رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
nazyaryan

درخواست کمک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه مشکلی دارم

قبلأ برای چک کردن نرم ا??زار های جدید از ویندوز مجازی است??اده میکردم vertual windows

با است??اده از نرم ا??زار VMware اما بعد از اینکه ویندوز 8 نصب کردم قابلیت مجازی سازی ویندوز رو از دست دادم

همچنین قبلأ از یک سایت آنلاین است??اده میکردم که یک دسک تاپ مجازی و 2 گیگابایت ??ضا میداد که کاملأ رایگان بود و میشد همۀ برنامه ها رو داخلش نصب کرد و امتحان کرد که ویروسی نباشن اما متأس??انه سایت رو ??راموش کردم :(

کسی سایتی بلده که یک دسکتاپ مجازی رایگان با قابلیت نصب نرم ا??زار ( حتمأ قابلیت نصب نرم ا??زار داشته باشه) در اختیار کاربراش بذاره!!!!

ممنون میشم کمکم کنید:619379pjx9hv71jb:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام،

اون قابلیتی که شما ازش صحبت میکنی رو بهش میگن VPS که هزینه نسبتا بالایی داره مخصوصا اگر بخوای VPS با Corei 7 اجاره کنی که هزینه ماهیانه ش سر به ??لک میزنه یعنی حدود 450-460 هزارتومن البته Corei 5 و Corei 3 هم همچین ارزون نیستن.

عزیز شما برای تست برنامه ها مخصوصا روی WMWare نیازی به VPS نداری و ??قط باید آخرین ورژن یعنی 10.0.0.1379776 رو دانلود کنی تا به راحتی روی ویندوز 8.1 حالا چه PRO و چه Enterprise بتونی ازش است??اده کنی همون طور که خودم روی 8.1 سری pro 64-Bit دارم است??اده میکنم و با تنظیمات مربوط به NAT و Networking میونی به سیستم اصلی Remote بشی یا اینکه هارد اصلی رو هم بهش Define کنی و یا هر میزان پارتیشنی که خواستی رو موقع نصب ویندوز بهش اختصاص بدی مثلا من خودم 12 گیگ به صورت Virtual به ویندوزم اختصاص دادم اما چون است??اده من برای شارژ کنترلر PS3 هست ??علا برنامه ای روش نصب نکردم ولی میدونم مشکلی نداره با برنامه ها..........

لینک به ارسال

اینو قبلأ همراه عکس پرسیده بودم ازت که..

..بعد نصب ویندوز 8 قابلیت vertualization سی پی یوم disabled شده و دیگه نمیتونم ویندوز مجازی نصب کنم

تو ??روم سایت tomshardwares هم پرسیدم گ??تن لازمۀ نصب ویندوز مجازی enable بودن vertualization هست

نمیدونم چرا تو ویندوز 7 مشکلی نداشت اما تو 8 مشکل داره

بگذریم

توی ویندوز 8.1 میشه ویندوز مجازی نصب کرد!!

یعنی من قبلأ از وی پی اس رایگان است??اده میکردم که قیمت هاش رو گ??تین اما الان یادم ر??ته چه سایتی بود:mellow: چه بد:mellow:

هیچ وی پی اس رایگانی الان دیگه وجود نداره !! :(

حتی اگه در حد demo و trial هم باشه و بشه توش برنامه نصب کرد مشکل من حل میشه ها

نمیخوام دائمی و همیشگی ازش است??اده کنم آخه که وی پی اس بخرم

لینک به ارسال

سلام،

عزیزم دقیقا اون مشکلی که شما در ویندوز 8 داشتی یعنی Disable بودن Virtualization رو منم روی 8.1 دارم قبلا هم که عکس رو گذاشته بودی گ??تم باید از BIOS به حالت Enable برگرده چون موقع اجرا WMWare برنامه ارور میده که این قابلیت غیر ??عال شده و باید از بایوس دوباره ??عال بشه.

