رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

20 واقعيت جالب درباره «تام كروز»

پست های پیشنهاد شده

20140122124932_30thingstomcruise.jpg

ز باورهاي مذهبي گر??ته تا شكستهاي عشقي ، «تام كروز» از ستارگان درجه اولي است كه زير ??شار رسانه ها با قدرت باقي مانده است . او همچنان با شرايط سازگار بوده و تا جايي كه ممكن است حق رأي دادن را براي بقيه غير ممكن ساخته است و نمونه آن را از 30 سال قبل با حركات موزون مسخره اي كه در ??يلم «تجارت پرخطر» انجام داده مي توان مشاهده كرد.

اين بازيگر 50 ساله با درآمد 75 ميليون دلار در سال گذشته يكي از ستارگان ثروتمند است . گذشته از ثروت و ??يلمهاي او 20 واقعيت درباره او وجود دارد كه شايد بر آن واق?? نباشيد.

1. قبل از «رابرت داوني جي آر» بازيگر ??علي «مرد آهني» ،‌«تام كروز» براي بازي در نقش «توني استارك» انتخاب شده بود

drwij_iron_549689.JPG

2. چهره كاراكتر كارتوني «علاءالدين» از چهره تام كروز اقتباس شده است.

dncqw_aladdin_549689.JPG

3. از سال 2006 به بعد روز 10 اكتبر در ژاپن «روز تام كروز» معر??ي مي شود كه گ??ته مي شود رابطه مستقيم با ??يلم «آخرين سامورايي» و ارتباط عميق كروز با ??رهنگ ژاپن دارد.

4. پدر او يك مهندس برق بود و مادرش معلم .

ryvxe_parents_549689.JPG

5. در 7 سالگي به بيماري «خوانش پريشي» مبتلا شد و ادعا كرده كه علت رجوع او به سانتيولوژي همين باشد.

6. او عاشق موتور سيكلت است و در 12 سالگي با پول تو جيبي خودش اولين موتور سيكلت را خريد.

vaiby_motox_549689.JPG

7. او جشن ??ارغ التحصيلي دبيرستان را به خاطر بازي در ??يلم «طلسم خدايان» از دست داد.

8. او براي كمك مالي به خانواده و سه خواهرش اقدام به انجام كارهايي همچون كوتاه كردن مو ، جارو كردن برگها و ??روش در به در كارت كريسمس و عيد شكرگزاري مي كرد.

9. پس از جدايي پدر و مادرش ، در اولين كريسمس آنها پولي براي خريد هديه نداشتند. بنابراين نام خود را در كاغذي نوشته و هر يك از اعضاي خانواده يكي از كاغذها را به عنوان هديه از كلاه كريسمس بيرون كشيدند.

10. در نوجواني به او ورزش كشتي و پس از آن نوازندگي روي آورد.

ccwap_guysandolls_549689.JPG

11. «شاون پن» دوست صميمي «تام» است.

bqntd_cruisepenn_549689.JPG

12. در 14 سالگي براي كشيش شدن اقدام كرد. ولي از آنجا كه او مشروبات الكلي دزديده بود ، اخراج شد.

13. در سال 1994 جايزه ا??تخاري هاروارد را گر??ت.

14. همسران «كروز» همواره ت??اوت سني ??احشي با او داشتند.

15. در سال 1998 او و محا??ظانش زني را كه مورد حمله اوباش قرار گر??ته بود ، نجات داد.

16. ميمون بابون در ??يلم «راك عصرها» ايده تام بود.

ypxpg_bab_549689.JPG

17. حضور «تام‌» در ??يلم «ملاقات با خون آشام» انتقاد منتقدان را به دنبال داشت ولي پس از اكران ??يلم همه آنها مجبور به عذرخواهي شدند.

18. از آنجا كه او ??ردي خرا??اتي است ، همزمان با ??يلمبرداري «جنگ دنياها» تمامي محل اقامت خود را به وسايل و نمادهاي سانتيولوژي مجهز كرده بود.

19. او حين بازي در نقش «ماوريك» در ??يلم (Top Gun) گواهينامه پرواز نداشت . او گواهينامه پرواز را سال 1994 پس از ??يلم (Top Gun) گر??ت.

ubrme_pilot_549689.JPG

20. «كيتي هولمز» همسر سابق او گ??ته به حدي تام را دوست دارم كه قبل از ازدواج با او ، پوستر او را روي ديوار اتاقم چسبانده بودم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من عاشقشم ممنون که این خبررو گزاشتی :love:

لینک به ارسال

خواهش میکنم:love:

لینک به ارسال

من عاشق ??یلم ماموریت غیر ممکن ام:love:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...