رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

آموزش ویژه اتصال کنسول ps3 به psn

پست های پیشنهاد شده

ببخشید میشه یه ذره بیشتر توضیح بدین؟ به کجا ایمیل کنم؟منظورتون از ریپورت کردن سابجکت چیست؟میتونم عکسارو به خودتون بدم و شما ارسال کنید؟

علیرضا جان من یک بار از این طریق اکانتمو آنبن کردم... شما وارد سایت playstation.com بشین و بعد ساین این شین.. بعد اگر به اکانتتون گیر داد میتونید گزینه ی ریپورت رو بزنید و به آدرسی که اونجا نوشته عکسارو میل کنید...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا من که وقتی sign in میشم میگه Your account is suspended بعد هیچ گزینه ای هم بنام report یا email پیدا نکردم.

لینک به ارسال
آقا من که وقتی sign in میشم میگه Your account is suspended بعد هیچ گزینه ای هم بنام report یا email پیدا نکردم.

علیرضا جان پیگیری میکنم

لینک به ارسال

با عرض سلام به دوستان و مدیر گرامی

من طبق آموزش پیش ر??تم و همه چی رو ok کردم ولی وقتی میخوام اکانت بسازم با ارور 80710104 مواجه میشم.

کاستوم من روجرو 4.50 هستش .مراحل کار هم یه یوزر جدید ساختم و بعدش نت رو با لن وصل کردم و وصل شد و وقتی ر??تم واسه ساخت اکانت اون ص??حه آبی اول هم اومد(یعنی نت من وصله و برای اینکه یقین پیدا کنم با مرورگر هم ر??تم و نت وصل بود) ممنون میشم کمکم کنید

سپاس

لینک به ارسال
با عرض سلام به دوستان و مدیر گرامی

من طبق آموزش پیش ر??تم و همه چی رو ok کردم ولی وقتی میخوام اکانت بسازم با ارور 80710104 مواجه میشم.

کاستوم من روجرو 4.50 هستش .مراحل کار هم یه یوزر جدید ساختم و بعدش نت رو با لن وصل کردم و وصل شد و وقتی ر??تم واسه ساخت اکانت اون ص??حه آبی اول هم اومد(یعنی نت من وصله و برای اینکه یقین پیدا کنم با مرورگر هم ر??تم و نت وصل بود) ممنون میشم کمکم کنید

سپاس

سلام امیر جان... این مشکلو من الان راجع بهش تحقیق کردم... این مشکل 80 درصد مربوط به dns شماست... مود مودمتون چیه؟ pppoe یا bridge? اگر pppoe هست باید دی ان اس رو از isp بگیرین و دستی واردش کنید.. اگرم bridge هستی یا میتونی dns رو دستی وارد کنی یا این که با نرم ا??زار connectify نت رو شیر کنی که همه ی dns ها و پورن ها باز باشن... اگر مشکلی بود در خدمتم

لینک به ارسال
سلام امیر جان... این مشکلو من الان راجع بهش تحقیق کردم... این مشکل 80 درصد مربوط به dns شماست... مود مودمتون چیه؟ pppoe یا bridge? اگر pppoe هست باید دی ان اس رو از isp بگیرین و دستی واردش کنید.. اگرم bridge هستی یا میتونی dns رو دستی وارد کنی یا این که با نرم ا??زار connectify نت رو شیر کنی که همه ی dns ها و پورن ها باز باشن... اگر مشکلی بود در خدمتم

من از مخابرات نت میگیرم و ??کر کنم pppoe باشم.باید زنگ بزنم پشتیبانی بگیرم ؟

ممنون ببخشید من تو مودم زیاد سر رشته ندارم

سپاس بابت رسیدگی

لینک به ارسال
من از مخابرات نت میگیرم و ??کر کنم pppoe باشم.باید زنگ بزنم پشتیبانی بگیرم ؟

ممنون ببخشید من تو مودم زیاد سر رشته ندارم

سپاس بابت رسیدگی

آره زنگ بزن بگو dns سرور رو میخوام... 2 تا باید بهت بده...اگر حل نشد همین جا مطرح کن که من رسیدگی کنم امیر جان:4:

لینک به ارسال
آره زنگ بزن بگو dns سرور رو میخوام... 2 تا باید بهت بده...اگر حل نشد همین جا مطرح کن که من رسیدگی کنم امیر جان:4:

باشه خیلی ممنون عزیز

لینک به ارسال

رسا جان نمیشه کال ا?? گاست رو انلاین بازی کرد ؟

منظورم اینه خطر بن شن ذاره ؟

اگه گاست نمیشه قبلیاش میشه ؟ اگه میشه کدومشونو بازی کنم؟

لینک به ارسال
رسا جان نمیشه کال ا?? گاست رو انلاین بازی کرد ؟

منظورم اینه خطر بن شن ذاره ؟

اگه گاست نمیشه قبلیاش میشه ؟ اگه میشه کدومشونو بازی کنم؟

آره دوست من خطر بن شدن هست... ولی اگه کنسولو دکس کنی این خطر برطر?? میشه... (که خیلی کار داره) اگه بشه آموزششو بعدا قرار میدیم ولی شما میتونید همه ی call of هارو به غیر از BO2 و GHOSTS بازی کنید