اما روی سیستم من که corei 3 3210 هست بدون دستکاری در بایوس wmware نصب و اجرا شد و خیلی راحت یک ویندوز XP SP3 با تمام تنظیمات TCPIP و 12 گیگ Virtual Space نصب شد و همین الآن دوباره از برنامه ویندوز رو Power On کردم.

اینم عکس ویندوزم در wmware :

6268-wmware10-jpg

در نت سرچ کنی ممکنه Demo یا Trail یک VPS پیدا کنی اما باور کن برای شما کارایی نداره و WMWare از لحاظ قدرت و ایمنی حر?? اول رو میزنه چون خودت هم است??اده کردی و دلایلش رو میدونی.

اگر ورژن آخر برنامه رو پیدا نکردی خبر بده لینکش رو پ.خ کنم.......:4:

لینک به ارسال

ویندوز کم حجم

سلام،

عزیزم دقیقا اون مشکلی که شما در ویندوز 8 داشتی یعنی Disable بودن Virtualization رو منم روی 8.1 دارم قبلا هم که عکس رو گذاشته بودی گ??تم باید از BIOS به حالت Enable برگرده چون موقع اجرا WMWare برنامه ارور میده که این قابلیت غیر ??عال شده و باید از بایوس دوباره ??عال بشه.

اما روی سیستم من که corei 3 3210 هست بدون دستکاری در بایوس wmware نصب و اجرا شد و خیلی راحت یک ویندوز XP SP3 با تمام تنظیمات TCPIP و 12 گیگ Virtual Space نصب شد و همین الآن دوباره از برنامه ویندوز رو Power On کردم.

اینم عکس ویندوزم در wmware :

6268-wmware10-jpg

در نت سرچ کنی ممکنه Demo یا Trail یک VPS پیدا کنی اما باور کن برای شما کارایی نداره و WMWare از لحاظ قدرت و ایمنی حر?? اول رو میزنه چون خودت هم است??اده کردی و دلایلش رو میدونی.

اگر ورژن آخر برنامه رو پیدا نکردی خبر بده لینکش رو پ.خ کنم.......:4:

مرسی بلاخره درستش کردم:gigglesmile:

??قط یه مشکلی داره اونم اینه یک ویندوز دیگه که نصب میکنم سی پی یوم رو زیاد اشغال میکنه در حالت معمولی ??رکانس سی پی یوم روی 1.5 GHZ هست و بالاتر نمیره اما با نصب ویندوز مجازی میره روی 3 GHZ حتی 3.7!!!

یه ویندوز کم حجم و جم و جور مثلأ 98 سراغ ندارین که برنامۀ اضا??ی روش نباشه و کمتر سی پی یو رو اشغال کنه

یدونه دانلود کردم که تو بیشتر سایت ها هست

یه ??ایل iso بود که ویندوز me 95 98 داخلش بود

اما زبانش اسپانیائیه

گ??ته بود واسه نصب ویندوز 98 شمارۀ 6 رو وارد کن اما هر شماره ای وارد میکنی مینویسه invalid command البته به اسپانیائی

یه ویندوز 98 کم حجم که سی پی یو مصر?? نکنه میخوام یا ایکس پی خیلی کم مصر?? از نظر سی پی یو

اینم عکسش

[ATTACH=CONFIG]6271[/ATTACH]

لینک به ارسال
مرسی بلاخره درستش کردم:gigglesmile:

??قط یه مشکلی داره اونم اینه یک ویندوز دیگه که نصب میکنم سی پی یوم رو زیاد اشغال میکنه در حالت معمولی ??رکانس سی پی یوم روی 1.5 GHZ هست و بالاتر نمیره اما با نصب ویندوز مجازی میره روی 3 GHZ حتی 3.7!!!

