رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
addictedsnowman

خبر جدید از هک شدن ps4

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

http://www.ps3news.com/playstation-4-ps4-news/ps4-jailbreak-files-ps4-jailbreaking-with-orbisos-0day-rumored/

تو این سایت دیدم خواستم اشتراک بزارم کسانی که امتحان کردن نتیجه رو بگن لط??ا

ویرایش شده توسط Milad
عنوان نامناسب

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه معنی نوشته هایی که هست بخونی بد نیست خیلی ها دنبال جعل هستن نه هک کسی که(reckz0r )برنامه رو گذاشته یکی از جاعلان بزرگه

لینک به ارسال

سلام به همگی.تو سایت گیم??ا یه خبر زده در مورد هک ps4 آیا صحت داره؟کسی دیده خبرشو؟

لینک به ارسال

??یکه دوستان

لینک به ارسال

از کجا معلوم ??یکه؟کسی امتحان کرده؟

لینک به ارسال
از کجا معلوم ??یکه؟کسی امتحان کرده؟

عزیز معلومه ??یکه.تو کامنتای منبع برو نگاه کن:biggrin2:

لینک به ارسال

دوستان کسی میدونه اصلاً جیلبرک میشه ps4 یا نه؟؟ و اینکه ??کر میکنید چقدر دیگه طول بکشه تا جیلبرک بشه؟؟؟

لینک به ارسال
دوستان کسی میدونه اصلاً جیلبرک میشه ps4 یا نه؟؟ و اینکه ??کر میکنید چقدر دیگه طول بکشه تا جیلبرک بشه؟؟؟

دوست گلم اینکه هک میشه یا نه معلوم نیس اما هک خواهد شد ولی توی این نسل هک کردن کنسول = نابود کردن کنسول هست.

خب چندتا دلیل :

1.از مزیت های آنلاین کنسول و بازی ها به طور کامل محروم میشی

2.تا چند سال آینده خیلی از بازی ها بصورت آنلاین بیاد اجرا بشن و یا حداقل برای اولین بار که بخوای اجرا کنی باید آنلاین باشی تا تایید کنه

3.حالا بازی هم هک شده...خب با حجم بازی چکار میخوای بکنی؟؟؟همین الانشم بازی های در حد 50گیگ تو راهن چه برسه سال های بعد و هزینه کپی هم از 20تومان کمتر نیس در حالی الان با 15تومان میتونی بازی تعویض کنی...

خب خب خب کلی حر?? زدم:wi.nk: اما خواستم بگم که اگه این کنسول رو نداری برو بخر و حالشو ببر...من که خیلی وقته گر??تمش و به هیچ وجه هکش نخواهم کرد...

لینک به ارسال
دوست گلم اینکه هک میشه یا نه معلوم نیس اما هک خواهد شد ولی توی این نسل هک کردن کنسول = نابود کردن کنسول هست.

خب چندتا دلیل :

2.تا چند سال آینده خیلی از بازی ها بصورت آنلاین بیاد اجرا بشن و یا حداقل برای اولین بار که بخوای اجرا کنی باید آنلاین باشی تا تایید کنه

3.حالا بازی هم هک شده...خب با حجم بازی چکار میخوای بکنی؟؟؟همین الانشم بازی های در حد 50گیگ تو راهن چه برسه سال های بعد و هزینه کپی هم از 20تومان کمتر نیس در حالی الان با 15تومان میتونی بازی تعویض کنی...

خب خب خب کلی حر?? زدم:wi.nk: اما خواستم بگم که اگه این کنسول رو نداری برو بخر و حالشو ببر...من که خیلی وقته گر??تمش و به هیچ وجه هکش نخواهم کرد...

من با گیمر صحبت می کردم میگ??ت گیم بازی کردن یعنی یه گیم و شروع کنی و تا تموم نکردی ولش نکنی

با صحبتای شما هم کامل منطقی به نظر میرسه چرا باید ??قط به ??کر جعل باشیم میتونیم یه بارم اورجینال حال کنیم

لینک به ارسال

خب چندتا دلیل :

دقیقا با همه ی حر??ات موا??قم من به هیچ وجه هکش نمیکنم چون انلاین بازی کردن یه دنیا ست برای خودش مخصوصا battlefield

لینک به ارسال

این کنسول هک نشده اینا هم چرنده وقتی هم برنامه رو نصب میکنید کنسول تون بریک میشه که شباهتی با اجر کهنه نداره پس دست نزنید اگه بخواد این کنسول هک بشه کم کم 8 سال طول میکشه

لینک به ارسال

خب چندتا دلیل :

این حر?? های شما کاملاً درست هست من خودم همیشه اورجینال کار میکنم ولی این بازی هاش لامصب خیلی گرونه من بخوام 5تا بازی بگیرم با میانگین 200 تومان باید 1 میلیون هزینه کنم اگر بخوام اینقدر هزینه نکنم که حوصلم با یکی 2تا بازی سر میره!!! شما چیکار میکنید؟؟ در ضمن یکسری بازی رو هم که نمیشه تعویض کرد ??ی??ا رو حتماً باید دائم داشته باشی یه ماشین سواری و یک اکشن هم که باید داشته باشی...!!!

