رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bm79

از الان به فکر خرید ps4 باشید

پست های پیشنهاد شده

با توجه به اینکه برای اجرای بازی های امروزی با حداکثر جزئیات به سیستم های بسیار به روز و پیشر??ته چند ملیونی نیازمندیم به نظر می رسد بهترین راه برای لذت بردن از این گونه بازی ها خرید کنسول های نسل 8 است. خوب پس ایا بهتر نیس از الان به ??کر جمع کردن پول (با شما نیستم بچه پولدارا:gigglesmile:) باشید؟ به نظر شما کسی که قصد خرید ps4 دارد باید چه مواردی را در نظر بگیرد؟ آیا قیمت ها پس از عرضه کنسول و گذشت چندین ماه پایین خواهد آمد؟ یا حتی بدون هک کنسول می توان به بهترین نحو از آن است??اده کرد ؟ نظرات خودتونو بگین لط??ا

.[ATTACH=CONFIG]6291[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6292[/ATTACH]

خلاصه بگم من قصد خرید ps4 رو دارم می خوام ببینم صبر کنم تا چند ماه دیگه یا شاید تا نوروز یا بخرم بازی هاشو کرایه یا تعویض میتونم کنم ؟ ککممکک کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز الان قیمت ps4 تو تهران 3 تومنه تا 1 ماه دیگه میاد تا 1 تومن بازیهاش هم میتونی کرایه کنی :thumbup:

لینک به ارسال

ممکنه xbone خیلی زود هک بشه و همه برن سمت اون و قیمت ps4 شدید ا??ت کنه.اون موقع من میخرم.

لینک به ارسال
عزیز الان قیمت ps4 تو تهران 3 تومنه تا 1 ماه دیگه میاد تا 1 تومن بازیهاش هم میتونی کرایه کنی :thumbup:

""تا 1 ماه دیگه میشه 1 تومن ؟"" داداش چی ??ک کردی ؟!؟! :lol:

لینک به ارسال

!!!!

من دوستم از دبی خریده یک و دویست منم گ??تم واسم بگیرن ولی شرمنده بخاطره حر??م دارن از اطلاعات کم مردم سو است??اده می کنن با چشم دیدم تهران ??روشنده هاش خیلی قالتاق هستن این قیمتا از کجاا میاااد!!!

لینک به ارسال
من دوستم از دبی خریده یک و دویست منم گ??تم واسم بگیرن ولی شرمنده بخاطره حر??م دارن از اطلاعات کم مردم سو است??اده می کنن با چشم دیدم تهران ??روشنده هاش خیلی قالتاق هستن این قیمتا از کجاا میاااد!!!

آخ گ??تی.خداییش این ??روشنده ها خیلی بی انصا??ن

لینک به ارسال

قول ​شر?? میدم تا 2 سال هک نشه ...... همون ps3 زنده ایم

لینک به ارسال

داداش شما باز ??ضایی ??ک کردی هااا!

ps4 تا 50 سال دیگه هم 1 تومن نمیشه، ??وقش بشه 2 تومن!

لینک به ارسال

عزیزان سونی اعلام کرده قیمت دقیق کنسول 399 دلار یا همون 400 هست.و قیمت دقیق دلار امریکا هم در امروز ساعت 13:31 هست 3102 تومن و دیروز هم قیمت دلار دقیقا رو 3000 بود تو بازار ازاد...

الان میبینید قیمت ها بالا هست به خاطر این که خود ??روشنده ها تو دبی یا هر جا دیگه گرون تر حساب میکنن ??روشنده های ایرانی که از همونا میگیرن قیمت رو هم بالاتر میکنن!!به خاطر همین قیمت ps4 ??وق العاده بالاست...

شما تا اواخر زمستون صبر کنید تا این قیمت بخوابه اون وقت این طور حساب میشه کرد با قیمت دلار امروز:

قیمت کنسول ps4 با دلار 3000 تومنی :

1-اگه قیمت اصلی ps4 رو 400 دلار در نظر بگیریم میشه یک میلیون و دویست تومن.

2-اگه قیمت اصلی ps4 رو 400 دلار در نظر بگیریم و با توجه به قیمتی که ??روشنده ها میدن اونو تبدیل به 500 دلار کنیم با دلار 3000 تومن قیمت میشه یک میلیون و پونصد تومن...

*البته با توجه به روند ??علی مذاکره احتمالش هست قیمت های پایین بیاد ولی من هر چه قدر ??کر میکنم میبینم با وجود کشورهایی مثل اسراییل این امکان 1 در میلیارد هست :91:بهتره وارد بحث سیاسی نشیم ...

خلاصه ??علا دست نگه دارید تا قیمت این کنسول بیاد پایین...

• Like 1

لینک به ارسال
مهمان مهمان

پایین ترین قیمت تو ایران ??کر کنم بشه 1700 البته زمان میبره

اینجا ایران است :90::90::90::90::90::90:

لینک به ارسال
پایین ترین قیمت تو ایران ??کر کنم بشه 1700 البته زمان میبره

اینجا ایران است :90::90::90::90::90::90:

بله این جا ایرانه .اینو که همه دارن میگن حدود 1700 میشه که بله من هم گ??تم تا اس??ند صبر کنید...

الان هیچی معلوم نیست منتظر باشید.

