رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
SON OF SPARTA

خاطرات گیمینگ شما! ( قوانین در پست اول )

پست های پیشنهاد شده

در اینجا میتوانید خاطرات خنده دارتون رو در بازی های رایانه ای برای دیگران تعری?? کنید

قوانین :

1. توهین نکنید

2. پست انحرا??ی ندید

استارت رو خودم میزنم :

Saints Row: The Third : تو شهر SteelPort بودم. داشتم با گنگستر های رنگ سبز و پلیسا همزمان میجنگیدم. یه د??عه یه چیزی پشتم من??جر شد. یه ماشین بود. روی هوا چرخید و بــــــــــــــــــــنگ! من??جر شد و به صورت ا??قی درست جلوی من ا??تاد!!! یعنی قلبم ایستاد درست 2 سانتی متر از من ??اصله داشت! بعد یکی از اون گنگسترا یه بمب انداخت اون ماشینه خورد به من من هم یه 3 - 4 متری پرت شدم اونور و. الله اکبر! الله اکبر!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داشتم خدای جنگ سه بازی میکردم.یهو رسید ب همون جایی که...................(دیگه خودتون میدونید).همه خوانواده هم نشسته بودند.دیگه من به معنای واقعی اب شدم ر??تم تو زمین.

لینک به ارسال

ایمان جان من هم همین چیز برام پیش اومده ولی بازی gta v بود:lol:

لینک به ارسال

fox hunt

:76:

داشتم بازی fox hunt رو توی پلی استیشن 1 بازی میکردم

این بازی یک بازی بر مبنای ??یلم های ضبط شده بود

مامان بزرگمم نشسته بود ک??ت: تلوزیون ??یلم چی نشون میده؟!

گ??تم: ??یلم نیست بازیه

گ??ت: این کامپیوتریه یا واقعی!! چقدر پسره خشگله!

من :|

پلی استیشن یک :mellow:

کاراکتر بازی :blink:

لینک به ارسال

تازه ps2 خریده بودم.مدل ??ت.اولین بازی هم gta vice city بود.از همون اسلحه هایی که تو بازی بود که بینهایت بود و به صورت وقتی یکی رو برداشتم ر??تم تو خیابون قتل عام مردم:76::lol:

??کر کنم یه هزار ن??ری رو کشتم:7AD_headspin:.بعد دیدم بابام پشت سرم وایستاده بوده.:mellow::electricf:

بهم گ??ت دیسک رو بده منم دادم.برد قایمش کرد.تو شهرمون هم کسی اون موقع بازی نمی ??روخت.منم دیگه تا چند مدت بازی نکردم تا این که بعد از 7 ماه دیسک رو پیدا کردم که ات??اقا کار می کرد:gigglesmile:

لینک به ارسال

منو پسر خاله هام پلی استیشن 1 شبهای جمعه از کلوپی محله مون کرایه میکردیم و تا صبح بازی میکردیم همیشه 4 ن??ری پول میذاشتیم ولی 2 ن??ری بازی میکردیم یه جورایی منو یکی از پسرخاله هام جان سخت بودیم اون دوتای دیگه میخابیدن بیدارشون نمیکردیم!!!:gigglesmile:

لینک به ارسال
منو پسر خاله هام پلی استیشن 1 شبهای جمعه از کلوپی محله مون کرایه میکردیم و تا صبح بازی میکردیم همیشه 4 ن??ری پول میذاشتیم ولی 2 ن??ری بازی میکردیم یه جورایی منو یکی از پسرخاله هام جان سخت بودیم اون دوتای دیگه میخابیدن بیدارشون نمیکردیم!!!:gigglesmile:

تا صبح چی بازی میکردین اونوقت:blink:

لینک به ارسال
ایمان جان من هم همین چیز برام پیش اومده ولی بازی gta v بود:lol:

من هر موقع ببینم یه بازی غیر اخلاقی حذ??ش میکنم یا تو اون قسمت کانال رو عوض می کنم. چه ??قط خودم باشم چه خانواده هم باشه .

لینک به ارسال
تا صبح چی بازی میکردین اونوقت:blink:

کلوپیه 3 تا سی دی برا انتخابمون میذاشت معمولا ??وتبال 99 و یه بازی شبیه need for speed و crash میگر??تیم بعدها که مشتری پروپا قرصش شدیم کل cd bag میگر??تیم ساعات کرایه اش هم 10 شب تا 9صبح بود!!!

لینک به ارسال

اینم از خاطره ی من :

Saints

Row: The Third : تو شهر SteelPort بودم. داشتم با گنگستر های رنگ سبز و پلیسا همزمان میجنگیدم. یه د??عه یه چیزی پشتم من??جر شد. یه ماشین بود. روی هوا چرخید و بــــــــــــــــــــنگ! من??جر شد و به صورت ا??قی درست جلوی من ا??تاد!!! یعنی قلبم ایستاد درست 2 سانتی متر از من ??اصله داشت! بعد یکی از اون گنگسترا یه بمب انداخت اون ماشینه خورد به من من هم یه 3 - 4 متری پرت شدم اونور و. الله اکبر! الله اکبر!