ویرایش شده توسط ehsan1371

لینک به ارسال

:icon_346[1]: این پلی استیشن هم هر چی جدیدتر میشه سختگیریش بیشتر میشه هکشم سخت تر

لینک به ارسال

وقتی سونی کاملآ ??روش خودشو یکنه ... خودش از طریق کانالهای به اسم هکرها که همش سرکار گذاشتن مردم بیشتر نیستند ... اقدام به جلبریک کردن کنسول میکنه تا آخرین سود رو هم از ??روش مجدد دستگاه ببره . ( کلآ جلبریک شدن کنسول چه سونی باشه چه مایکروسا??ت .. تا خود شرکت نخواد .. هک امکان پذیر نیست .. ) پس ??علآ باید منظر بمونیم و از ارجینال است??اده کنیم .

لینک به ارسال
نه بابا دیگه اینجوری هم نیست . سونی خل نیست که وقتی بازی های پر سود داره و میتونه بزنه رو ول کنه و بخواد اینکارو کنه . در ضمن سونی بیشتر رو ??روش بازی مانور میده تا کنسولش.

مثلا همین بازی ( آخرین ما ) که اومد بخاطرش کنسول زیاد ??روش ر??ت . کلی هم ??روش داشت .

یه سوال برام ایجاد شد.... یه سایتیو هک کنن یعنی صاحبش اجازه داده ؟ سونی رو هک کردن و اطلاعاتشو برداشتن سونی اجازه داده بود ؟

یه اینکاره پیدا شه میتونه هک کنه . ولی ??علا کسی اینکارو نمیکنه تا خودشو درگیر کنه!

دوست من قضیه هک شدن یه وب سایت با هک شدن کنسول کاملآ مت??اوته ( مثل ??رق دوچرخه با هواپیما )

در ضمن اول عرض کردم که به همین زودی تا ??روش به اون حد مطلوب نرسیده هیچ وقت سونی یا مایکروسا??ت اقدام به نشر هک نمیکنن ( چه بسا الان که XboxOne که تو شرایط خوبی از لحاظ ??روش نسبت به رقیب نیست و بازیهای جدید رو هم آ??ر گذاشته یعنی با 20 یا 30 درصد زیر قیمت واقعی برای جلب مشتری ) بیاد زودتر از سونی اقدام به Unlock کردن یا به اصطلاح مردم هک شدن بکنه تا شاید به هر طریق بتونه آمار ??روش رو ببره بالا ... مثل Xbox360 که اگه یادتون باشه خیلی زودتر از سونی Unlock شد و رقابت میکرد .. ( این نکته رو همیشه بیاد داشته باشیم که همیشه پشت همه ات??اقات چه در دنیایی علم باشه چه سیاست .. همیشه دستهایی هست که مردم عادی همیشه ازش بی خبر میمونن و خواهند موند چون محور همه ات??اقات در دنیا سود دهی هر چیزی میباشد )

لینک به ارسال

چه حر??ای جالبی میزنید ها....خود شرکتا بیان کنسولشون رو برای هک شدن آماده کنن؟؟؟

خبر داشتی که 50درصد سود سونی ??قط و ??قط از طریق خرید های آنلاین و اشتراک های پلاس هست؟؟؟ الان حدود 8 میلیون کاربر پلاس داره...خودت حساب که چقد پوله...

یعنی خیر سرش بیاد زمینه هک شدن رو ??راهم کنه که سودش ??قط اون 350دلاره باشه؟؟؟؟؟؟

نه اینجور که شما میگید نیس.از اون طر?? هم دیگه بخش اعظمی از لذت بازی ??قط و ??قط تو آنلاین بودنشه..بازیای جدید هم که میدونی چه امکاناتی برای آنلاین میذارن..من یکی عمرا بیام هکش کنم همینطور دارن ازش حسابی لذت میبرم

لینک به ارسال
چه حر??ای جالبی میزنید ها....خود شرکتا بیان کنسولشون رو برای هک شدن آماده کنن؟؟؟

خبر داشتی که 50درصد سود سونی ??قط و ??قط از طریق خرید های آنلاین و اشتراک های پلاس هست؟؟؟ الان حدود 8 میلیون کاربر پلاس داره...خودت حساب که چقد پوله...