لینک به ارسال

حالا گیرن کنسول اصلا 3 تومن ....

شما 5 تا بازی بخر انگار دوباره کنسول خریدی :gigglesmile:

لینک به ارسال

حالا گیرن کنسول اصلا 3 تومن ....

شما 5 تا بازی بخر انگار دوباره کنسول خریدی :gigglesmile:

5 تا بازیش میشن 1 میلیون تومن که تقریبا هم قیمت ps3 هست نه ps3 .

الان یکی از دوستام ps4 گر??ته با کیلزون.کیلزون که معلومه از همه بازی های Ps4 در حال حاضر گرون تره و براش دراومد 220 تومن که ما میگیم 200 تومن.تازه کل بازی های ps4 که درست حسابیه الان ایناست :

ac IV و killzone و nba و nfs rivals هست.حالا injustice هم حساب میکنیم.در کل تا ابد که کپی خور نشده نمیمونه!

لینک به ارسال

واقعا ممنونم از حمایت و راهنمایی هاتون بله درسته اینجا ایرانه و همه چی ممکنه ولی اگه خوشبین باشیم که تا 5 ماه دیگه هک شه و قیمت 1 و 700 باشه عالی میشه.:7AD_headspin:

لینک به ارسال

والا ما مردم خودمون از مسعولان و همه کسایی که دست اندرکارن ظالم تریم خودمون که به هم رحم نکنیم معلومه بقیه هم رحم نمیکنن .....

من خودم میخوام بخرم ولی اگه هک نشه به درد نمیخوره .... کاش هر چی زودتر هک بشه

من تا ps2 با سونی بوم ولی به دلیل درس و بعد از ترک تحصیل کارم دیگه سراغ ps3 نر??تم ولی ps4 رو میخوام چون انحصاری هاشو دوست دارم و نمیخوام پول گندهای بابت خرید کامپیوتر بدم

خوبی دیگشم که تا چند سال راحتی ولی اگه بالای 2 میلیون تومن باشه توان ندارم بخرم اونم الان 1 تومن لپ تاپ رو ب??روشم و 1 تومن حق برداشت که بتونم بخرم

کاش بیاد پایین قیمت و هر چه زودتر هک بشه :gigglesmile::76::2lkfck5:

لینک به ارسال

اقایون جهت اطلاع عرض کنم ps3 خوره منه .......

خدمتتون اینو بگم که sony تو ی ??ریموری اومد خنگ بازی در اورد ولینوکس ازاد کرد و این ??رصت بسیار مناسبی برای هکر ها بود تا اون رو هک کنند

sony هم ??همیدتو اپدیت بعدی جلو این کارو گر??ت وحدود 2 سال دیگه هیچکس نتونست اونو هک کنه تا اینکه کلیداش ??اش شد ..اونم ??قط برا کنسولهای قدیمی ....منظورم 3.55 هست..وتا امروز سخت ا??زاریه تونستند دوباره اون رو شبیه سازی کنند...

حالا ما موندیم و ps vita که حدود 2 سال هک نشده و تازه الان دارن ی کارایی میکنند واونم اکانت جا ب جا میکنند

حالا ما دیگه تو ps4 خبری از لینوکس نداریم و باید منتظر باشیم تنها سخت ا??زاری هک شه که اونم حداقل 500 هزینش و تا اون موقع 1یا2 سال زمان میبره ...........

پس تا 2 سال دیگه .....................................................پس ??علا تو ps3 مثل من بمونید یا رو همون pc خودتون

الان رو ps4 حتی نمیشه بلوری ??یلم کپی دید چه برسه بازی کپی ........

حتما 2 سال دیگه بعد از ازدواجم یکی میخرم :lol:

لینک به ارسال

چون احتمال داره بازی CRASH BANDICOOT واسه ps4 عرضه شه پس یکی از ملاک های من واسه ps4 همین کراشه.

لینک به ارسال

ایول

،دمت گرم

چون احتمال داره بازی CRASH BANDICOOT واسه ps4 عرضه شه پس یکی از ملاک های من واسه ps4 همین کراشه.

لینک به ارسال

ی خبر اینکه ps4 هزینه ساختش حدود 350 دلار و سودش حدود 18 دلار ......سوودش رو بازیاهس

لینک به ارسال

قیمت توی ایران 1300000 تومن میشه

ولی اگر کپی خور بشه و گارانتیش کنن بیشتر میشه

لینک به ارسال

خدااایاااا یه ps4 نازل کن به ما تا آخر عمرم نوکرتم خدااااااا

لینک به ارسال

من یکی از دوستان که اهل تهران هستش از دبی واسش آوردن....??کرشو بکنید قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟

??قط 1200تومان

لینک به ارسال

Ps4 Chie

Boro Xbox One Bekhar Ke Ta Chand Rooz Dg Hackesh Mikonan

لینک به ارسال

من اگه واقعا بشه یکی از یه کشور دیگه یه ps4 واسم بخره میتونم الان پولشو بش بدم...یه پس اندازی داریم دیگه

البته آشنا زیاد دارم که میرن دبی و کویت اما خب یکی بایستی واست بخره که تو این چیزا وارد باشه...

لینک به ارسال

Dastgahao Kharidi , Ta Abad Nemishe Ke Bazi Keraye Kard

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...