رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
brose

کستل وانیا 2

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

این تاپتیک بازی کستل وانیا1 و2 هست هر سوال ومطلبی دارید اینجا بگید اگر در جایی از بازی ها هم نمی تونید جلو برید بگید من خودم2 بار بازی را تموم کردم دوستان هم اینجا واسه کمک هستن اگه کلیپی یا متنی یا هر چیزی دیگری در مورد این دو بازی دارید اینجا بذارید019494.jpg 2

ویرایش شده توسط brose

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

019494.jpg

Castlevania-Lords-of-Shadow-2-6.jpg

castlevania-Lords-of-Shadow-2-628x314.jpg

Castlevania-Lords-of-Shadow-2-13.jpg

Castlevania-Lords-of-Shadow-2-11-628x353.jpg

طبق گ??ته های کونامی این بازی February 2014 یعنی 72 روز دیگه برای ps3-x360-pc منتشر خواهد شد:5yt82hl_th:

لینک به ارسال

ممنون علی جون تشکرها را هم زدم

لینک به ارسال

خواهش میکتم کاری نکردم:5yt82hl_th::4::love:

لینک به ارسال
خواهش میکتم کاری نکردم:5yt82hl_th::4::love:
بازم تشکر کردم

لینک به ارسال

چه زود نسخه جدیدش میاد !!!! هنوز یک سال نگذشته از نسخه قبلی !!!!

لینک به ارسال
چه زود نسخه جدیدش میاد !!!! هنوز یک سال نگذشته از نسخه قبلی !!!!
نه ر??یق3سال از عرضش میگذره واسه کامپیوتر1ساله اومده مگر نه رویxboxسه سال عرضه شده

لینک به ارسال

من میگم چرا انقدر آشغال بود گیمش نگو واسه سه سال پیش بوده

نسخه های کلاسیکش بهتر بود:biggrin2:

کلأ بازیش جالب نیست:laugh:

لینک به ارسال
من میگم چرا انقدر آشغال بود گیمش نگو واسه سه سال پیش بوده

نسخه های کلاسیکش بهتر بود:biggrin2:

کلأ بازیش جالب نیست:laugh:

بابا این چه حر??یه میزنی؟خیلی بازی قشنگی بود.سالی که اومد لقب بهترین بازی hack and slash اون سال رو از خیلی سایتا و مجلات گر??ت.نسخه های قدیمیش همگی shde scroller دو بعدی بودند ولی lords of shadow تغییر سبک داد و hack and slash بود.در زیبایی نسخه های قدیمی این بازی شکی نیست ولی lords of shadow هم الحق عالی بود و شاید جدی ترین رقیب god of war در سبک hack and slash باشه.هرچی باشه پای kojima production در میونه.

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]6472[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6473[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6474[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6475[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6476[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6477[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6478[/ATTACH]

گابریل بلمونت یکی از با ابهت ترین و با استیل ترین شخصیت های بازیهای کامپیوتریه.بی صبرانه منتظر شماره ی دوم هستم.مخصوصا که با حضور دوباره ی الوکارد کلی خاطرات قدیمی زنده میشه.

لینک به ارسال
بابا این چه حر??یه میزنی؟خیلی بازی قشنگی بود.سالی که اومد لقب بهترین بازی hack and slash اون سال رو از خیلی سایتا و مجلات گر??ت.نسخه های قدیمیش همگی shde scroller دو بعدی بودند ولی lords of shadow تغییر سبک داد و hack and slash بود.در زیبایی نسخه های قدیمی این بازی شکی نیست ولی lords of shadow هم الحق عالی بود و شاید جدی ترین رقیب god of war در سبک hack and slash باشه.هرچی باشه پای kojima production در میونه.
سعید جون راست میگه من که اونو با god of war هم تراز میدونم کلا سه سال پیش وقتی رو ایکس باکس بازی کردم مهشر بود من همه ی کنسول ها رادارم xboxبهترین کنسول هست چون همه ی کنسول ها را دارم

لینک به ارسال
نه ر??یق3سال از عرضش میگذره واسه کامپیوتر1ساله اومده مگر نه رویxboxسه سال عرضه شده

منم منظورم همون نسخه کامپیوترش بود داداش. نمیدونستم واسه ایکس باکس قبلا اومده.

