رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

بروز خطای ce-34878-0 در کنسول های PS4

پست های پیشنهاد شده

اخیرا کاربران کنسول سونی در اروپا در بخش ??روم پشتیبانی این کنسول درباره یک خطای عجیب و غریب در کنسول خود صحبت می کنند . طبق صحبت ها و گ??ته های این ا??راد ??ایل های ذخیره بازی ها در کنسول PS4 انها از بین ر??ته است یا آسیب دیده است به نحوی که امکان بار گذاری مجدد انها وجود ندارد و در هنگام بارگذاری مجدد ??ایل های ذخیر یا همان سیو بازی ها کنسول خطای ce-34878-0 را اعلام میکند.

در همین راستا نیز بخش پشتیبانی کنسول اعلام کرده است :

کاربران مراقب بازیهای خود باشند ، ما همچنان در حال تحقیق در این مورد هستیم و از صبر و شکیبایی شما سپاس گذار خواهیم بود .

تعدادی از کاربران و است??اده کننده ها نیز شرحی از ات??اقات ا??تاده را توضیح داده اند :

کاربری با نام Jack_Pow اعلام کرده است :

من در حال اتمام بخش تک ن??ره بازی بتل??یلد 4 بودم انهم برای چندمین بار متوالی ، بعد از اتمام بازی ان را ذخیره کردم و به بخش انلاین بازی ر??تم . در انجا متوجه شدم که کنسول ??ایل های سیستمی خود را دانلود می کند و به نوعی آپدیت می شود . بعد از ان دیگر نتوانستم به ??ایل های ذخیره شده ام دست پیدا کنم . تمام چیز هایی که برایش رحمت کشیده بودم از بین ر??تند، تمام اسلحه ها و امتیاز ها ، همه چیز ..

کاربری دیگری نیز نوشته است :

من 24 ساعت بازی Nba2k14 را انلاین بازی کرده ام و حالا هر چیزی که داشتم از بین ر??ته است ! تنها چیزی که می بینم کد خطای ce-34878-0 است که مدام جلوی چشمان من رژه می رود !

PS4-banner.jpg

ازی هایی که دچار این خطا شده اند و پیغام خطای ce-34878-0 در ??ایل های ذخیره آنها دیده شده است ، به شرح زیر می باشند :

FIFA 14

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Call of Duty: Ghosts

NBA 2K14

Battlefield 4

به نظر می رسد این خطا مربوط به ??ایل های آپدیت کنسول باشد به هر حال هر چه هست ??ایل های ذخیره تعداد زیادی از کاربران از بین ر??ته است .

گزارش هایی اعلام شده است که بازی ها نیز به درستی اجرا نمی شوند

اگر شما هم در کنسول خود این بازی ها را دارید بهتر است مراقب ??ایل های ذخیره خود باشید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل به خاطر سرور بازیهاست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...