رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman620

کمک از دوستان علت stop working اخرین درایو کارت گرافیک amd

پست های پیشنهاد شده

دوستان مدل کارت گرا??یکم amd 6670hd هستش درایو 13.9 رو نصب کردم برای اجرای بازی های جدید اما بعضی مواقع stop working میده مشکل کجاست از ویندوز 8 32bit است??اده میکنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام منم همین مشکلو دارم دیگه دارم کلا??ه میشم از دست این ارور لعنتی همه کارم کردم همه نرم ا??زارهای جانبیشم نصبیدم net fromwork 4.5.1 با حجم 450 مگم نصب کردم اما نشد که بشه نمیدونم دگه چیکار کنم از دوستان اگه کسیم بود که بتونه این مشکل ما رو حل کنه مدیون خودش میکنه

لینک به ارسال

من ati radeon 1gb 5470 دارم و ورزن 13.9 روش نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد

همین چند روز پیش هم برای geforce 9400gt 1gb سیستم خونه هم ورژن 13.9 نسخه 32 بیتی رو نصب کردم که در حین نصب چون آنلاین بودم داشت دات نت ورژن جدید و خودش دانلود میکرد

لذا سرچ کنید ببینید اراد کارتون کجاس ارور stop working یه مشکل اساسیه ولی با کمی سرچ میتونید حلش کنید

بنظرم برید پاکش کنید بعد انلاین شید و برین نصب کنید ببینید دات نت میگیره یا نه

لینک به ارسال

درود

من احتمال میدم ویندوزتون 8 یا 8.1 هست چون این ویندوز ها با net . جدید کار میکنه و هنوز خیلی از بازیها با این ورژن سازگاری ندارند

ویندوز 7 نسخه سرویس پک 1 نصب کنید خیلی از این مشکلات رو ندارید

اگر درایور رو بر روی نسخه قبلی نصب کردید میتونه از تداخل درایور ها به وجود اومده باشه اگر هم نه اینها رو بررسی کنید

حتما درایور نسخه رسمی رو نصب کنید بتا نباشه

برنامه dirct x اخرین ورژن رو نصب کنید

از سالم بود ویندوز خود مطمئن شوید (سعی کنید از این ویندوزهای دست کاری شده توسط شرکتها بر روی سیستمتون نصب نکنید چون دستکاری ویندوز خودش باعث خراب شدن نرم ا??زار ها و برنامه ها میشه )

ویندوز خودتون رو با کرک مطمئن وسالم اکتیو کنید

حتی الامکان ویندوز 8 یا 8.1 نصب نکنید چون درایور ها و خیلی از برنامه ها با این دوتا ویندوز مشکل دارند

به نظر من مطمئن ترین ویندوز همون ویندوز 7 sp1 هست

لینک به ارسال
درود

من احتمال میدم ویندوزتون 8 یا 8.1 هست چون این ویندوز ها با net . جدید کار میکنه و هنوز خیلی از بازیها با این ورژن سازگاری ندارند

ویندوز 7 نسخه سرویس پک 1 نصب کنید خیلی از این مشکلات رو ندارید

اگر درایور رو بر روی نسخه قبلی نصب کردید میتونه از تداخل درایور ها به وجود اومده باشه اگر هم نه اینها رو بررسی کنید

حتما درایور نسخه رسمی رو نصب کنید بتا نباشه

برنامه dirct x اخرین ورژن رو نصب کنید

از سالم بود ویندوز خود مطمئن شوید (سعی کنید از این ویندوزهای دست کاری شده توسط شرکتها بر روی سیستمتون نصب نکنید چون دستکاری ویندوز خودش باعث خراب شدن نرم ا??زار ها و برنامه ها میشه )

ویندوز خودتون رو با کرک مطمئن وسالم اکتیو کنید

حتی الامکان ویندوز 8 یا 8.1 نصب نکنید چون درایور ها و خیلی از برنامه ها با این دوتا ویندوز مشکل دارند

به نظر من مطمئن ترین ویندوز همون ویندوز 7 sp1 هست

با احترام نسبت به نظر جنابعالی من ویندوزم 8.1 ورزن 64 بیتی هستش و بازیهای بروز (Bt4-NFS-R-Call of)رو راحت رو سیستمم اجرا میکنم و گرا??یک هم با نسخه 13.9 سازگاره البته حتما حتما Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable تا سال 2012 رو رو سیستمتون نصب کنید یکی یکی از ورزنهای قدیمی تا جدید حتی دایرکس 11رو هم دانلود کنید اونم از سایت مایکروسا??ت

ویندوز 8.1 64 بیتی زندگیه واسه خودش ات??اقه بازیهای جدید با دات نت های جدید اجرا میشن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...