رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

اولین اطلاعات از Uncharted PS4 در تاریخ ۶ ژانویه خواهد آمد

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]6886[/ATTACH]

از مورد انتظارترین بازی های انحصاری PS4 بدون شک Uncharted می باشد که ??علا به غیر از یک تیزر مرموز که صحبت های عجیبی در آن رد و بدل می شد، هیچ چیز دیگری از قسمت جدید این سری محبوب و پرطر??دار ناتی داگ نمی دانیم. ولی حال به نظر می رسد که همان طور که ناتی داگ وعده داده بود خبرهایی از این بازی در سال ۲۰۱۴ خواهد آمد و البته زودتر از آن چه که ??کرش را می کردیم در راه است. چرا که شعبه ایتالیایی Sony Playstation در اطلاعیه ای احتمالا اشاره ای به Uncharted جدید دارد.

شعبه ایتالیایی Sony Playstation به تازگی در ص??حه رسمی ??یس بوک خود تیزری مرموز را منتشر کرده که خبر از اطلاعیه ای مهم در تاریخ ۶ ژانویه می دهد و این احتمالا اشاره به ناتی داگ و قسمت بعدی سری Uncharted که ??علا با نام Uncharted PS4 شناخته می شود دارد.

در این پیام تیزری که به ایتالیایی نوشته شده و به انگلیسی هم ترجمه شده این متن آمده است :

ما زیرک و ناقلا هستیم و به آن ا??تخار می کنیم. ۶٫۰۱٫۱۴

نکته : ترجمه استدیوی ناتی داگ هم به ??ارسی سگ ناقلا می شود.

که این تاریخ اشاره به ۶ ژانویه دارد. شما همچنین می توانید تصویر تیزر را در زیر ببینید :

[ATTACH=CONFIG]6887[/ATTACH]

شما در این مورد چه ??کر می کنید ؟ آیا ۶ ژانویه سرانجام شاهد نمایشی از ماجراجویی های جدید و خطرناک نیتان دریک خواهیم بود ؟ به هر حال این رونمایی دیر یا زود ات??اق می ا??تد ولی چه بهتر که زودتر رخ دهد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الهی تا من ps4 نخریدم و هک نشده نیاد. الهی همه ا??راد ناتی داگ اسهال شن. الهی قیمت دلار بشه 100 تومن. الهی من پولدار شم.

:4:

لینک به ارسال
الهی تا من ps4 نخریدم و هک نشده نیاد. الهی همه ا??راد ناتی داگ اسهال شن. الهی قیمت دلار بشه 100 تومن. الهی من پولدار شم.

:4:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup: اسهالو خوب اومدی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...