رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alireza124

خواهش می کنم به من کمک کنید (ps3 دارها)

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان

منطی 1 یا 2 ماه اخیر دسته ی سونیم قاطی کرده یعنی هرموقع می خوام تو bf4 باسرعت بدوم همه کار از قبیل:تیر اندازی و پرتاب نارنجک و... رو انجام میده

3بار هم بردم تعمیر ولی بعد 2 روز دوباره این طوری شد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-_-:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خدا شاهد منم یکی از دسته هام همینطوره. برای ر??یقمم همینطور شده بود که با کوبوندن تو درو دیوار بهبود یا??ت.??قط چند تا از قطعاتش خورد شده.:biggrin2:

دوستان اگه راه حلی هست به ما هم بگن لط??ا

لینک به ارسال
خدا شاهد منم یکی از دسته هام همینطوره. برای ر??یقمم همینطور شده بود که با کوبوندن تو درو دیوار بهبود یا??ت.??قط چند تا از قطعاتش خورد شده.:biggrin2:

دوستان اگه راه حلی هست به ما هم بگن لط??ا

این یه مشکل اساسی دیشب واسه دوستمم این طوری شد بد جور زد حال خوردیم:-_-:

لینک به ارسال

منم همین مشکلو دارم :( با خاموش روشن کردنش گاهی درست میشه

لینک به ارسال

مال من ??قط تو بازی ??ی??یا14 اینجورب میشه خاموش روشن که میکنم درست میشه

لینک به ارسال

دوستانی که این مشکلو دارن ، کابل Usb دسته رو به کنسول حین بازی وصل کنید ، سر Usb که به دسته وصله رو حرکت بدید .

اگه مشکل از Usb باشه دوباره دسته قاطی میکنه با اینکار و شروع میکنه به خود کار کردن .

[ATTACH=CONFIG]7135[/ATTACH]

لینک به ارسال

منم همین مشکلو توی BF4 دارم

ولی یه خرده دسترو تکون میدم درست میشه:biggrin2:

لینک به ارسال
دوستانی که این مشکلو دارن ، کابل Usb دسته رو به کنسول حین بازی وصل کنید ، سر Usb که به دسته وصله رو حرکت بدید .

اگه مشکل از Usb باشه دوباره دسته قاطی میکنه با اینکار و شروع میکنه به خود کار کردن .

7135-imag0214-jpg

خب حالا چه جوری درست میشه؟؟؟؟؟؟/

لینک به ارسال

دوستان مشکل شما رو ??قط تعمیر کار می تونه حل کنه منم خودم تعمیرکارم ولی خدایش نمی تونم توضیح بدم چون کاره سختیه یعنی باز و بسته کردن دسته کاره هر کسی نیس اما خوب اگه بخوابم یادتون بدم احساس می کنم به تعمیر کارا خیانت می کنم ولی برید تعمیر کاره وارد حتما درس میشه :thumbup:

لینک به ارسال

این مشکل یا از سنسور دسته ی یا ضریه جدی خورده که در اینصورت نیاز به تعمیر کار هست .

اگه مشکل شما جدی هست یعنی با باز کردن دسته و تمیز کردن برطر?? نمیشه باید بدید تعمیر کار . من پیشنهاد میکنم شما دسته رو باز کنید و سنسور و باتری و ... رو تمیز کنید ( با ملاحظه ) بعد وقتی دسته وصله Reset رو هم بزنید ، در اینصورت مشکل تا 80 درصد برطر?? میشه و در مواقع خیلی کم دسته قاطی میکنه .

من خودم همین مشکلو داشتم و الان خیلی بهتر شده .

لینک به ارسال

دسته رو اروم باز کن حواست به دو پیم ار 2 و ال 2 باشه جا انداختنش یکم قلق داره .... بازش که ک کردی تمییزش کن درست میشه

لینک به ارسال

این آقای aminomi ??قط مشکل رو بزرگ میکنه! بابا دسته رو باز کنید یک سیم ارتباطی قرار داره که خودتون میبینید. با الکل یا عطر تمیزش کنید و جا بزنید و دسته رو ببندید. بعد هم بشینید بازی کنید ...

لینک به ارسال
این آقای aminomi ??قط مشکل رو بزرگ میکنه! بابا دسته رو باز کنید یک سیم ارتباطی قرار داره که خودتون میبینید. با الکل یا عطر تمیزش کنید و جا بزنید و دسته رو ببندید. بعد هم بشینید بازی کنید ...

خوب عزیز منم ک همینو گ??تم ( باز کردن دسته )

ولی بازم شما ببخشید ...

