رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman620

کمک از دوستان با تجربه هنگ و خاموش شدنpc

پست های پیشنهاد شده

من وقتی دارم با کامپیوتر بازی میکنم یک د??عه هنگ میکنه که باید حتما ریستارتش کنم وقتی هم ریستارش میکنم نمیاد بالا یک صدا بوق که ??کر کنم از هارد باشه میاد که مجبور میشم خاموشش کنم و دوباره بالا میاد حالا چه battlefilde4 رو بازی کنم چه angry brids این مشکلو داره مشخصات کامپیوترم اینهرم:4کارت vga:amd 6670cpu:g840hard:500wsternوینوزمم 8 به نظرتون ویندوزو عوض کنم درست میشهکمکم کنیددر ضمن هارد و چک کردم مشکلی نداشت از دو یا سه ن??ر پرسیدم گ??تند رم هست شما هم راهنماییم کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام . احتمال داره مال رم باشه . یه رم مال یکی از دوستان اشنایان هم بزار چک کن ببین چی میشه .

2 - احتمال داره مال پردازنده باشه . حتما نگاه کن ببین پایه های پردازندت خوب جا ر??ته یا نه و یا شاید خراب باشه .

3- امکان داره پاورت قوی نیست و سیستم رو داغون میکنه .

4- اگه پاورت هارد رو خراب کرده باشه باعث میشه گاهی ق??ل کنه سیستم .

این خرابی هاردی که من میگم با HD tone هم نمیشه ??همید .

احتمال خرابی به درصد : رم _ 70%_____ پردازنده 10% ____ پاور 40% ____هارد 50 %

اما ??کر کنم مال رمت باشه . چون این صدای بوق اول یا مال رم هست یا پردازنده .

حتما هم نگاه کن ببین ??ن سی پی یو درست جا زدی یا نه . شاید یکم از جاش در اومده و باعث داغ شدن میشه .

اما بازم رم . اول رم از کسی بگیر جای رمت بزار تست کن .

ویرایش شده توسط my_name_is_ali

لینک به ارسال

من قبلأ با سیستم قدیمیم اینجوری می شدم:gigglesmile:

رم های دستگاهتو کامل در بیار و دوباره سر جاش بذار درست میشه واسه من اینجوری درست شده بود دیگه هم اینجوری نشد تا اینکه سیستم جدید خریدم

همۀ قطعات رو اگه بلدی چک کن و دوباره سر جاش بذار

تو این تاپیک هم اگه مشکلت رو مطرح کنی خیلی زود جواب میدن بهت http://forums.p30day.com/t6180-34.html#post42649

لینک به ارسال

مرسی رم هارو در اوردم و دوباره جا زدم

??علا که اینجوری نشده

طریقی بوق زدنش اینجوریه ی تک بوق و 3 تا پشت سر هم

لینک به ارسال

داداشا مشکل از هارد هست اخه ویندوزم عوض کردم بازم اینجوری شد تست کردم وقتی هارد وصل نیست یک تک بوق و سه تا ÷شت سر هم میزنه وقتی هم هنگ میکنه بعد از ریستارت همینجوری بوق میزنه یعنی باید هارد بخرم خراب شده دیگه؟هاردم وسترن 500 هستش

لینک به ارسال

نرم ا??زاری هست که تست کنه هارد سالمه یا نه؟من hd tune pro رو دارم اما میگه ok کاملا سالمه بابا کمکم کنید با معر??تا؟؟؟؟

لینک به ارسال
نرم ا??زاری هست که تست کنه هارد سالمه یا نه؟من hd tune pro رو دارم اما میگه ok کاملا سالمه بابا کمکم کنید با معر??تا؟؟؟؟

ممکنه ??ایل ضروری بوت حا??ظه ی مادربرد شما پاک شده باشه! بهتره ببریش بیرون تا درست کنن! خودت نمی تونی درستش کنی! وقتی سیستم نمی تونه بوت بکنه ، یعنی ??ای های بوتش ، یا خراب شده و یا پاک شده! ببرش بیرون تا دوباره برات بزنن!

مو??ق باشی

لینک به ارسال

داداش پس هارد مشكل نداره اخه وقتي هنگ ميكنه چراغ هارد نميزنه!

لینک به ارسال
داداش پس هارد مشكل نداره اخه وقتي هنگ ميكنه چراغ هارد نميزنه!
داداش اگه بعد از هنگ بالا نمیاد ممکنه مشکل از ویندوزت باشه که تو پارتیشن درست نصب نکردی و ممکنه درایو ریکاوری که توی پارتیشن باید درست کنی و حجمش هم 350 یا 100 مگ هست وجود نداشته باشد.

داداش شما کاری که میگمو بکن و بعد بم بگو:

روی my computer راست کلیک کرده و گزینه manage رو انتخاب کن.در ص??حه باز شده برو به Disk management و بعد ببین اولین درایو که مال ریکاوری باید باشه وجود داره یا نه؟ و اگه باشه حجمشو هم بگو.

منتظرتم...

