رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman620

کمک از دوستان با تجربه هنگ و خاموش شدنpc

پست های پیشنهاد شده

بهترین کار اینه یه سیستم جدید بخری با قطعات با کی??یت

بقول اینگیلیسی ها "چون پول ندارم جنس خوب میخرم" سر کیسه رو شل کن اینم بنداز دور:gigglesmile:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
داداشا ي چيز ??هميدم چون من adsl ندارم گوشيم رو به عنوان مودم كرده و با ايرانسل ميام وقتي اينترنت وصله بازي ميكنم يا تو دسكتاپم هنگ ميكنه اما وقتي اينترنت وصل نيست نه اخه به نظرتون ربط داره چون وقتي داشتم اينترنتون وصل ميكردم بعد از چند ثانيه هنگ كرد اما بدون ايينترنت 6 ساعت بدون مشكل بازي كردم! يعني چي اخه!

ویروس کش نصب کردی؟ آپدیته؟

لینک به ارسال

داداش اخرين ورژن نود 32 و اپديت هستش ولي وقتي درايو c رو اسكن ميكنم 10 تاي رو قرمز ميكنه كه در پوشه كش گوگل كروم هست اما حذ??شون نميكنه يعني ويروسه داداش؟

لینک به ارسال
داداش اخرين ورژن نود 32 و اپديت هستش ولي وقتي درايو c رو اسكن ميكنم 10 تاي رو قرمز ميكنه كه در پوشه كش گوگل كروم هست اما حذ??شون نميكنه يعني ويروسه داداش؟

خب گ??تی وقتی وصلی به اینترنت این مشکل ایجاد میشه! اینطوری ممکنه ویروسی باشه! البته با یه نوع اینترنت دیگه هم تست کن ببین نتیجه چیه؟

لینک به ارسال

ممکنه به ویندوز ربط داشته باشه؟ منم هم چین مشکلی دارم ! شبیه

ویندوز 8.1

ــــــــــــــــــــــــ

8.1 بهتره یا 7 (در حال حاضر خصوصا برای بازی )

لینک به ارسال

داداش تو اگه ??قط بتونی بم بگی درایو ریکاوری هست یا نه مشکلت مشخص میشه.من چندین دستگاه اینطور بودن که بخاط نبود درایو ریکاوری این مشکل به وجود میومد.

اگه بازم بلد نیستی ب??همی این درایو وجود داره یا نه برنامه team viewer رو نصب کن تا از طریق اون بتونم وارد کامپیوترت بشم و ببینم مشکلش چی هست.

لینک به ارسال

بعد از اینه روی my computer راست کلیک کنی و گزینه manage رو بزنی این ص??حه واست درمیاد :

[ATTACH=CONFIG]6427[/ATTACH]

حالا به اولین درایو که اسمی نداره نگاه کن.حجمش 350 مگ هس و تو مشخصاتش هم نوشته که چه درایوی هست...اگه این رو نداشته باشی هنگ به خاطر اینه...

لینک به ارسال

داداش درایو ریکاوری رو دارم مال من حجمش 10 گیگ هستش که 40 مگابایتش free space هستش!

لینک به ارسال
داداش درایو ریکاوری رو دارم مال من حجمش 10 گیگ هستش که 40 مگابایتش free space هستش!

داداش درایو ریکاوری بایستی جدا باشه که حداکثر حجمش 350 مگ هست...یعنی و قتی پارتیشن بندی میکنی اولین درایوی که میسازی خودش بصورت اتوماتیک درایو ریکاوری رو با حجم مشخصی میسازه...تو عکسی که گذاشتم خوب دقت کن..اولین درایوی که دارم مال ریکاوری هست.

لینک به ارسال

ایمان جان اگه کامپیوترت هنگ و مشکلی نداره بهش کاری نداشته باش:;-):

لینک به ارسال

داداش گ??تم كه وقتي اينترنت موبايلم رو بهش وصل ميكنم البته نه هميشه اما گاهي وقت ها هنگ ميكنه و ص??حه سياه ميشه داداش بردم تعميرگاه گ??ت تمام قطعات سالمند و ويروس هم نداره ولي اوردمش باز ر??تم نت باز هنگ كرد شيطونه ميگه بزن خوردش كن داداش راهي بلدي بهم بگو مرسي

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
داداش گ??تم كه وقتي اينترنت موبايلم رو بهش وصل ميكنم البته نه هميشه اما گاهي وقت ها هنگ ميكنه و ص??حه سياه ميشه داداش بردم تعميرگاه گ??ت تمام قطعات سالمند و ويروس هم نداره ولي اوردمش باز ر??تم نت باز هنگ كرد شيطونه ميگه بزن خوردش كن داداش راهي بلدي بهم بگو مرسي
سلام دوست گلم

نه اینطور مشکلات سخت ا??زاری نیست.حالا که سخت ا??زار اینقد الکی نیس که زود خراب شه