لینک به ارسال
سعید جون راست میگه من که اونو با god of war هم تراز میدونم کلا سه سال پیش وقتی رو ایکس باکس بازی کردم مهشر بود من همه ی کنسول ها رادارم xboxبهترین کنسول هست چون همه ی کنسول ها را دارم

تو این مورد که ایکس باکس بهترین کنسوله اصلا باهات موا??ق نیستم.چون انحصاریای پلی استیشن یک سرو گردن بالاتر از ایکس باکسه.god of war و uncharted و the last of us و beyond two souls کا??یه واسه برتری ps3.قبول نداری؟

لینک به ارسال

من قبول دارم:biggrin2:

شاید من زود قضاوت کردم

با این که پشیمون شدم از دانلود نسخۀ قیلی ولی

حالا که میبینم گرا??یک سه سال پیشش این بوده

??کر کنم منتظر نسخۀ بعدی هم بمونم:biggrin2:

امیدوارم این د??عه مثل بازی های کلاسیکش شاهکار بشه

??اینل ??انتزی هم کلاسیکاش خیلی قشنگ بودن

لینک به ارسال
تو این مورد که ایکس باکس بهترین کنسوله اصلا باهات موا??ق نیستم.چون انحصاریای پلی استیشن یک سرو گردن بالاتر از ایکس باکسه.god of war و uncharted و the last of us و beyond two souls کا??یه واسه برتری ps3.قبول نداری؟
نه اقا سعید من از اون لحاظ من نمیگم مظورم از لحاظ قیمت هست و این که ps3باید براش هارد بخری و در صورت پر شدن پاک کنی ولیxboxروی DVDهست مگر نه من انچارتید وخدای جنگ با یک دنیا عوض نمی کنم ویرایش شده توسط brose

لینک به ارسال
من قبول دارم:biggrin2:

شاید من زود قضاوت کردم

با این که پشیمون شدم از دانلود نسخۀ قیلی ولی

حالا که میبینم گرا??یک سه سال پیشش این بوده

??کر کنم منتظر نسخۀ بعدی هم بمونم:biggrin2:

امیدوارم این د??عه مثل بازی های کلاسیکش شاهکار بشه

??اینل ??انتزی هم کلاسیکاش خیلی قشنگ بودن

قطعا ??اینال ??انتزی های قدیمی تا 10 شاهکار بودن ولی چندوقته که بازیهای jrpg شدیدا رو به ا??ول بودن و تک وتوک بازی خوب مثل ni no kuni wrath of the white witch میاد که ادم رو دچار نوستالژی میکنه.کلا ایرانیها برخلا?? همه ی دنیا میونه ای با بازیهای rpg و مخصوصا jrpg ها که اغلب از سیستم مبارزات نوبتی است??اده میکنن ندارن و ??قط دوست دارن برن جلو و همه رو بدون هیچ ??کری قلع و قمع کنن(مثال واضحش call of duty).درحالی که نمیدونن بازیهای rpg و jrpg چه لذتی دارن و وقتی شخصیتی که ساختی رو اروم اروم با سلیقه ی شخصی خودت ارتقا میدی و لول میزنی چقدر حال میده.تعداد کسایی که تو ایران ??اینال ??انتزی بازی کردن خیله کمه.ولی تا دلت بخواد اکشن باز زیاده.کلا ماها اسیر گرا??یک و کشتار هستیم و داستان و گیم پلی رو از یاد بردیم.

