رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

Uncharted PS4 تا 2015 تأخیر خورد !!

پست های پیشنهاد شده

UNCHARTED4-615x340.jpg

یک سرنخ دیگر اینبار از طر?? آمازون منتشر شده است که می گوید Uncharted PS4 برای سال ۲۰۱۵ عرضه می شود نه ۲۰۱۴٫ در لیست جدید از تاریخ اولین ??روش بازی ها تاریخ شروع پیش ??روش Uncharted PS4 را ۳۱ دسامبر ۲۰۱۵ لیست کرده است و نه ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴٫

این آپدیت برای لیست بازی های آمازون بعد از صحبت های رئیس سونی انگلیس در لندن یعنی آقای Fergal Gara منتشر شد که متن صحبت های او درباره ی عرضه ی عناوین انحصاری Play Station 4 یعنی inFamous: Second Son و Drive Club بوده است. او در این کن??رانس هیچ اشاره ای به نسخه ی بعدی سری Uncharted نکرده است.

gara.jpg

ما هنوز در انتظار عنوان انحصاری ساخته ی Naughty Dog هستیم و از سونی درباری Uncharted PS4 سوال هایی پرسیده ایم که آن ها جواب داده اند:

در حال حاضر برنامه ای برای Uncharted بر روی کنسول Play Station 4 نداریم و تمرکز ما بر روی عناوینی است که زودتر عرضه می شوند.

.

.

.

Gamefa

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان اگه یادشون باشه چندوقت پیش که تو همین سایت خبر قطعی شدن Uncharted 4 رو منتشر کردن من ا??راد ناتی داگ رو ن??رین کردم و آرزو کردم همشون اسهال بگیرن و تا موقعی که PS4 هک نشده این بازی بیرون نیاد :w00t: هیچی دیگه گر??ت. همینجا هم آرزو می کنم PS4 زودتر هک بشه:icon_346[1]:.

:4:

لینک به ارسال

یکی بگه اولین تریلرش کی میاد طاقت ندارم:love:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...