یه ویندوز کم حجم و جم و جور مثلأ 98 سراغ ندارین که برنامۀ اضا??ی روش نباشه و کمتر سی پی یو رو اشغال کنه

یدونه دانلود کردم که تو بیشتر سایت ها هست

یه ??ایل iso بود که ویندوز me 95 98 داخلش بود

اما زبانش اسپانیائیه

گ??ته بود واسه نصب ویندوز 98 شمارۀ 6 رو وارد کن اما هر شماره ای وارد میکنی مینویسه invalid command البته به اسپانیائی

یه ویندوز 98 کم حجم که سی پی یو مصر?? نکنه میخوام یا ایکس پی خیلی کم مصر?? از نظر سی پی یو

اینم عکسش

6271-www-jpg

خب واسه من در وضعیتی که VT در حالت Disabled هست ??رکانس CPU بالاتر از 1.98 نمیره مگر اینکه شما موقع نصب اون ویندوز در WMware تنظیمات مربوط به Processors رو تغییر داده باشی یا اینکه با Enabled شدن VT از بایوس این مقدار ??رکاسن CPU بالاتر ر??ته البته Utilization که الآن نشون میده برای cpu شما ??قط 8% هست که یعنی کل پردازنده آزادهست:gigglesmile:،

شما وارد برنامه شو و از HOME یک Virtual Machine جدید درست کن و در تنظیمات CPU اعداد رو 1 لحاظ کن اگر بازهم درصد است??اده از cpu کم نشد میتونی VTرو برای امتحان Disable کنی شاید جواب داد.

شما یک ویندوز XP یا 7 32بیتی دانلود و نصب کن بهتر از 98 یا me هست چون اونها کارایی ندارن حداقل یک xp SP3 یا SP2 از همین سایت دانلود و روی wmware بریز ببین مشکلت برطر?? میشه چون برای من مشکلی ایجاد نکرد.....

لینک به ارسال

همه راه هائی که گ??تین رو آزمایش کردم

بعد از enable کردن vertualization باز هم ??رکانس سی پی یو روی 1.5ghz و 2 الی 3 درصد کار میکنه

اما وقتی که ویندوز مجازی رو ??عال میکنم میره بالای 3ghz

آخه قبلأ 3 تا ویندوز مجازی همزمان اجرا میکردم روی 3ghz نمیر??ت اگرم میر??ت لحظه ای بود بلا??اصله میومد روی 1.7 الی حداکثر 2.7 دیگه

اما الان یدونه XPsp3 نصب کردم میره روی 2.8 الی 3.7 حتی گاهی روی 3.7 ثابت میشه!!

آخه من میخوام کارای سنگین دیگه هم انجام یدم اینجوری نمیشه که روی 3.7 ق??ل بشه:blink: عجیب نیست!

??کر کنم باید برم بیرون یدونه ویندوز 98 کم حجم بخرم:gigglesmile:

لینک به ارسال

عزیز من الآن VT رو برای corei 3 خودم Enable کردم،

و Utilization یا همون درصد است??اده از cpu حتی موقع باز بودن wmware بالاتر از 15% نر??ت که تازه سریعا هم به 1 % رسید اون Virtualization که سرعت و ??رکانس cpu رو تا 3 و 3.2Ghz بالاتر برده cpu رو اشغال نکرده ??قط ??رکانس رو بالاتر برد تا برای است??اده در virtual machine مشکلی پیش نیاد.

شما اگر از ویندوز 8 است??اده میکنی ورژن 8.1 از PRO یا Enterprise رو نصب کرده و بعد wmware رو نصب کن و ببین با XP SP3 یا SP2 بازهم مشکلی هست یا نه.......