لینک به ارسال

من که بازی ??انتزی دوست ندارم اما اگه بازی کنم بهش عادت می کنم

لینک به ارسال
قطعا ??اینال ??انتزی های قدیمی تا 10 شاهکار بودن ولی چندوقته که بازیهای jrpg شدیدا رو به ا??ول بودن و تک وتوک بازی خوب مثل ni no kuni wrath of the white witch میاد که ادم رو دچار نوستالژی میکنه.کلا ایرانیها برخلا?? همه ی دنیا میونه ای با بازیهای rpg و مخصوصا jrpg ها که اغلب از سیستم مبارزات نوبتی است??اده میکنن ندارن و ??قط دوست دارن برن جلو و همه رو بدون هیچ ??کری قلع و قمع کنن(مثال واضحش call of duty).درحالی که نمیدونن بازیهای rpg و jrpg چه لذتی دارن و وقتی شخصیتی که ساختی رو اروم اروم با سلیقه ی شخصی خودت ارتقا میدی و لول میزنی چقدر حال میده.تعداد کسایی که تو ایران ??اینال ??انتزی بازی کردن خیله کمه.ولی تا دلت بخواد اکشن باز زیاده.کلا ماها اسیر گرا??یک و کشتار هستیم و داستان و گیم پلی رو از یاد بردیم.

دقیقأ حر?? درستی رو زدی

اما من عاشق این بازی ها هستم حتی تو اینترنت آنلاینش رو هم بازی میکردم

یه بازی بود شبیه ??اینل ??انتزی

یه ن??ر بودی با شمشیر و جادو

همزمان با تو ده ها ن??ر دیگه هم تو بازی وجود داشتن

که حتی ممکن بود موقع نبرد واستن یه گوشه بعد که نبردت تموم میشد بیان جایزه ها رو هم بدزدن :biggrin2: یا میتونستن کمکت کنن با هم بجنگین

بازی خیلی عالی ای بود متأس??انه یه سری آدم اومدن با برنامه نویسی و کد نویسی همۀ آیتم های بازی رو خریدن و شدن شکست ناپذیر

چندین بار جلوشون رو گر??تن حتی کلی بازی رو تغییر دادن اما آخرش به خاطر همون آدما کلأ سایت رو بستن:biggrin2:

به نظر من هیچ بازی ای به لذت بخشی بازی هائی که کم کم شخصیت بازی رو آپ گریت میکنی نیست

حتی اسسین کرید بلک ??لگ هم تا حدودی نزدیک شده بود به این سیستم اما زیاد جالب نبود

حداقل تو بخش کاراکتر زیاد جالب نبود اما کشتیش خوب بود

به نظر من بازی های کد و بتل ??یلد ??قط واسه اینکه ببینی چه ات??اقای گرا??یکی توشون می ا??ته ارزش بازی دارن وگرنه خیلی از نظر گیم مصنوعی هستن

چون دو تا حالت بیشتر وجود نداره یا دشمنت میمره یا زندس:biggrin2: کمتر پیش میاد زخمی بشن

من که تو بتل ??یلد زخمی شدن ندیدم اصلأ:biggrin2:

باز کد یه چندتا زخمی شدن داشت

به نظر من گیم های شوتر ا??ت کردن حتی نسخه های مدال آو آنر کلاسیک زخمی شدن داشت داخلش:biggrin2:

خیلی مسخرس نارنجک بندازی طر?? بمیره اما هیج جاش زخمی نشه:biggrin2: به آدم حس گاگول بودن دست میده:biggrin2:

توی بازی shell shock نارنجک مینداختی دشمنت 7-8 تیکه میشد!!

لینک به ارسال

بازی در نقش یک خون آشام باید جالب باشه

تو dlc اول قسمت 1 که در نقش دختر خون آشامـه بازی میکردیم، بازی لذت خاصی داشت، امیدوارم بتونند از پتانسیل های بازی است??اده بکنند.

