رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

مقایسه ی کلی کنسول های نسل هشتم با ۱۲ مدل Steam Machines

پست های پیشنهاد شده

مسلما با معر??ی مدل های مختل?? Steam Machine های شرکت valve، جمع کثیری از گیمرها برای انتخاب دستگاه بازی مناسب برای نسل بعد، به مشکل بر خوردند.حال سایت Kotaku مقایسه ای بین کنسول PS4 از شرکت سونی، کنسول XBOX ONE از شرکت مایکروسا??ت و هم چنین ۱۴ مدل مختل?? Steam Machine از شرکت valve انجام داده است که می توانید در ادامه مشاهده ب??رمایید.

مشخصات Playstation 4

ps4_hardware_sony_3_00475_640screen.jpg

• CPU – Single Chip x86, 8-Core AMD “Jaguar??? processor.
  • GPU – ۱٫۸۴ TFlops, AMD Next Generation Radeon Graphics Core
  • Ram – GDDR5 8GB
  • Hard Drive – ۵۰۰GB
  • Price – US$399.00

XBOX ONE

xbox-0049.jpg

CPU – ۸ Core Microsoft Custom

GPU – D3D 11.1 chip with 32MB embedded memory

Ram – DDR3 8GB

Hard Drive – ۵۰۰GB

Price – US$499.00

Steam Machines

ku-xlarge-1.png

ku-xlarge-2.png

ku-xlarge-3.png

ku-xlarge-4.png

ku-xlarge-5.png

ku-xlarge-6.png

به نظر می رسد بازار برای ورود استیم ماشین های شرکت Valve خیلی کوچک است واین امکان وجود دارد این دستگاه نیز به سرنوشت کنسول OUYA دچار شود.

اگر شما به نوعی طر??دار پلت??رم PC و گیمر آن باشید، حتما می دانید که PC در کنار کنسول های شرکت های سونی و مایکروسا??ت یکی از پلت??رم های اصلی است.استیم ماشین قادر به انجام خیلی از کارهایی که می توان با یک PC معمولی انجام داد نیست و به نوعی Steam Machine تنها برای بازی کردن ساخته شده است.

این در حالی است که کنسول نسل هشتمی PS4 با قیمت ۳۹۹ دلاری، دارای قدرت به مراتب بیشتری نسبت به مدل A استیم ماشین در حال ساخت توسط شرکت CYBERPOWERPC که قیمتی معادل ۴۹۹ دلار دارد است.

هم چنین شما می توانید به جای خرید یک استیم ماشین ۴۹۹ دلاری با مشخصات سخت ا??زاری متوسط، PC خود را ارتقا دهید و خواهید دید که با همین ۴۹۹ دلار، PC شما قدرت بسیار بیشتری نسبت به استیم ماشینی که همین قیمت را داراست، خواهد داشت.

درست است که Steam دارای طر??داران بسیاری است؛ اما چه کسانی حاضر هستند که یک استیم ماشین خریداری کنند؟! آیا درست است که برای انجام کمتر از نیمی از کارهایی که می توانید با یک PC معمولی انجام دهید کی?? پول خود را خالی کنید؟!

من نمی گویم یک ایده بد وجود دارد؛ اما می گویم این ایده بد است.

نظر شما چیست؟ GAMEFA

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:biggrin2: زیر آب زنی شروع شد از الان ههههه

ولی خدائی راست میگه ها

خب آدم دیوونه نیست که بره یه سخت ا??زار قوی ??قط واسه بازی بخره

در حالی که میتونه با همون پول هم پی سی قوی بخره هم باهاش بازی کنه

اونی هم که ??قط میخواد بازی کنه و پول هم کم بده خب میره یه راست سراغ سونی دیگه

چه کاریه استیم ماشین بخره وقتی بهترین بازی تاریخ ??قط در اختیار کنسول سونی هست !!!

قیمتش به مراتب پائین تره !!!

کی??یت بازی هاش ??وق العادس !!!

همون گراند توریسمش که میگن ا??ت کرده به تنهائی همۀ ریسنگ ها رو قورت میده با اون همه ماشینی که داره:biggrin2:

بد میگم بگید بد میگی

ولی سخت ا??زار استیم جذابه ها:n4v1d_174:

ساعت 2:33 بامداد خخخخخخ

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

تصمیمات یک آدم عاقل ، با وضعیت مالی متوسط :

میخوام یک کنسول نسل هشتمی قدرتمند بگیرم ، چی بگیرم ؟؟ ؛ Playstation 4

میخوام یک کنسولی بگیرم که آینده خوبی پیش رو داره ، کدوم بهتره ؟؟ ؛ Playstation 4

علاوه بر قدرتی که داره ، قیمتش مناسب تر باشه ، کدوم ؟؟ ؛ Playstation 4

کنسولی که بازی های خوبی رو منتشر کنه ( از بقیه بهتر ) ، کدوم کنسول ؟؟ ؛ Playstation 4

من به بازی و گرا??یک و این چیزا اهمیت نمیدم ، ملاک من امکانات دیگه هستش ، در واقع زیاد بازی نمیکنم ؛ Xbox One

قیمت برام مهم نیست ، میخوام زودتر هک بشه ؛ Xbox One ( احتمالا )

بیشتر بازی های مولتی پلت??رمی بازی میکنم ، مثل Fifa و Gta و ... ، علاوه بر این گرا??یک هم یکی از معیار هام هست : Playstation 4

بیشتر بازی های مولتی پلت??رمی بازی میکنم ، گرا??یک هم برام زیاد مهم نیست ??قط میخوام روی نسل بعد باشه : Xbox one

زیاد اهل بازی نیستم ولی میخوام موقعی که بازی میکنم حداقل لذت ببرم ؛ Playstation 4

بازی های انحصاری خیلی برام مهمه مخصوصا داستانش ، گرا??یکش ، سازندش در واقع زیاد مولتی پلت??رم بازی نمیکنم مگر بازی هایی که هر چند سال میاد مثل Gta ؛ Playstation 4

میخوام حکم یک کامپیوتر رو برام داشته باشه ؛ Xbox one

کدوم خشگل تره :biggrin2: ؛ Playstation 4

اما یک شخص محترم با وضعیت مالی خوب ؛

همش رو میگیرم ، اکثر موارد بالا رو هم تجربه میکنم :biggrin2: ، چرا خودم رو اذیت کنم ؟؟؟!!!!

و اما ؛

معتقدم Pc قدرت بیشتری داره ؛ * خوب دیگه بحثی نیست :thumbsup: *

ویرایش شده توسط aminomi

لینک به ارسال

:biggrin2: استیم ماشین کجاست پس

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اونم زمانیکه دوس نداری با Pc بازی کنی و میخوای کار با یک کنسول جدید و قوی رو تجربه کنی ( وقتی وضعیت مالی خوب باشه ) هر چی باشه اگه بازیسازان با 8 گیگ رم دستشون بازه با 16 گیگ دیگه هر کاری بخوان تو بازی میکنن

یا وقتی که اهل کنسول بازی اینا نیستی با دیدن این سیستم شگ??ت زده بشی . :biggrin2:

ویرایش شده توسط aminomi

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...