لینک به ارسال

دلیل ا??زایش ??رکانس مهم نیست زیاد

میخوام بدونم راه حلی هست که بشه ??رکانس رو پائین آورد

تنظیماتی چیزی وجود داره

آخه قبلأ دو سه تا ویندوز مجازی run میکردم انقدر ??رکانس نمیر??ت بالا

لط??أ یه راه حلی بده ??رکانس رو بتونم بیارم پائین مرسی

البته اگه راه حلی وجود داره

??قط سیستم عاملمو نمیتونم عوض کنم چون کلی پلاگین و برنامه روش نصبه که نصب همشون و عیب گیری و چک کردنشون ساعت ها زمان میبره

لینک به ارسال

خب ا??زایش ??رکانس به ??عال شدن VT یا قدیمی بودن ورژن ویندوز مربوط هست یعنی به نظر من ورژن ویندوز تاثیر بیشتری داره،

شما میتونی ??قط ویندوز رو به 8.1 آپدیت کنی یا از ویندوز آپدیت است??اده کنی چون خود 8.1 یک مقدار cpu usage کمتری نسبت به 8 داره.

از طر??ی تا زمانیکه است??اده ای از ??رکانس ??علی نشه که مشکلی پیش نمیاد و ات??اقی هم برای cpu نمیو??ته پس ??قط vt رو disable کن.

البته من هنوزهم روی ورژن ویندوز تاکید میکنم..........

لینک به ارسال
خب ا??زایش ??رکانس به ??عال شدن VT یا قدیمی بودن ورژن ویندوز مربوط هست یعنی به نظر من ورژن ویندوز تاثیر بیشتری داره،

شما میتونی ??قط ویندوز رو به 8.1 آپدیت کنی یا از ویندوز آپدیت است??اده کنی چون خود 8.1 یک مقدار cpu usage کمتری نسبت به 8 داره.

از طر??ی تا زمانیکه است??اده ای از ??رکانس ??علی نشه که مشکلی پیش نمیاد و ات??اقی هم برای cpu نمیو??ته پس ??قط vt رو disable کن.

البته من هنوزهم روی ورژن ویندوز تاکید میکنم..........

همین ویندوز 8.1 که روی سایت خودمون هست خوبه واسه دانلود؟ بروز هست یا صبر کنم یکی دو ماه!

vt رو که disable کنم دیگه ویندوز مجازی از کار می ا??ته!! لازمۀ کار کردن ویندوز مجازی اینه که vt حتمأ enable باشه

کی حوصله داره ویندوز نصب کنه باز .... اون همه برنامه :ohnoes:

??کر کنم بهترین راه همین پرش روی 8.1 باشه اما حوصله و وقت میخواد که ندارم

??علا با همین ??رکانس بالا سر میکنم ببینم بعدأ خدا چی میخواد

مرسی بابت این همه زمانی که گذاشتی و به سوالام جواب دادی ممنون

لینک به ارسال
همین ویندوز 8.1 که روی سایت خودمون هست خوبه واسه دانلود؟ بروز هست یا صبر کنم یکی دو ماه!

vt رو که disable کنم دیگه ویندوز مجازی از کار می ا??ته!! لازمۀ کار کردن ویندوز مجازی اینه که vt حتمأ enable باشه

کی حوصله داره ویندوز نصب کنه باز .... اون همه برنامه :ohnoes:

??کر کنم بهترین راه همین پرش روی 8.1 باشه اما حوصله و وقت میخواد که ندارم

??علا با همین ??رکانس بالا سر میکنم ببینم بعدأ خدا چی میخواد

مرسی بابت این همه زمانی که گذاشتی و به سوالام جواب دادی ممنون

راستش رو بخوام بگم من از این سایت ویندوزم رو دانلود نکردم اما p30day هم ورژن مربوط به October 2013 رو قرار داده.

اگر این ورژن رو دانلود کنی چون الآن درست یک ماه از تاریخ انتشارش گذشته باید از طریق windows update ویندوز رو بعد از نصب آپدیت کنی و کارهای مربوط به Activation رو انجام بدی.

عزیز قبلا هم گ??تم من در حالیکه VT در حالت Disable بود به راحتی wmware رو ران کرده و ویندوزی که خواستم رو نصب کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد و نمیشه گ??ت لازمه کار با wmware ??عال بودن VT هست چراکه من در حالت غیر ??عال از این machine است??اده کردم.

خوشحال شدم اگر تونستم بهت کمکی کرده باشم.........:4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...