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل شما ??قط با تعمیر درست میشه

یه تعمیر کار وارد

لینک به ارسال
دوستان مشکل شما رو ??قط تعمیر کار می تونه حل کنه منم خودم تعمیرکارم ولی خدایش نمی تونم توضیح بدم چون کاره سختیه یعنی باز و بسته کردن دسته کاره هر کسی نیس اما خوب اگه بخوابم یادتون بدم احساس می کنم به تعمیر کارا خیانت می کنم ولی برید تعمیر کاره وارد حتما درس میشه :thumbup:

شما اگه یاد بدی ممنون میشم ولی دسته رو پیش تعمیر کار بردم و نتونسته البته تا 3 ساعت دووم آورد ولی دوباره خراب شد:biggrin2:

لینک به ارسال

اون کارو تعمیر کار کرده ولی نشد:-_-:

لینک به ارسال
مال من ??قط تو بازی ??ی??یا14 اینجورب میشه خاموش روشن که میکنم درست میشه

لازم نیست خاموش روشن کنی ??قط جهت همون سمتی که قاطی میکنه رو بزن

لینک به ارسال

اقا دسته ps4 رو تمامه بازیای ps3 کار میکنه ؟ یعنی ??رقی نمیکنه؟

لینک به ارسال
اقا دسته ps4 رو تمامه بازیای ps3 کار میکنه ؟ یعنی ??رقی نمیکنه؟

خیر.رو خیلی از بازی ها مثل gta v کار نمیکنه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من که یه بار دستم ر??ت تو آب بعدا ??قط 2 تا از دکمه هاش کار میکرد ر??تم دادم تعمیرکار چهار بار برام درست کرد ازم پول نگر??ت البته میشناختمش وکارش درست بود . بعدا هم کل برد دسته رو برام عوض کرد . حالا شما تو کدوم شهری ؟ تو شهر ما که همه ی مغازه ها بازی و همه چیشونو از اون شخص میگر??تن . اگرم دکمه قاطی میکنه اول خودت همه چیشو باز کن با دستمال نمدار تمیز کن بعد دوباره ببند اگر درست نشد مشکل از برد دستس که من خودم بردش رو جدا گر??تم 50 تومن که طر?? برد رو دسته اصل به من داد که از برد قبلیم هم بهتر کار می کرد . مشکل شما هم گاهی هر چند ه??ته واسه 2 دقیقه برای من ات??اق می ا??تاد که بعد از تعویض برد ات??اق نیا??تاد.

ویرایش شده توسط zram

لینک به ارسال
من که یه بار دستم ر??ت تو آب بعدا ??قط 2 تا از دکمه هاش کار میکرد ر??تم دادم تعمیرکار چهار بار برام درست کرد ازم پول نگر??ت البته میشناختمش وکارش درست بود . بعدا هم کل برد دسته رو برام عوض کرد . حالا شما تو کدوم شهری ؟ تو شهر ما که همه ی مغازه ها بازی و همه چیشونو از اون شخص میگر??تن . اگرم دکمه قاطی میکنه اول خودت همه چیشو باز کن با دستمال نمدار تمیز کن بعد دوباره ببند اگر درست نشد مشکل از برد دستس که من خودم بردش رو جدا گر??تم 50 تومن که طر?? برد رو دسته اصل به من داد که از برد قبلیم هم بهتر کار می کرد . مشکل شما هم گاهی هر چند ه??ته واسه 2 دقیقه برای من ات??اق می ا??تاد که بعد از تعویض برد ات??اق نیا??تاد.

شهر ما که(زنجان)مثل یه روستای بزرگه ??قط یه جا مثلا خوب کار میکنه ولی خیلی خوب شد که گ??تی بگم اگه تونست برد رو عوض کنه :biggrin2::thumbsup:

لینک به ارسال

سلام ر??یق . من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و اصلا بازی بهم حال نمیداد تا این که بردم توپ خونه پاساژ لبا?? طبقه دوم اولین مغازه از سمت چپ . خیلی شک داشتم که بتونه دستمو درست کنه ولی الان بالای 5 ماه که دیگه اونجوری نشده :thumbsup:

لینک به ارسال
سلام ر??یق . من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و اصلا بازی بهم حال نمیداد تا این که بردم توپ خونه پاساژ لبا?? طبقه دوم اولین مغازه از سمت چپ . خیلی شک داشتم که بتونه دستمو درست کنه ولی الان بالای 5 ماه که دیگه اونجوری نشده :thumbsup:

دستت درد نکنه ولی حی?? که من تهرانی نیستم:-_-:

لینک به ارسال

دوست خوبم گ??تم كمكم كنيم نه اين كه تبليغات كني

لینک به ارسال
دوست خوبم گ??تم كمكم كنيم نه اين كه تبليغات كني

دوست عزیز من برا شما خصوصی گر??تم که چیکا کنی..اینو مخصوص تهرانیا عزیز گ??تم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...