یعنی خیر سرش بیاد زمینه هک شدن رو ??راهم کنه که سودش ??قط اون 350دلاره باشه؟؟؟؟؟؟

نه اینجور که شما میگید نیس.از اون طر?? هم دیگه بخش اعظمی از لذت بازی ??قط و ??قط تو آنلاین بودنشه..بازیای جدید هم که میدونی چه امکاناتی برای آنلاین میذارن..من یکی عمرا بیام هکش کنم همینطور دارن ازش حسابی لذت میبرم

دوست عزیز شما بازارهای معتبر جهانی و اروپایی رو با بازار ایران و خاورمیانه مثل عراق سوریه تاجیکستان ازبکستان پاکستان ..... و بخش عظیمی از خود ملت چین مقایسه نکن . . . . . ( الان تو خود کشور چین یه بخش عظیمی که حداقل 5 برابر خاورمیانه وسعت جمعیت دارن .. حتی هزینه 300 دلار برای خرید وسائل ت??ریحی براشون زیاد محسوب میشه )

الان شاید برای سونی و ماکروسا??ت اهمیتی نداشته باشه که مردم کم درآمد هم کنسول داشته باشن .... ولی در آینده وقتی بازار آمریکا و اروپا اشباع شد ... ادمه ??روش بهمراه Unlock کردن کنسول سر از ایران و خاورمیانه و آ??ریقا درمیاره ...

ویرایش شده توسط @@@

لینک به ارسال
اینکه هک میشه یا نه معلوم نیس اما هک خواهد شد

• :blink:

خیلی باحال نوشتی

• :76:

لینک به ارسال

همه می گین هک نمیکنم ولی هک می کنید

آقایون همتون میگین مشکل شرعی داره و آنلاین بازی نمیشه کرد وما هک نمیکنیم بزارین روراست باشم همتون دروغ میگین همتونم هک میکنین درضمن در نسل ه??تم به این علت نمیشد آنلاین بازی کردچون طر??دار زیادی نداشت و هکر ها بهش توجه نمی کردند در ضمن آنلاین بازی کردن کشک که نیست با سرعت اینترنت ایران بتونی یه دست درست بازی کنی خیلیه و در آخر همه می گین هک نمیکنم ولی هک می کنید:lol::lol::lol::lol::lol::lol::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::;))::;))::;))::;))::;))::thumbup:

لینک به ارسال
آقایون همتون میگین مشکل شرعی داره و آنلاین بازی نمیشه کرد وما هک نمیکنیم بزارین روراست باشم همتون دروغ میگین همتونم هک میکنین درضمن در نسل ه??تم به این علت نمیشد آنلاین بازی کردچون طر??دار زیادی نداشت و هکر ها بهش توجه نمی کردند در ضمن آنلاین بازی کردن کشک که نیست با سرعت اینترنت ایران بتونی یه دست درست بازی کنی خیلیه و در آخر همه می گین هک نمیکنم ولی هک می کنید:lol::lol::lol::lol::lol::lol::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::;))::;))::;))::;))::;))::thumbup:

راجع به موضوع اول اینکه همه هک میکنن ( 99 درصد )

دوم اینکه ات??اقا آنلاین بازی کردن با ps3 و 4 کشکه ! حتی با یه اینترنت حجمی 512 چهار گیگ در ماه میشه هر روز یک ساعت و نیم دوساهت بتل ??یلد بدون قطعی و کندی بازی کرد ! باید به سرعت پینگ اینترنتتون دقت کنید !!!!! کاره سختی نیست !!

لینک به ارسال

خب چندتا دلیل :

وقتی کشورتو بن کنن ! تحریم باشی ! ( این مزایا به دردت میخوره ؟ ) ( حالا برو دنبال قند ش - ک - ن )

راجع به بازی ها هم ! درد و خون ریزی نداره ! یه هارد دو ترا میخری ! 300 تومن ! ( بهتر از اینه بری 200 هزار تومن پوله یه بازی بدی واسه ps4 ! )

برای اینکه بگی دلایلت منطقیه خیلی پیچیده میکنی کارو

بازی ارجینا برای کسایی که پولدارن خوبه نه واسه کسایی که ماهی 700-800 تومن حقوق میگیرن ! ( اگه بابات بده پوله بازیو که باید حالشو ببری ) ( منظورم با همس نه شخصه خاصی )

لینک به ارسال

PS4 به خاطر داشتن چیپ زد هک امنیتش ??وق العاده بالاست و امکان هکش 0% هستش پس از خیال هک ps4 بیاین بیرون چون هک نمیشه

لینک به ارسال
??قط پی سی 4K :wink:

دوست عزیز چه ربطی به موضوع تاپیک داشت الان :bored::blink:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...