لینک به ارسال

داداش واضح تر توضيح بده من چجوري بايد پارتيشن بندي كنم و ريكاوري نصب كنم اخه هنگش مال اينه؟

لینک به ارسال

داداش تو کاری که گ??تمو کردی؟؟؟درایو ریکاوری توی پارتیشن بندی ساخته میشه موقعی که هیچ درایوی هنوز ساخته نشده اولین درایوی که بزنی برای ساخت بطور پیش ??رض یه درایو 350 مگ میسازه بعدش که خودت میدونی چطور تقسیم میشن باقی درایوها

به این قسمت برو : روی my computer راست کلیک کن بعدش گزینه manage بعدش در پنجره باز شده گزینه disk management رو بزن بعدش درایوها ظاهر میشن و ببین اولین درایو اسمش چی هس و حجمش رو هم بگو چنده؟؟؟ خیلی واضحه خب...

لینک به ارسال

داداش من در زمينه هارد و پارتيشن مبتدي هستم ميشه كامل توضيح بدي چيكار كنم مرسي

لینک به ارسال

نه داداش بازم خاموش ميشه

لینک به ارسال

اون بوقایی که می گی دقیقا در جه مرحله ای زده می شه؟ مانیتور چی رو نشون می ده؟

یه پیام خصوصی هم برات دارم

لینک به ارسال

داداش وقتي هنگ ميكنه ص??حه مانيتور هيچ تغييري نميكنه بازي رو نشون ميده حتي برا چند ثانيه هم صدا ادامه بازي مياد يا مثلا اهنگ گذاشتم صداش قطع نميشه و به خوندن ادامه ميده اما ص??حه كاملا ق??له

لینک به ارسال
داداش وقتي هنگ ميكنه ص??حه مانيتور هيچ تغييري نميكنه بازي رو نشون ميده حتي برا چند ثانيه هم صدا ادامه بازي مياد يا مثلا اهنگ گذاشتم صداش قطع نميشه و به خوندن ادامه ميده اما ص??حه كاملا ق??له

ممکنه اصلا مشکل از هاردت نباشه! ممکنه مادربردت نیم سوز شده باشه! مادربرد من هم دو بار سوخته و وقتی این ات??اق ا??تاد ، کلا همچی ایستاد! حالا ممکنه مال تو وقتی گرم میشه ، این مشکلو داره! بازم پیشنهاد می کنم ببری تعمیرگاه! مشکلت سخت ا??زاری هست نه نرم ا??زاری

لینک به ارسال

داداش قبلا دادم جای cpu که توسط خواهر زادادم د= دستکاری شده بود درستش کردن اما مادربوردمو تست کرده اخه خار های جای سی ÷ی یو دو سه تاشون کج شده بود ولی ??کر نکنم مادربورد باشه اگر وقت کنم حتما میبرمش تعمییرگاهداداش تازه وقتی کام÷یوتر رو روشن میکنم و درجا بازی میکنم هنگ میکنه ولی وقتی میزارم یکم داغ کنه دیگه هنگ نمیکنه واقعا نمیدنم چیکار کنم باهشمرسی از ÷اسخ هاتون دوستان

لینک به ارسال

داداش راستي ميتونه مشكل پارتيشن بندي هارد هم باشه يا نه!

لینک به ارسال

منم این مشکل رو دارم ویندوزم 8.1 هست 2ماهی میشه نتونستم درست حسابی بازی کنم!

لینک به ارسال

نبرديش تعمير گاه؟

لینک به ارسال

نه. اما مثلا دارم آهنگ گوش میدم همون صدای ک میگی میاد ریست میشه اما باید از برق بزنم بعد روشن کنم ک بالا بیاد! 2ماهی هم هست بازی نتونستم بکنم. همش هنگ میکنه

لینک به ارسال

ماله شما هر چی شد به منم اطلاع بده عزیز اگه بردی تعمیر. پسر داییم تو کامپیوتر وارده میگه رمم مورد داره !

لینک به ارسال

اگر کارت گرا??یکت ??ن داره چک کن که ??ن کار میکنه. و مطمئن شو که رادیاتور(چه ??ن داشته باشه چه نه) کارت گرا??یکت از جاش بلند نشده باشه. با توجه به علائمی که میگی یه چیزی داغ میشه و وقتی ریست میکنی چون هنوز گرمه دستگاه بالا نمیاد ولی تو این ??اصله که از برق میکشی و اینا اون قطعه خنکتر میشه و اجازه بالا اومدن دستگاه رو میده. اگر بتونی از تو setup مادربرد بری تو قسمت health care یا یه همچین چیزی ببینی دما CPU و بقیه قطعات چند درجه هستن شاید بشه ??همید چی گرم میکنه.

لینک به ارسال

داداشا ي چيز ??هميدم چون من adsl ندارم گوشيم رو به عنوان مودم كرده و با ايرانسل ميام وقتي اينترنت وصله بازي ميكنم يا تو دسكتاپم هنگ ميكنه اما وقتي اينترنت وصل نيست نه اخه به نظرتون ربط داره چون وقتي داشتم اينترنتون وصل ميكردم بعد از چند ثانيه هنگ كرد اما بدون ايينترنت 6 ساعت بدون مشكل بازي كردم! يعني چي اخه!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...