رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
nazyaryan

* دانلود آهنگ فوق العاده با گیتار الکترونیک *

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

یه آهنگ ??وق العاده برای کسائی که عاشق گیتار الکترونیک هستن :5yt82hl_th:

این آهنگ واسه اونائی که گیتار الکترونیک دوست دارن آهنگ آرامش بخش و ??وق العاده ای هست خودم که تا الان 50 بار گوش دادم

و...

واسه اونائی که گیتار الکترونیک دوس ندارن ممکنه یکم سنگین باشه

به اون دسته از دوستان پیشنهاد میکنم دانلود نکنن:vahidrk:

7313-youloco_ir_744fdf35bd9fb23fd97d98394165db20_gitar-jpg

لینک دانلود

E-Guitar.mp3

اینم لینک مستقیم

Download File : E-Guitar.mp3

این آهنگ واسه زنگ موبایل هم ??وق العاده هست خیلی با کلاسه:biggrin2:

ویرایش شده توسط nazyaryan

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این آهنگی که گذاشتی را از روی آهنگ hey you از pink floyd زدن.بهتره اصلشا گوش بدی ، خیلی بهتره.این یه کپی پست ضعی??ه.البته ببخشیدا ، اما اگه اصلشا گوش بدی این ا??تضاحه.

لینک به ارسال
این آهنگی که گذاشتی را از روی آهنگ hey you از pink floyd زدن.بهتره اصلشا گوش بدی ، خیلی بهتره.این یه کپی پست ضعی??ه.البته ببخشیدا ، اما اگه اصلشا گوش بدی این ا??تضاحه.

نه تو رو خدا من نمیدونستم اسمشو خوب شد گ??تی:icon_346[1]:

اصلشم قبلأ تو سایت گذاشتم

??کر نکنم دیگه کسی باشه که ندونه اسم آهنگ چیه:biggrin2:

با گ??تن اسمش سوپرایز تاپیک رو از بین بردی دانشمند:vahidrk:

لینک به ارسال

الان می خواستی سورپرایز کنی؟!!!

خب تو که اینقدر قوی هستی که اصلشا داری ، گوش دادی ، چرا اینا گذاشتی؟!!!

خب یه بار می گ??تی جواد یصاری هم می خوند آهنگا تا قشنگ من??جر شیم از سورپرایز...

لینک به ارسال
سلام دوستان

یه آهنگ ??وق العاده برای کسائی که عاشق گیتار الکترونیک هستن :5yt82hl_th:

این آهنگ واسه اونائی که گیتار الکترونیک دوست دارن آهنگ آرامش بخش و ??وق العاده ای هست خودم که تا الان 50 بار گوش دادم

و...

واسه اونائی که گیتار الکترونیک دوس ندارن ممکنه یکم سنگین باشه

به اون دسته از دوستان پیشنهاد میکنم دانلود نکنن:vahidrk:

7313-youloco_ir_744fdf35bd9fb23fd97d98394165db20_gitar-jpg

لینک دانلود

E-Guitar.mp3

اینم لینک مستقیم

Download File : E-Guitar.mp3

این آهنگ واسه زنگ موبایل هم ??وق العاده هست خیلی با کلاسه:biggrin2:

مرسی که زحمت کشیدی و این اهنگ رو گذاشتی ولی واقعا اصلا اصلا اصلا با موزیک اصلی پینک ??لوید قابل مقایسه نیست و خرابش کرده.مخصوصا 20 ثانیه ی اخرش که مثلا میخواذ بگه داره الکتریک میزنه ولی کاملا معلومه که با برنامه ی کامپیوتری داره صدای الکتریک در میاره.این اهنگ یه شاهکاره محضه.تعجب میکنم شما که اصلشو گوش دادی چطور این کپی ضعی?? اذیتت نمیکنه.من اهنگ اوریجینال پینک ??لوید رو که بدون کلامه دارم.اگه اونو گوش بدی متوجه ت??اوت وحشتناکی که بینشون هست میشی.من چون یه کمی در این مورد اطلاعات محدودی دارم نظر دادم و شمارو هم به عنوان یه دوست حساب میکنم که از حر??م ناراحت نمیشی.وگرنه اصلا قصد بی احترامی به زحمتی که کشیدی و این اهنگو گذاشتی ندارم.بازم دستت درد نکنه.

