رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

دانلود بازی tiny brains برای ps3

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]6628[/ATTACH]

بازی tiny brains یک بازی در سبک ادونچر و پازل است و در مورد 4 تا موش ازمایشگاهیه که سعی میکنند از ازمایشگاه ??رار کنند و در این راه هر مرحله بایئد معماها و موانع سخت تری رو پشت سر بگذارند.

لینک دانلود: http://zeus.dl.playstation.net/cdn/UP4040/NPUB31367_00/SNWCIkkvKBQHwpVnOoZPCjfujybcXWTukJJpBZzivqAtsQxsWmRgFDjDJQeOxzTT.pkg

??یکس: TNYB_USFIX421.rar | PutLocker

پسوورد: ps3gameroom.com

[ATTACH=CONFIG]6629[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6630[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6631[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6632[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

دوست عزیز تمام بازی ها در سایت قرار میگیره پس لزومی نداره شما تو انجمن بازی بذارید

لینک به ارسال
دوست عزیز تمام بازی ها در سایت قرار میگیره پس لزومی نداره شما تو انجمن بازی بذارید

اگه ممنوعه بگو ممنوعه یعنی اگه قانون سایت میگه نذارم .اگه ممنوع نیست از نظر من لزوم داره چون بچه ها دوست دارن.من بازیهایی رو گذاشتم که تو سایت نیست.درضمن از سایتهای ایرانی هم نذاشتم .....دوست عزیز

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درضمن (دوست عزیز) این تیتر بخش بازیهای انجمن هستش:

بخش تخصصی بازی - در این قسمت انواع بازی های کامپیوتر و کنسول ها همراه با جدیدترین کرک و خبر های آنها قرار می گیرد

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

سعید جان من دشمن شما نیستم که این بخش مثل یه تله است چهار پنج ن??ر از مدیران و کاربران ??عال با ??عالیت در این بخش بن شدند شما که جای خود داری

لینک به ارسال
سعید جان من دشمن شما نیستم که این بخش مثل یه تله است چهار پنج ن??ر از مدیران و کاربران ??عال با ??عالیت در این بخش بن شدند شما که جای خود داری

منم بی ادبی نکردم و نمیخواستم ناراحتت کنم سهیل جان.یعنی با گذاشتن بازی بن شدند؟مگه خود مدیران نباید یه ن??رو بن کنند پس چطوری خودشون بن شدند؟یعنی این تله ای که میگی رو کی گذاشته؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...