لینک به ارسال

راست ميگه لهتون مى كنم بچه برو ها منم alireza 90 كاربر gamesroom

لینک به ارسال

واقعا که!:ohnoes::90::cursing:

لینک به ارسال

کاربرای عزیز خاطره دزدی نکنین دیگه بنده خدا اومده خاطرشو اینجا دیده هههههههههههههههههههههه :gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76:

لینک به ارسال
کاربرای عزیز خاطره دزدی نکنین دیگه بنده خدا اومده خاطرشو اینجا دیده هههههههههههههههههههههه :gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76:

الان شما داری مسخره می کنی یا د??اع می کنی :ohnoes::mellow:

لینک به ارسال

کپی برابر اصل:76::gigglesmile:

لینک به ارسال

دوستان من دیگه خاطره دزدی ندیده بودم.

لینک به ارسال

اینا رو ولش بابا یروز داشتیم تو خونه دوستم igi بازی می کردیم یه مرحله بود یه هلیکوپتر از بالای سرمون رد میشد و بمب می انداخت و ما هم باید ??رار میکردیم مرحله 7 بود دقیقا یادمه مامانش برامون شیر با بیسکویت آورده بود و اونم داشت میخرد منم بازی میکردم یهو به من گ??ت مواظب باش بمبا نخورن تو سرت منم گ??تم نه نمیخورن صداشم گذاشته بودیم رو آخر وای وای من ر??تم جلو 4 تا بمب خورد تو سرم هیچی دیگه بووووووووووم همه چی از جمله شیر ، بیسکویت ، سی دی ها همه چی ریخت رو زمین دیگه هیچی دیگه من کامپیوترو از برق کشیدم ده برو که ر??تیم تو کوچه خخخخخخخ :lol: :76: :gigglesmile:

دیگه تا سه ه??ته خونشون نر??تم

لینک به ارسال
اینا رو ولش بابا یروز داشتیم تو خونه دوستم igi بازی می کردیم یه مرحله بود یه هلیکوپتر از بالای سرمون رد میشد و بمب می انداخت و ما هم باید ??رار میکردیم مرحله 7 بود دقیقا یادمه مامانش برامون شیر با بیسکویت آورده بود و اونم داشت میخرد منم بازی میکردم یهو به من گ??ت مواظب باش بمبا نخورن تو سرت منم گ??تم نه نمیخورن صداشم گذاشته بودیم رو آخر وای وای من ر??تم جلو 4 تا بمب خورد تو سرم هیچی دیگه بووووووووووم همه چی از جمله شیر ، بیسکویت ، سی دی ها همه چی ریخت رو زمین دیگه هیچی دیگه من کامپیوترو از برق کشیدم ده برو که ر??تیم تو کوچه خخخخخخخ :lol: :76: :gigglesmile:

دیگه تا سه ه??ته خونشون نر??تم

باحال بوووووووود

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

بچه که بودم میر??تم رو تیغه دیواری که خونمونو از کوچه جدا میکرد

اون موقعه عیده مادرم بود منو با دمپایی میزد حالا نه که تنبیه بشم کلا روزه انتقامش بود:mellow:

اعصاب ندارن این مادرها به خدا:blink:

البته اینم وقتی بود که تو کوچه داشتیم بازی میکردیم ات??اق می??تاد

ویرایش شده توسط delsange

لینک به ارسال
بچه که بودم میر??تم رو تیغه دیواری که خونمونو از کوچه جدا میکرد

اون موقعه عیده مادرم بود منو با دمپایی میزد حالا نه که تنبیه بشم کلا روزه انتقامش بود:mellow:

اعصاب ندارن این مادرها به خدا:blink:

البته اینم وقتی بود که تو کوچه داشتیم بازی میکردیم ات??اق می??تاد

چه ربطی به گیمینگ داشت؟؟؟؟هر چند خاطرات قدیما یادش بخیر یه ??لش بک خ??ن زدیا

لینک به ارسال

Copy = Paste

:gigglesmile::gigglesmile:

لینک به ارسال

تازه کامپیوتر خریده بودم(6سالم بود)بعد همون مرده که کامپیوتر رو اورده بود یه بازی هم باهاش بود.midnight clubخیلی بازی باحالی بود.به نظرم گرا??یکش خیلی باحال بود.و وقتی برای اولین بار وارد بازی شدم داداشم یه ماشین اورد اسمش و قیا??ش یادم نیست ولی خیلی بد بود.ولی یه 1 سال پیش که بازی شو خریدم. دیددم چه قدر گرا??یکش داغونه !!!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...