رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bm79

از الان به فکر خرید ps4 باشید

پست های پیشنهاد شده

جان تو اگه هیچوقت ps4 هم هک نشه اصلا دنبال xone نحواهم ر??ت و میشینم همین ps3 رو بازی میکنم...همون بهتر بود اسمشو x720 میذاشتن بهتر بود...وقتی حتی انحصاریش هم رزولشن 720 داره چه توقعی میشه داشت....

Just PS4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخه این مایکروسا??ت رو چه حساب کنسول میسازه بره همون سراغ اپلش که سامسونگم سوسکش کرده مایکروسا??ت جمع کن برو:76::76::76::gigglesmile::gigglesmile::gigglesmile::2lkfck5:

لینک به ارسال

اینو راس میگه یعنی اگه ps4 هک هم نشه طر?? xbox1 نمیرم. ??قطps4 . بابا واقعا چی از xbox انتظار دارید؟؟؟ میخواید باهاش تلویزیون ببینید؟ من کنسول میخرم تا باهاش بتونم بازی کنم نه این که پولمو دور بریزم و تلوزیون ببینم . وگرنه می ر??تم یه گیرنده دیجیتال میخریدم نهایتا به قیمت 120 هزار تومن نه این که 300 هزار تومن الکی پول بدم. ب??هم :lol::76::gigglesmile::7AD_headspin::2lkfck5::619379pjx9hv71jb:

لینک به ارسال

پسر دایی بابام خرید 2300 با همه جزءیات با call of duty ghost اورجینال :blink:

لینک به ارسال

اگه به بازار های ایران بیاد قیمتش چقدر میشه؟قیمت بازی هاش چقدر هست؟

لینک به ارسال

خودش ??ک کنم اگه چند ماه بگذره به 1900 میرسه ولی بازیهاش اگه هک نشن 220 اینا اگه هک شن 10 الی 20 اولا بعدنا کمتر میشه

لینک به ارسال
قیمت توی ایران 1300000 تومن میشه

ولی اگر کپی خور بشه و گارانتیش کنن بیشتر میشه

گارانتی که اشغاله در حد چی ... بدون گارانتیش خیلی بهتره تازه گارانتی هم اگه کنسول مشکل پیدا کنه میبره پیش تعمیرکارا

لینک به ارسال

آقا حله بابامو راضی کردم برا خریدن ولی یه چند تا شرط گذاشته و گ??ته بعد امتحانات ترم 1

لینک به ارسال
آقا حله بابامو راضی کردم برا خریدن ولی یه چند تا شرط گذاشته و گ??ته بعد امتحانات ترم 1

من که هر کاری کنم راضی نمیشه مادرم :76: من چون اخر تابستون superslim ps3 گر??تم و قبلش هم وی یو میگه دوباره کنسول میخوای بگیری؟:gigglesmile:بعد گ??ته هر وقت اونا خراب شدن :lol: یعنی طرز ??کرش تو حلقم.بحث پولش هم نیست بحث اینه که میگه اونا که سالمن :78:شما ??ک کنم هم سن منی با توجه به نام کاربریت ... من که ترم 1 دی هست ولی بهت پیشنهاد میکنم تا اس??ند صبر کنی تا قیمت وحشتناک ps4 بخوابه...

لینک به ارسال

خوب منم 14 سالمه ولی دوربرای اس??ند میگیرم منم 2 سال قبل psp داشتم بعد ??روختم ps3 بعد ??روختم تبلت گر??تم الانم میخوام ps4 بخرم.

لینک به ارسال

کسی لینک از یه سایت معتبر خارجی نداره که 400 دلار ب??روشه؟

همه جا بالای 700 دلاره چرا؟

لینک به ارسال

به امید اون روزی که ps4هک بشه rebug ??ریمور 1.50 رو منتشر کنه و p30dayبازی های ps4رو واسه دانلود بزاره یعنی میشه خدا هرکی دوست داره این ات??اق بی??ته بگه الهی آمین:;)):

لینک به ارسال

اره کاش اون روز زود تر بیاد . آقا هر چقدر گشتم سایتی برا خریدش با قیمت مناسب نبود بعضی سایتای ایرانی هم با قیمت بالای 2 میل می??روختن

لینک به ارسال

منظورم یه سایته خارجی مثله امازونه، میخوام برام ب??رسته امریکا، کسی سراغ نداره؟

لینک به ارسال

خوب خود آمازون یا گیم سپات یا بست بای یا ...

لینک به ارسال

خب امازون زیر 700 دلار نداره، بقیه هم موجود ندارن!

لینک به ارسال

آره راس میگی حواسم نبود

لینک به ارسال
با توجه به اینکه برای اجرای بازی های امروزی با حداکثر جزئیات به سیستم های بسیار به روز و پیشر??ته چند ملیونی نیازمندیم به نظر می رسد بهترین راه برای لذت بردن از این گونه بازی ها خرید کنسول های نسل 8 است. خوب پس ایا بهتر نیس از الان به ??کر جمع کردن پول (با شما نیستم بچه پولدارا:gigglesmile:) باشید؟ به نظر شما کسی که قصد خرید ps4 دارد باید چه مواردی را در نظر بگیرد؟ آیا قیمت ها پس از عرضه کنسول و گذشت چندین ماه پایین خواهد آمد؟ یا حتی بدون هک کنسول می توان به بهترین نحو از آن است??اده کرد ؟ نظرات خودتونو بگین لط??ا

.6291-playstation4-jpg

6292-ps4-bundle-600x400-jpg

خلاصه بگم من قصد خرید ps4 رو دارم می خوام ببینم صبر کنم تا چند ماه دیگه یا شاید تا نوروز یا بخرم بازی هاشو کرایه یا تعویض میتونم کنم ؟ ککممکک کنید.

مسئله ای که باید در نظر داشته باشید :

مهم ترین بخش کنسول چک کردن پورت HDMI هست . من خریدم مشکل جا انداختن کابل HDMI رو داره ولی مشکلی از بخش سخت ا??زار نداره . برای راه حل اش هم باید با دست ??لزی رو که پایین پورت هست رو با دست ??شار بدین و کابل HDMi رو جا ب اندازید .

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز همچنین خبر خرید ps4 شما رو شنیدم مبارک باشه از کجا گر??تی؟ واقعا با اون قیمت گر??تی؟

لینک به ارسال
ممنون دوست عزیز همچنین خبر خرید ps4 شما رو شنیدم مبارک باشه از کجا گر??تی؟ واقعا با اون قیمت گر??تی؟

بله واقعا با همون قیمت گر??تم .

اطلاعات شو براتون پ.خ کردم

لینک به ارسال

من متوجه نشدم. قیمتش چنده؟

لینک به ارسال

دیدم تاپیک داره خاک میخوره گ??تم دوباره بیارم صدر

لینک به ارسال

بابا تاپیکامو راه بندازین دیگه من چند بار یه موضوعی رو باز کردم ??قط این یکی خوب طر??دار داشته

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...