رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس های باحال ۹۲

پست های پیشنهاد شده

اس ام اس های باحال ۹۲

Cool-sms-92.jpg

اس ام اس های باحال ۹۲ : مجموعه ای از اس ام اس های بسیار بامزه و جذاب را برای شما آماده کر ده ایم امیدواریم از خواندن این اس ام اس های باحال لذت ببرید.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

دیالوگهای پر تکرار در ??یلمهای ایرانی : ???آقای رییس من به ایشون عرض کردم که شما جلسه دارین. ???خانم منشی شما ب??رمایین سرکارتون لط??ا. ???ببخشید اتاق مریضی به اسم —- کجاست .انتهای همین راهرو سمت راست. (تا میگه تاکسی تاکسی ،سریع تاکسی گیرش میاد) ???ببخشید کرایه چقدر شد ؟ ???راننده: ## تومن. (دقیقا ## تومن از جیب مسا??ر میاد بیرون) (در بیمارستان) ???اغا لط??ا برین بیرون الان وقت ملاقات نیست . ???ببخشید ??قط از پشت شیشه نگاهش می کنم . ???باشه ولی ??قط یه دقیقه. (بعد نیم ساعت سکانس از گریه های پشت شیشه نشون میدن.)

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

از یه اسب میپرسن چرا هر کس تو رو میبینه سوارت میشه؟ اون اسب جواب نداد. سرشو انداخت پایین و هیچی نگ??ت. میدونید چرا؟؟؟ چون اسبا نمیتونن حر?? بزنن. نه واقعا انتظار داشتین اسبها حر?? هم بزنن عاخههههههههههههههه؟

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

اگه ما بچه ها لیوان بشکنیم : ای دست و پا چل??تی -اگه مامانه بشکنتش : قضا بلا بود -اگه باباهه بشکنتش : این لیوان اینجا چیکار میکنه…

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

خواهرزادم یک سالشه عکس باباش رو نشونش میدیم و بهش میگیم این کیه .میگه: بابا پدرشicon_smile.gif منicon_smile.gif

عکس اسب آبی نشونش میدیم و بهش می گیم کیه . میگه بابا پدرش:| منicon_smile.gif

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

خدا رو شکر که بوها از طریق اینترنت عبور داده نمیشه وگر نه بوی چاه ??اضلاب دهن آدمهایی که صبحونه نخورده میان شبکه اجتماعیشون رو چک می کنن روزگار واسه اعضا نمیزاشت .

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

هر وقت بابام ماشین رو توی پارکینگ خونمون میزاره اگه شیشه های ماشین رو بالا نکشیده باشه و بیاد توی خونه میگه اشکال نداره بزار تا هوای داخل ماشین تهویه بشه . اما اگه من پارک کنم و یادم نباشه که شیشه ها رو بالا بکشم مجبورم می کنه که برگردم و شیشه ها رو بالا بکشم تا گربه یه وقت نره داخلش خرابکاری کنه .

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

اومدم نرم ا??زار WinRar از اینترنت دانلود کنم .بعد از نیم ساعت دانلود تا اومدم اجراش کنم دیدیم خودش رو هم گذاشتن توی یه ??ایل با پسوند Rar .

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

آدم وقتی آشق میشه تمام حواس و هوشش رو از دست میده . اگه چیذی هم بخاد بنویسه پر از غلت امللایی میشه !

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

ر??تم از عابربانک پول بگیریم میگه : وجه نقد موجود نیست. بعد مینویسه درخواست دیگری دارید؟!… آره ۴ تا جوک بگو بخندیم!!!!!!!!!!!

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

بچه ها توی کلاس داشتند سر و صدا می کردند که ناظم میاد تو با عصبانیت می گه : اینجا طویله است؟

یکی از بچه ها می گه : نه آقا اشتباهی اومدید!

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

به یارو میگن چرا سرت رو خیس نکرده شامپو میزنی؟ میگه اگه سواد داشته باشی نوشته مخصوص موهای خشک!!*!؟

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

یارو میره رستوران سوپ بخوره س??ارش میده ولی خیلی طول میکشه ، میبینه یکی اونور نشسته ، یه کاسه سوپ جولوشه و داره سیگار میکشه . میگه : جناب من عجله دارم ، سوپ شمارو بخورم، سوپ من که اومد مال شما … سوپ رو که تا آخرش میخوره میبینه یه مارمولک خشکی تهش چسبیده ! … … … هر چی خورده بود بالا میاره تو کاسه ! اون سیگاریه میگه : تو هم دیدیش … !

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

دو تا بهترین خوابیدن های دنیا: ۱٫ خوابیدن رو پای مامان وقتی کلی خسته ای ۲٫ خوابیدن با چشمای باز وقتی استاد داره درس میده

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

??? طریقه کسب درآمد از ??یسبوک ??? برید تو قسمتAccount بعدش برید تویAccount setting بعد برید پایین?? پایین این گزینه رو انتخاب کنید deactivate اکانت خود را غیر ??عال کنید و برید سر کار و زندگیتون و کسب در آمد کنید …

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

اعصاب چیست؟ چیزیست که هیچ کس ندارد ولی توقع دارند که تو حتما داشته باشی. توقع چیست؟ چیزیست که همه دارند و تو نباید داشته باشی …. !!!!

.

.

.

اس ام اس های باحال ۹۲

sms bahal

اولین سوال دخترا در شروع ترم: استاد منابع امتحانی چیا هست؟ پسرا از استاد در شروع ترم: استاد نه ونیم?? ده می*دین؟؟

.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...