لینک به ارسال
دقیقأ حر?? درستی رو زدی

اما من عاشق این بازی ها هستم حتی تو اینترنت آنلاینش رو هم بازی میکردم

یه بازی بود شبیه ??اینل ??انتزی

یه ن??ر بودی با شمشیر و جادو

همزمان با تو ده ها ن??ر دیگه هم تو بازی وجود داشتن

که حتی ممکن بود موقع نبرد واستن یه گوشه بعد که نبردت تموم میشد بیان جایزه ها رو هم بدزدن :biggrin2: یا میتونستن کمکت کنن با هم بجنگین

بازی خیلی عالی ای بود متأس??انه یه سری آدم اومدن با برنامه نویسی و کد نویسی همۀ آیتم های بازی رو خریدن و شدن شکست ناپذیر

چندین بار جلوشون رو گر??تن حتی کلی بازی رو تغییر دادن اما آخرش به خاطر همون آدما کلأ سایت رو بستن:biggrin2:

به نظر من هیچ بازی ای به لذت بخشی بازی هائی که کم کم شخصیت بازی رو آپ گریت میکنی نیست

حتی اسسین کرید بلک ??لگ هم تا حدودی نزدیک شده بود به این سیستم اما زیاد جالب نبود

حداقل تو بخش کاراکتر زیاد جالب نبود اما کشتیش خوب بود

به نظر من بازی های کد و بتل ??یلد ??قط واسه اینکه ببینی چه ات??اقای گرا??یکی توشون می ا??ته ارزش بازی دارن وگرنه خیلی از نظر گیم مصنوعی هستن

چون دو تا حالت بیشتر وجود نداره یا دشمنت میمره یا زندس:biggrin2: کمتر پیش میاد زخمی بشن

من که تو بتل ??یلد زخمی شدن ندیدم اصلأ:biggrin2:

باز کد یه چندتا زخمی شدن داشت

به نظر من گیم های شوتر ا??ت کردن حتی نسخه های مدال آو آنر کلاسیک زخمی شدن داشت داخلش:biggrin2:

خیلی مسخرس نارنجک بندازی طر?? بمیره اما هیج جاش زخمی نشه:biggrin2: به آدم حس گاگول بودن دست میده:biggrin2:

توی بازی shell shock نارنجک مینداختی دشمنت 7-8 تیکه میشد!!

کاملا درست میگی.بلک ??لگ به خاطر قسمت کشتیش و شکارهای دریاییش بازی خوبی بود چون خیلی لذت بخش بود کنترل کشتی و جنگهای دریاییش.ولی بازیهایی مثل warcaft,world of warcraft,diablo,skyrim,oblivion,witcher,final fantasy, به هیچ بازی قابل مقایسه نیستن چون یک سرو گردن بالاترن از بقیه ی بازیاهستن.ادم اگه میخواد شوتر هم بازی کنه بازیایی مثل بایوشاک,bordrlands 1,2,singularity,بازی کنه که لذت اروم اروم قوی شدن رو بچشه.اخه call of duty بازی ای هست که قشنگه ولی اولا تو 6 ساعت تموم میشه و ثانیا ابزار سودجویی شده واسه activision که میدونه اگه angry birds درست کنه با اسم call of duty ب??روشه میشه پر??روشترین بازی بیلبورد اروپا و امریکا.کلا اگه دقت کرده باشی اکثر بازیهایی که در شماره های دوم و بعدیشون تقریبا مو??ق بودن بازیهایی هستن که اومدن یه سری از عناصر نقش ا??رینی (rpg) رو وارذ بازیشون کردن مثل darksiders2 که کاملا rpg بود.یا far cry 3 که پر از ماموریت جانبی و اپگرید و .. بود و یا همین assassin's creed 4 که واقعا بهترین یازی تو این سری هستش به این دلیله که بیشتر از همیشه عناصر rpg است??اده کرده و اینه که بازی رو لذت بخش می کنه.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال

ممنون از همگی دوستان

لینک به ارسال

کسی تاریخ انتشاره دقیقشو میدونه

لینک به ارسال
کسی تاریخ انتشاره دقیقشو میدونه

تاریخ عرضه برای امریکا 25 February

عرضه اروپا 28 February

و استرالیا هم 28 February

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...