لینک به ارسال

مرسی عزیز

ممنون میشم اونم اموزششو بزاری

لینک به ارسال

داداش من به یه مشکل دیگه خوردم

الان که میخوام ساین این شم مینویسه اپدیت اومده و باید سیستم رو اپدیت کنی

اگه کنسل کنم ساین این نمیشه

چیکار کنم عزیز ؟

لینک به ارسال

چیکار کنم عزیز ؟

دوست عزیز ??علا نمیشه آنلاین زد چون آپدیت جدید رو ارائه کردن و ما باید منتظر تیم روجرو باشیم تا cfw جدید رو منتشر کنه:-_-:

لینک به ارسال

چیکار کنم عزیز ؟

من بررسی میکنم دوست من... حل میشه (خیلی زود)

لینک به ارسال

سلام دوباره به رسا جان

آقا من از isp DNS هارو گر??تم با آپی ولی وقتی وارد میکنم اصلا وصل نمیشه به نت :(

ولی وقتی میزارم خودش اتومات میره وصل میشه ولی نمیشه به psn ر??ت :(

میشه طریقه وصل کردن از لن رو اینجا بگید ببینم درست میرم راهش رو؟ممنون

لینک به ارسال
سلام دوباره به رسا جان

آقا من از isp DNS هارو گر??تم با آپی ولی وقتی وارد میکنم اصلا وصل نمیشه به نت :(

ولی وقتی میزارم خودش اتومات میره وصل میشه ولی نمیشه به psn ر??ت :(

میشه طریقه وصل کردن از لن رو اینجا بگید ببینم درست میرم راهش رو؟ممنون

چشم دوست من .. مشکل شما مربوط به dns هست . 100 درصد درست میشه

لینک به ارسال

توجه: آپدیت 4.55 توسط سونی رسما عرضه شده و هم اکنون امکان آنلاین بازی کردن با دستگاه های کپی نیست و هیچ ??ریمور و اسپو??ری هم عرضه نشده (تا الان) به هیچ وجه دستگاهتون رو آپدیت نکنید .. احتمالا تا 48 ساعت آینده ??ریمور و اسپو??ر 4.55 از سوی هکر ها عرضه میشه... (به هیچ وجه از اسپو??ر ها یا ??ریمور هایی که در بعضی از سایت ها ی خارجی میبینید است??اده نکنید.... به محض منتشر شدن ??ریمور یا اسپو??ر معتبر ,لینک دانلود در همین ص??حه قرار خواهد گر??ت.......) با تشکر

لینک به ارسال

سلام امروز که میخواستم پلی استیشنمو sign in کنم پیام اپدیت میده باید اپدیتش کنم یا نه وقتی گزینه نه رو میزنم دستگاه sing in نمیشه اگه اپدیتو بله بزنم کپی خور دستگاهم از بین نمیره

لینک به ارسال
سلام امروز که میخواستم پلی استیشنمو sign in کنم پیام اپدیت میده باید اپدیتش کنم یا نه وقتی گزینه نه رو میزنم دستگاه sing in نمیشه اگه اپدیتو بله بزنم کپی خور دستگاهم از بین نمیره

باید صبر کنی تا Spoof 4.55 بیاد

لینک به ارسال

نه دوست من ??علا به هیچ وجه آپدیت نکنید چون کپی خور میپره..... یه مقدار صبر کنید :4:

لینک به ارسال

خبر ??وری: اسپو??ر 4.55 منتشر شد..... در حال حاضر تنها روی Rogero 4.50 تست شده و به خوبی جواب داده ولی هنوز روی rebug -habib تست نشده..... خودم تستش میکنم... اگه مشکلی نداشت قرارش میدم

با تشکر

لینک به ارسال
خبر ??وری: اسپو??ر 4.55 منتشر شد..... در حال حاضر تنها روی Rogero 4.50 تست شده و به خوبی جواب داده ولی هنوز روی rebug -habib تست نشده..... خودم تستش میکنم... اگه مشکلی نداشت قرارش میدم

با تشکر

دمت گرم اگه سری قرار بدی

لینک به ارسال

با اجازه آقا rasaaman من الان تست کردم 4.55 اوکیه یک ساعتی هست دارم battle field 4 بازی می کنم و مشکلی نیست ??قط خواستم اطلاع بدم روی ریباگ 4.46

لینک به ارسال
با اجازه آقا rasaaman من الان تست کردم 4.55 اوکیه یک ساعتی هست دارم battle field 4 بازی می کنم و مشکلی نیست ??قط خواستم اطلاع بدم روی ریباگ 4.46

ممنون دوست من

لینک به ارسال

سلام رسا جان

اقا اسپو??ر 4.55 رو گذاشتی ؟

اگه اره کجاس دانلود کنیم؟

ممنون میشم بد جور لازم دارم

راستی اگه اموزش خواصی هم داره بگو

مرسی عزیز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...