خب اگه چند بار ویندوز نصب کردی و باز این مشکلو داشتی با یه پارتیشن بندی مشکلت حل میشه.اما قبل اون اگه میشه بگی الان چه ویندوزی رو دستگاته و چند بار ویندوز عوض کردی که این مشکلو داشتی؟؟؟؟

ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال

داداش ويندوزم 8 هست در ضمن من به روش هاي با ايرانسل ??ري ميرم كه از نرم ا??زار zamprox است??اده ميكنم داداش مشكلم حل كني نت ??ري ايرانسل رو بهت ياد ميدم

لینک به ارسال
داداش ويندوزم 8 هست در ضمن من به روش هاي با ايرانسل ??ري ميرم كه از نرم ا??زار zamprox است??اده ميكنم داداش مشكلم حل كني نت ??ري ايرانسل رو بهت ياد ميدم
داداش احتمال زیاد مشکل از خود این نرم ا??زاره که است??اده میکنی چون ویندوز 8 خیلی حساسه و به برنامه های غیر قانونی همیشه گیر میده

پیشنهاد من اینه که از ویندوز 7 است??اده کنی

حالا شاید با دوباره نصب کردن ویندوز 8 مشکلت حل شه

لینک به ارسال

لینک به ارسال

داداش من اينترنت رو وصل نكردم و ر??تم اساسين بازي كنم درجا تو منو بازي هنگ كرد كه بعد از چند ثانيه ص??حه سياه شد و چراغ مانيتور ميزنه داداش اونوقت بعد از اينكه ريستارتش ميكنه ميام تو بازي ديگه هنگ نميكنه ويندوز رو تازه عوض كرد بزنم خوردش كنم

لینک به ارسال

داداش ميتوني كمكم كني از نو پارتيشن بندي كنم

لینک به ارسال
داداش ميتوني كمكم كني از نو پارتيشن بندي كنم
آره دوست گلم

خب اینم بگم که همه اطلاعاتت میپره ها...خب حالا واسه چی پارتیشن بندی کنی؟؟؟؟ تو برو ویندوز 7 رو نصب کن که خیلی راحت تر و با دوام تر هست و احتمالا این مشکل رو نخواهی داشت.

لینک به ارسال

داداش خوب خيليا با ويندوز8 مشكل ندارن چرا من بايد داشته باشم من 6 ماه با ويندوز8 بازي ميكردم مشكل نداشتم اين مشكل يك د??عه سرو كلش پيدا شد خدايا چي کار کنم

لینک به ارسال
داداش خوب خيليا با ويندوز8 مشكل ندارن چرا من بايد داشته باشم من 6 ماه با ويندوز8 بازي ميكردم مشكل نداشتم اين مشكل يك د??عه سرو كلش پيدا شد خدايا چي کار کنم

حالا اینطور نگو ??دات

من نگ??تم ویندوز 8 مشکل داره اما نسبت به 7 خیلی حساسه به اورجینال بودن نرم ا??زارها...خودم 1سال از ویندوز 8 است??اده کردم و خوب میشناسمش...البته تو برو ویندوز عوض کن حالا خواستی 8.1 نصب کن چون یه سری از مشکلات 8 رو نداره و کاملتره...

لینک به ارسال

اي بابا ولش كن اصلا ??ردا ميبرم مي??رشمش

لینک به ارسال
اي بابا ولش كن اصلا ??ردا ميبرم مي??رشمش

داداش خب به توضیحاتم توجه کن...تو داری میگی که بخاطر یه نرم ا??زار کامپیورتت کمی هنگ میکنه و ویندوز 8 رو دستگاهته...تو یه بار ویندوز عوض کن مشکلت حل میشه حالا اگه بجای 8 بری 8.1 نصب کنی بهتره

لینک به ارسال

داداش خوب وقتي هنگ ميکنه و ريستارت ميشه ويندوز اين اخطار رو ميده c:/windows/minidump/120613-9312-01.dmp و اين c:/user/iman/appdata/local/temp/wer-23609-0.sysdataxml و اين c:/windows/memory.dmp و درخواست ميكنه براي مايكروسا??ت ارسال بشه! به نظر مشكل چيه يكبار پارتيشن بندي كنم بعد ويندوز بنصبم درست ميشه؟

لینک به ارسال

حتما هاردتو اکسن کن و بد سکتوراشو ر??ع کن منم اینجوری بودم. اول اسکن بدسکتو رو زدم و یا یه برنامه مشکلات هاردمو ر??ع کنم بعد ویندوز عوض کردم دیگه اون مشکل از بین ر??ت

یه برنامه هست با نام تن آپ اینو هم بعد از ر??ع بدسکتور نصب کن و بزار مشکل یابی کنه

لینک به ارسال

??کر نکنم لازم به این اسکن باشه

همون پارتیشن بندی که اگه بطور صحیح انجام بدی مشکلت درست میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...