رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس آشتی ۹۲

پست های پیشنهاد شده

اس ام اس آشتی ۹۲

SMS-reconciliation-92.jpg

: در روابط اجتماعی اختلا?? نظر و سلیقه همیشه پیش میاد ولی نباید بگذارید این ها طولانی بشه ما برای شما اس ام اس هایی زیبا با محتوای
جمع آوری کرده ایم پس همین الا گوشی خودتون رو بردارید و بهترین پیام رو ارسال کنید.

اس ام اس آشتی ۹۲

هر جور میتونی بمون من با تو سازش میکنم هر بار میگ??تم نرو اینبار خواهش میکنم با زخم تنهاتر شدن محتاج تسکینم نکن تنهاتر از من نیستی تنها تر از اینم نکن با گریه های هرشبم دنبال مرحم نیستم اینبار بشکن بغضمو ??کر غرورم نیستم کی گ??ته این خواهش منو تو چشم تو کم میکنه این التماس آخرم خیلی بزرگم میکنه باور نکن راضی بشم چون دوستت دارم بری انقدر در رو وا نکن من که نمیزارم بری یک عمر من پر پر زدم چون درد دوری کم نبود اینا که میگم یک شب از چیزی که حس کردم نبود هر کی مثل من دلش واسه مخاطب خاصش تنگه بلایکه ♥♥♥

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

ای خدا تنها تو از دردم خبر داری من که میدونم.منو تنها نمیذاری خدایا به اونی که ازم نارااحته بگو تنهام مذاره

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

می نویسم دیدار تو اگر بی من و دلتنگ منی یک به یک ??اصله ها را بردار

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

……..??? ســــــــکـــــــــــوتــ ـــــــــــــ مــــــــــــــن “…….. خوابم نمیبرد… برایم قصه میخوانی؟؟ قصه آمدنت را… میخوانی؟؟؟

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

نمیدونی چقدر خوبه یه وقتایی پشیمونی… تموم دردمن اینه که تو اینو نمیدونی به من ??رصت بده بازم توچشمای تو پیداشم یه بار دیگ بیام پیشت دوباره عاشقت باشم کدوم مردی به تو میگه تموم عشق رویاشی ببین تا آخرش هستم به شرطی که توام باشی

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

قدیما وقتی می خواستیم آشتی کنیم انگشت کوچیکامونو گره می کردیم بهم اینو می خوندیم آی آشتی آشتی آشتی ??ردا میریم تو کشتی

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

عاشقانه ترین جمله پس از آشتی: . . . . من آخه چیکـار کنم با تو لامصب؟؟؟
icon_sad.gif
(((

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

برگرد…. اینجا…من ویادم ??قط تورامیخوهند… ??قط برگردتادنیایم رابپایت بریزم ??قط برگرد…

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

… با من که شکسته ام کمی راه بیا … … بالی بگشا گاه و بی گاه بیا … … آزرده مشو بیا گناه از من بود … … گ??تم که مقصرم تو کوتاه بیا …

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

انتهای دریا را برکه ها نمی??همند…پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانیت را……….

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

تا حالا شده وقتی دارید ی آنگ گوش میدیداون رو ب کسی ک رهاتون کرده تقدیم کنید؟؟؟ میخوام ببینم چن ن??رمث من هستن؟ لایک ??راموش نشه…

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

اون منم که عاشقونه شعر چشماتو می گ??تم هنوزم خیس می شه چشمام وقتی یاد تو می ا??تم هنوزم میای تو خوابم تو شبای پر ستاره هنوزم می گم خدایا کاشکی برگرده دوباره

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

عشق من قهر دیگر کا??ی است!!! دیگر توان دوری ات را ندارم! بیا و برای یکبار هم که شده غرورمان را نادیده بگیریم و بسوی هم با عشق بدویم! بـــــیـــــا آشتی کنیم!!! باور کن دوستت دارم

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

بالاخره تصمیم گر??تم ، نگو ک دیره!! از اون تصمیماتی که کبری میگر??ت، کودکانه بودن اما اراده ی بزرگی میخواستن … تو چی؟؟؟؟

.

.

.

اس ام اس آشتی ۹۲

قشنگترین جمله ای که بعد یه ه??ته آشتی ازش شنیدم “میدونی یه ه??ته نبودنت چی گذشت???

.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...