رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
nazyaryan

مردم تصویر سارق ۶ میلیونی را شناسایی کنند+عکس

پست های پیشنهاد شده

مردم تصویر سارق ۶ میلیونی را شناسایی کنند+عکس

:biggrin2:

درپنجم آبان ماه سال اجاری، ??ردی با مراجعه به کلانتری 190 شمس آباد به مأموران اعلام کرد که کی?? حاوی مبلغ 6 میلیون تومان وجه نقدش به همراه مدارک شناسایی و همچنین عابر بانک حاوی رمز کارت به سرقت ر??ته است که با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت» و به دستور دادیار شعبه دوم دادسرای ناحیه 31 تهران، پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گر??ت.مالباخته پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود به کارآگاهان گ??ت: قصد داشتم از میدان آزادی به خیابان ستارخان بروم اما به علت عدم آشنایی به خیابان های منطقه غرب شهر تهران تصمیم گر??تم تا نشانی خیابان ستارخان را از کسی بپرسم؛ به همین علت از ??ردی نشانی ستارخان را پرسیده و این شخص نیز به بهانه اینکه مسیرش همانند من به سمت خیابان ستارخان است، از من درخواست کرد تا او را سوار ماشین کنم؛ پس از سوار شدن ??رد غریبه به داخل ماشین با راهنمایی وی مدتی در خیابان در حال چرخیدن بودیم تا اینکه ناگهان این شخص در یک لحظه از توق?? ماشین در پشت چراغ قرمز است??اده کرد و از ماشین خارج شد؛ در همان لحظه متوجه شدم که وی کی?? دستی مرا که در زیر صندلی شاگرد راننده قرار داشت برداشته و در جهت عکس خیابان در حال ??رار کردن است؛ پس از آنکه نتوانستم این شخص را تعقیب کنم و از یکی از شهروندان نشانی محل سرقت را سؤال کردم و در کمال تعجب متوجه شدم که من در خیابان شمس آباد واقع در منطقه شرق تهران هستم.در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان به بررسی تراکنش مالی حساب عابربانک مالباخته پرداخته و اطلاع پیدا کردند که سارق در همان دقایق اولیه پس از سرقت اقدام به برداشت وجه نقد از حساب مالباخته کرده است و بلا??اصله تصاویر دوربین های مداربسته بانکی مورد بررسی قرار گر??ت و برابر اظهارات مالباخته، تصویر سارق مورد شناسایی قرار گر??ت.سرهنگ کارآگاه رضا مؤذن، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گ??ت: در ادامه رسیدگی به این پرونده و برای شناسایی هویت و دستگیری متهم ، دستور انتشار تصویر سارق از سوی قاضی پرونده صادر شده و برهمین اساس از کلیه شهروندانی که مو??ق به شناسایی تصویر متهم تحت تعقیب پایگاه چهارم پلیس آگاهی شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات در مورد هویت، مخ??یگاه و یا محل های تردد متهم را از طریق شماره تماس های 21866348 در اختیارکارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند2d9ea9c8f0.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...