رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

Chris Roberts: کنسول سونی برای بازی کردن بهتر است

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]7142[/ATTACH]

Chris Roberts کارگردان بازی AAA جدید با نام Star Citizen است که حالا تصمیم گر??ته دو کنسول Xbox One و PS4 را ارزیابی کند. او در تقدیر از کنسول سونی گقته است: PS4 ماشین بهتری برای بازی کردن است.

Roberts برای بازی جدید خود ۳۵ میلیون دلار بودجه داشته است و یکی از وظای?? او بررسی کنسول ها بوده تا بازی خود را به نحو احسنت بسازد. حالا او در مصاحبه‌ای با سایت GamingBolt نظر شخصی اش را درباره‌ی کنسول های نسل بعدی گ??ته است.

من از پیشر??ت های کنسول های Xbox One و PS4 بیشتر از پیشر??ت های نسل های قبل راضی هستم. به نحوی آن ها مانند یک PC هستند که کار را برای PC بازها بهتر می‌کند. بازی های ساخته شده برای نسل بعد هم مانند یک بازی PC است و بازی هایی بر روی آن قرار دارند که از تکنولوژی بالایی بر خوردارند البته PC برای ۷ سال است این ??ن آوری را دارند.

اما من ??کر می‌کنم که این خوب است، قدرتمند ترین وسیله برای بازی کردن نیست ولی از لحاظ مالی بسیار به صر??ه تراست مخصوصا این که کنسول های جدید سونی و مایکروسا??ت خیلی ارزان ارائه شده اند، به هرحال من از این نسل نسبت به نسل های قبلی راضی تر هستم. به نظر من Xbox One بیشتر یک تلویزیون است تا یک کنسول برای بازی ولی Play Station 4 یک کنسول مخصوص بازی کردن است.

آیا شما هم با آقای Roberts هم عقیده اید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صد در صد موا??قم :thumbup:

??قط ps4 :sig:

لینک به ارسال
صد در صد موا??قم :thumbup:

??قط ps4 :sig:

??قط ps4 ??قط sony

لینک به ارسال

سلام کسی میدونه کهps4??رمتmkvرو پخش میکنه یا نه و ایا این کنسول یه مولتی پلیر هست یا نه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...