لینک به ارسال
مرسی که زحمت کشیدی و این اهنگ رو گذاشتی ولی واقعا اصلا اصلا اصلا با موزیک اصلی پینک ??لوید قابل مقایسه نیست و خرابش کرده.مخصوصا 20 ثانیه ی اخرش که مثلا میخواذ بگه داره الکتریک میزنه ولی کاملا معلومه که با برنامه ی کامپیوتری داره صدای الکتریک در میاره.این اهنگ یه شاهکاره محضه.تعجب میکنم شما که اصلشو گوش دادی چطور این کپی ضعی?? اذیتت نمیکنه.من اهنگ اوریجینال پینک ??لوید رو که بدون کلامه دارم.اگه اونو گوش بدی متوجه ت??اوت وحشتناکی که بینشون هست میشی.من چون یه کمی در این مورد اطلاعات محدودی دارم نظر دادم و شمارو هم به عنوان یه دوست حساب میکنم که از حر??م ناراحت نمیشی.وگرنه اصلا قصد بی احترامی به زحمتی که کشیدی و این اهنگو گذاشتی ندارم.بازم دستت درد نکنه.

مرسی که گوش دادی

راستی ولکام بک welcome back

منم قبلأ 7 روز اخراج شده بودم :biggrin2:

لینک به ارسال
مرسی که گوش دادی

راستی ولکام بک welcome back

منم قبلأ 7 روز اخراج شده بودم :biggrin2:

مرسی.به خدا نمیدونم به چه دلیلی ولی حتما به خاطر اواتارم و موسیقیم بوده.اهنگای پینک ??لوید واقعا معرکه ان.نمیدونم که گوش دادی یا نه ولی حتما اهنگای high hopes و comfortably numb رو گوش کن.از اونجایی که hey you رو دوست داری حتما از این دوتا هم خوشت میاد.به نظر من بهترین اهنگ پینک ??لود high hopes هستش.اگه نداشتی یا پیدا نکردی بگو برات اپ کنم.گروههایی مثل پینک ??لوید گروههایی هستن که نباید به سادگی ازشون گذشت و کسی که اهنگاشونو گوش نداده باشه حتما یه لذت بزرگ رو تو زندگیش از دست داده.راجر واترز و دیوید گیلمور نوابغ موسیقی هستن.امروز باعث شدی بعد از چند وقت دوباره چندین ساعت اهنگای پینک ??لوید رو گوش کنم.بازم ممنون به خاطر اهنگ و welcome back.:thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال
مرسی.به خدا نمیدونم به چه دلیلی ولی حتما به خاطر اواتارم و موسیقیم بوده.اهنگای پینک ??لوید واقعا معرکه ان.نمیدونم که گوش دادی یا نه ولی حتما اهنگای high hopes و comfortably numb رو گوش کن.از اونجایی که hey you رو دوست داری حتما از این دوتا هم خوشت میاد.به نظر من بهترین اهنگ پینک ??لود high hopes هستش.اگه نداشتی یا پیدا نکردی بگو برات اپ کنم.گروههایی مثل پینک ??لوید گروههایی هستن که نباید به سادگی ازشون گذشت و کسی که اهنگاشونو گوش نداده باشه حتما یه لذت بزرگ رو تو زندگیش از دست داده.راجر واترز و دیوید گیلمور نوابغ موسیقی هستن.امروز باعث شدی بعد از چند وقت دوباره چندین ساعت اهنگای پینک ??لوید رو گوش کنم.بازم ممنون به خاطر اهنگ و welcome back.:thumbsup::thumbsup:

خواهش، خوشحال میشم آپلود کنی

راستش موزیک مورد علاقۀ من از بین سبک های خارجی ترنس هست

ولی بعضی از آهنگ ها تو هر سبکی که باشن شاهکار هسنن و ارزش چندین بار شنیدن رو هم دارن حتی اگه قدیمی باشن مثلأ آهنگ B.O.B رو تا بحال توی چندین بازی رایانه ای دیدم (( بازی هائی مثل GTA BMX Skate Tony HD و...)) که جز موسیقی بازی ها بوده

و حتی ??کر کنم دیگه قانون کپی رایت هم شاملش نشه بس که قدیمیه

یا آهنگ rusty cage که تو خیلی از بازی ها بوده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...