رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

اموزش نصب بازی دیتا دار برای اندروید

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به دوستان عزیز این اموزش را بیشتر خودم نوشتم چون به کارهای اندرویدی علاقه دارم خیلی مطالب اموزشی خواهم نوشت امیدوارم لذت ببیرید

هرگونه مشکلی با نصب بازی ها داشتید مطرح کنید تا من کمکتان کنم

در این آموزش قصد داریم طریقه نصب بازی های HD که به همراه دیتا برای اندروید منتشر می شوند را برای شما عزیزان قرار دهیم تا درزمینه نصب و اجرای بازی ها به مشکل بر نخورید.

آیا این بازی بر روی گوشی من نصب می شود؟

با توجه به پیشر??ت روز ا??زون سیستم عامل اندروید شاهد پیدایش گوشی و تبلت هایی با سخت ا??زار قدرتمند و همانطور بازی هایی با گرا??یک بالا می باشیم. حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کدام بازی ها بر روی دستگاه اندروید شما به راحتی اجرا خواهد شد که در ادامه به این موضوع اشاره خواهیم کرد .بازی هایی که برای اندروید منتشر می شوند معمولا به دو گونه می باشند:

۱- بازی های بدون دیتا

بیش از ۹۹ درصد بازی هایی که به صورت ??ایل APK (بدون دیتا) برای اندروید منتشر می شوند بر روی گوشی هایی با سخت ا??زار متوسط به بالا قابل اجرا می باشند و دارندگان این گوشی ها بدون هیچ نگرانی می توانند از این بازی ها است??اده نمایند.

توجه: اخیرا برخی از بازی های دیتا دار به صورت ??ایل نصبی برای اندروید منتشر شده است که تعداد آن ها انگشت شمار است. این نوع بازی ها معمولا به صورت ??ایل نصبی بوده و دارای حجم بالایی می باشند. برای اجرای این نوع بازی ها کا??یست ??ایل نصبی مورد نظر را دانلود و بر روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید و از بازی لذت ببرید. این نوع بازی ها نیز برای اجرا نیاز به سخت ا??زار نسبتا بالایی (گوشی های دو هسته ای با ۵۱۲ مگابایت رم) دارند.

۲- بازی هایی همراه دیتا (??ایل های مورد نیاز برای اجرای بازی)

بازی های دیتا دار شامل آن دسته از بازی هایی می باشد که از گرا??یک بالا و خیره کننده ای برخوردار می باشند. برای اجرای این نوع بازی ها علاوه بر ??ایل نصبی لازم است مجموعه ای از ??ایل ها که دیتا نام دارند و اخیرا به صورت Obb می باشند را در مسیر مشخصی قرار دهید تا قادر به اجرای بازی باشید. اکثر بازی های دیتا داری که اخیرا منتشر می شوند به صورت Obb(دیتا مشترک) می باشند به این معنی که دیگر نیاز نیست دیتا جداگانه ای را برای پردازنده های مختل?? دانلود نمایید.

برای نصب این قبیل بازی ها بایدبه این صورت عمل نمایید

حتما در برنامه Gmail با است??اده از این آموزش وارد شوید.

قبل از کپی دیتا درون گوشی حتما از وجود ??ولدر Obb بر روی دستگاه اندروید خود اطمینان حاصل نمایید، در غیر این صورت وارد مسیر Sdcard/Android شوید و به صورت دستی ??ولدری با نام Obb (دقت کنید حر?? O به صورت بزرگ باشد) ایجاد نمایید.اکنون ??ایل دیتا که دانلود کرده اید را با است??اده از برنامه Winrar از حالت ??شرده خارج کرده و ??ولدر به دست آمده را در پوشه Obb که قبلا ایجاد کرده اید کپی نمایید.

بعد از اتمام کپی ??ایل APK را دانلود و نصب سپس وارد بازی شده و از آن لذت ببرید.

توجه: برخی از بازی ها برای اولین بار بعد از انجام امور ??وق نیاز به اتصال به اینترنت و تغییر IP کاربر دارند که می توانید با اتصال به اینترنت و است??اده از روش های مختل?? این گونه بازی ها را به راحتی اجرا نمایید.

ویرایش شده توسط ali5

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اندروید تنها بدیش همینه خیلی سخته

من گلکسی s4 داشتم به خاطر همین چیزا با iphone 5s عوضش کردم

ios ‌خیلیییییی اسون تر از اندرویده!

لینک به ارسال

درسته ولی من که خیلی راحت باهاش کارمیکنم :biggrin2:

لینک به ارسال

سلام.

اقا من اکانت گوگل دارم وقتی میخوام با جی میل وارد بشم اجازه نمیده.

باید چی کار کنم؟

ممنون.

لینک به ارسال

hosseinhhh دوست عزیز من هم برایم همین ات??اق ا??تاد . شما باید یک اکانت مخصوص برای خود گوشی جدا از کامپیوتر بسازی . بعد هم مشکل حل میشود :4: اگرمشکلی بود درخدمتم :5yt82hl_th:

لینک به ارسال

من که هر کاری کردم تا یتونم modern combat 4 رو نصب کنم نشد.موقع apkmania از بازی میاد بیرون.بازی روهم تو هرجای مموری که ??کرشو بکنی ریختم.در ضمن ??ایلشObb هست

لینک به ارسال

من که هر کاری کردم تا یتونم modern combat 4 رو نصب کنم نشد.موقع apkmania از بازی میاد بیرون.بازی روهم تو هرجای مموری که ??کرشو بکنی ریختم.در ضمن ??ایلشObb هست

لینک به ارسال

گوشیت چیه دوست عزیز ؟ :biggrin2:

لینک به ارسال

javadjoon777 دوست عزیز گوشی شما سخت ا??زار متوسطی دارد و در نتیجه این بازی روی گوشی شما نمیاید . :4:

لینک به ارسال

این بازی روی گوشی دوستم اجرا شد.گوشیش xperia mini بود بد رو این اجرا نمیشه

لینک به ارسال

سانی که super slim دارید ایا میشود بازیهایی که pkg هستند را رو super slim نصب کرد؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما باید پوشه ی GloftM4HM (دقت کن اسمش کمتر یا بیشتر نباشه)رو توی مسیر gameloft/games بریزی.

مو??ق باشی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...