رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
nazyaryan

مجری زن برزیلی: در مراسم توپ طلا طوری لباس می‌پوشم که ایرانی‌ها هم ببینند!

پست های پیشنهاد شده

...گمان می کنم اینترنت این اجازه را به مردم می دهد تا خود را آنگونه که می پسندند بروز و ظهور دهند. معمولا اظهارنظرهای خشونت آمیزتر باعث جلب توجه بیشتری می شوند و این خود به گستاخی بیشتر منجر خواهد شد. اما من ترجیح می دهم ??کر کنم انسان های بیشتری با قصد و نیت خوب و خوش قلب وجود دارند. کسانی که ت??اوت را بین انسان ها به رسمیت می شناسند و با ذهنی بازتر و هوشمندانه تر از کسانی که حمله می کنند، به مخال??ت و مناظره می پردازند. در مورد مردم ایران باید بگویم، نظر من به خاطر کامنت های توهین آمیز تغییر نکرده است...22fc38bcee.jpgیک روزنامه نگار ایرانی در ار ا?? آی گ??تگویی با این مجری زن درباره این ات??اق انجام داده است که می خوانید:«اینترنت این اجازه را می دهد تا مردم خود را آنگونه که می پسندند بروز دهند»??رناندا لیما، 36 ساله مدل و مجری معرو?? بزریلی، مجری برنامه قرعه کشی جام جهانی 2014 می گوید:من ??ارغ التحصیل رشته روزنامه نگاری هستم و 15 سال است که در رسانه ها مشغول به کارم، در نتیجه معتقدم آماده مجری گری چنین برنامه هایی هستم. من بسیار خوشحال بودم که مجری گری برنامه بین المللی دیگری را بر عهده داشتم. برنامه ای که در سرتاسر جهان به نمایش در می آید و کار من بیشتر دیده می شود. این برنامه به نوعی به رسمیت شناختن توانایی های من بعد از سال ها تلاش در این زمینه بود و البته ??رصتی برای به چالش کشیدن خودم. زمانی که از من خواسته شد تا مجری برنامه باشم، همچنین از من خواسته شد تا لباسی طلایی رنگ بپوشم که تا زانوی من بود، لباسی که به نوعی مناسب آب و هوای «باهیا» هم بود. [محل برگزاری مراسم]من لباسی را پوشیدم که از من خواسته شد. من یک حر??ه ای هستم و آنچه را که عر?? است دنبال می کنم. نه من و نه هیچ کس دیگری در این برنامه ??کر نمی کرد چنین ات??اقی رخ دهد و گرنه، معتقدم میشد تیپ و ظاهر دیگری نیز انتخاب شود. من درمورد حملات و عذرخواهی ها شنیدم، البته شبکه های اجتماعی را خیلی دنبال نکردم.هر ??ردی محصول ??رهنگی است که در آن زندگی می کند در نتیجه من همانگونه که یک زن غربی در یک برنامه عظیم بین المللی لباس می پوشد، لباس پوشیدم. باهیا هم جایی است که دمای هوای آن غالبا بالا است.من گمان می کنم اینترنت این اجازه را به مردم می دهد تا خود را آنگونه که می پسندند بروز و ظهور دهند. معمولا اظهارنظرهای خشونت آمیزتر باعث جلب توجه بیشتری می شوند و این خود به گستاخی بیشتر منجر خواهد شد. اما من ترجیح می دهم ??کر کنم انسان های بیشتری با قصد و نیت خوب و خوش قلب وجود دارند. کسانی که ت??اوت را بین انسان ها به رسمیت می شناسند و با ذهنی بازتر و هوشمندانه تر از کسانی که حمله می کنند، به مخال??ت و مناظره می پردازند. در مورد مردم ایران باید بگویم، نظر من به خاطر کامنت های توهین آمیز تغییر نکرده است. من همچنان به ??رهنگ و همه انسان ها احترام می گذارم و سعی می کنم هیچ کس را قضاوت نکنم تا خودم نیز مورد قضاوت دیگران قرار نگیرم. من انتظار ندارم مورد عشق و علاقه همه قرار بگیرم، اما تلاش می کنم عاشق همه باشم و هر روز انسان بهتری نسبت به گذشته شوم. ??رهنگ های مختل?? و نقطه نظرات مت??اوت همیشه زمینه ای برای گ??تگو بین انسان هاست، گ??تگو و مناظره پدیده ای «سلامت» است اما خشونت هیچ گاه اینگونه نخواهد بود.من می خواهم بگویم به خاطر تمام ات??اقاتی که ا??تاده متاس??م. من به هیچ وجه قصد نداشتم هیچ کشور، ??رهنگ و یا مردمی را به هر شکلی مورد حمله و بی احترامی قرار دهم. من به هیچ وجه قصد نداشتم باعث نوعی از جنجال و یا ر??تار خجالت آور شوم. من اطمینان می دهم که این ات??اق را به عنوان یک درس یاد خواهم گر??ت و در انتخاب لباس برنامه «توپ طلا» آن را در نظر خواهم داشت تا همه بتوانند آن را تماشا کنند.این مقاله با همکاری امید حبیبی نیا، روزنامه نگار نوشته شده استمنبع : سيمرغبازنشر : ??ان ??ارسي:biggrin2:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه ضرب المثل تو روستای ما هست که میگه: جای خر بستنشو ??همید!!!

لینک به ارسال

توشط ??یسبوک و برخورد شایسته ای که باهاش شد ??کر کنم ارشاد شد دیگه:laugh:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...