینکه این ارور رو میده و به اورجین وصل نمیشه چه محدودیتایی رو درست میکنه؟چیکار باید بکنم؟

بازی هم روون اجرا میشه و لپتاپم هم قویه ولی لودینگ های وسط بازی به نظرم یخورده طولانیه

مشخصات سیستمم هم اینه:

intel core i7 4700HQ

nVidia Geforce GTX 760M

ram:8G

[ATTACH=CONFIG]10371[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام. اقایون داداشام. من این بازی رو روی pc نصب کردم کرک هم کردم. DirectX 11 هم نصب کردم. Microsoft.NET.Framework.4.5.2 هم نصب کردم اما موقع اجرای بازی ص??حه سیاه میشه و ارور میده. ارور زیر نگاه کنید. هر چه زودتر جوابی بدید انتظار سخته:sad:

[ATTACH=CONFIG]10372[/ATTACH]

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من سیستمم اینه

ویندز 10 و پرو و 64 بیتی

گرا??یک نویدیا(گیگابایت) جی ??ورس جی تی 730 و 128 بیتی و دید را تری

سی پی یو(2هسته ای) پانتیوم 3220 و 3.00 مگاهرتز

رم 16 گیگ گینگ گستون دید را تری

من رو حالت lov دارم این بازی انجام میدم و مشکل خاصی ندارم بجز بعضی مراحل ببینید. اولین جای که بازی شروع میشه درخت های معمولی که اسمش نمیدونم هست خوب مشکلی ندارم از سمت راست من میگم بعد اولین مرحله میرسیم به مراحلی که درخت های کاج و بزرگ داره اینجا یکم یه کچلو ا??ت ??ریم میگیره و 100 درصد تست شده تو منیجر که سی پی یو و رم داره کم نمیاره یعنی این گرا??یکی دارم باز کمه. راحی نیست این بازی روون انجام بدم تمام مراحلو؟ پیش نیاز های بازی همه نصبن ابدیت ها همه چی همه جدید جدید. هر دو نسخه بازی هم تست کردم بلاک باکس و ریلوود که نسخه ریلوود ابدیت 1.4 خورده یکم روون تره ??قط. منتظر جواب شما هستم دوستان

ویرایش شده توسط 0reza666

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...