رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

دانلود multiMAN ورژن 4.66.06 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان مسعود جان این ورژن multiMAN 4.66.06 BASE دوتا حجم داره یکی MB 127 و دیگری که شما گذاشتین MB 46 ??رق این دو

چیه ممنون میشم راهنمائی کنید

یا علی علیهم السلام مدد :4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من multiMan 4.55.01 base cex دارم. آیا میتونم اینو نصب کنم؟ دستگاهم روجرو 4.55 هستش

لینک به ارسال
سلام من multiMan 4.55.01 base cex دارم. آیا میتونم اینو نصب کنم؟ دستگاهم روجرو 4.55 هستش

سلام. بنصبید :4:

لینک به ارسال

سلام دوس عزیز من مولتی من دسگام 4.65 هستش میتونم این مولتی منو4.66.06 که شما گزاشتین نصب کنم واسم مشکلی پیش نمیاد؟

ممنون از سایت عالیتون

لینک به ارسال

سلام استاد من

کلی گشتم پیدا نکردم تو تنظیمات چنین گزینه ای نبود

سلام دوست گلم

وقتی داخل مولتی من میشی L1 رو بزن تا اون ص??حه که شبیه XMB خود کنسول هست دربیاد و بعد برو قسمت Setting و یه گزینه به اسم BD-ROM Emulator وجود داره.روی اون X و Able بزن.

لینک به ارسال

سلام مسعود جان سوال من بی جواب مونده من گزینهbd-rom emulatorرو پیدا نکردم خیلی گشتم اگه امکانش هست یجوری ساده تر راهنمایی کن

لینک به ارسال

سلام

من یه مشکل عجیبی برام پیش اومده

من خودم پی اس ندارم و این ایام عید پی اس دوستم رو گر??تم

دوستم اصرار کرد که برم آنچارتد بازی کنم و خودش نداشت پس مجبور شدم برم بخرم

آنچارتد 1 راحت اومد و بازی کردم ولی آنچارتد 2 و 3 هردو گیر میکنن سر لودینگ اولش (2 سر خنجر و 3 سر حلقه)

حالا از اینا که بگذریم من زنگ زدم جایی که بازی رو خریدم گ??ت مولتی من بزن دوباره روش!

تا جایی که ??همیدم مولتی من همین ورژن 4.66.06 هست رو دستگاه و ??ریمور هم 4.65 روجرو

سوالم اینجاست که من اگه همین ورژنی که شما گذاشتینو نصب کنم روش به مشکل بر میخورم؟ یا باید اول اونو پاک کنم بعد نصب کنم؟

امکان داره مشکلم حل شه؟

??قط یه راهنمایی خیلی ساده بهم بدین واسه نصب مولتی من چون تقریبا در زمینه پی اس نوبم!

یکی دیگه از دوستام راحت داره آنچارتد 3 رو روی پی اس خودش که دقیقا ??ریمور و مولتی منش با این پی اس ای که دست منه یکیه بازی میکنه!

ممنونم و عیدتون مبارک!

لینک به ارسال
سلام

من یه مشکل عجیبی برام پیش اومده

من خودم پی اس ندارم و این ایام عید پی اس دوستم رو گر??تم

دوستم اصرار کرد که برم آنچارتد بازی کنم و خودش نداشت پس مجبور شدم برم بخرم

آنچارتد 1 راحت اومد و بازی کردم ولی آنچارتد 2 و 3 هردو گیر میکنن سر لودینگ اولش (2 سر خنجر و 3 سر حلقه)

حالا از اینا که بگذریم من زنگ زدم جایی که بازی رو خریدم گ??ت مولتی من بزن دوباره روش!

تا جایی که ??همیدم مولتی من همین ورژن 4.66.06 هست رو دستگاه و ??ریمور هم 4.65 روجرو

سوالم اینجاست که من اگه همین ورژنی که شما گذاشتینو نصب کنم روش به مشکل بر میخورم؟ یا باید اول اونو پاک کنم بعد نصب کنم؟

امکان داره مشکلم حل شه؟

??قط یه راهنمایی خیلی ساده بهم بدین واسه نصب مولتی من چون تقریبا در زمینه پی اس نوبم!

یکی دیگه از دوستام راحت داره آنچارتد 3 رو روی پی اس خودش که دقیقا ??ریمور و مولتی منش با این پی اس ای که دست منه یکیه بازی میکنه!

ممنونم و عیدتون مبارک!

سلام.طر??ی که بهش زنگ زدین ناشی بوده.تو انچارتد 2 و3 ??ایل های حجیم هست که اگه از هارد اکسترنال بازی میکنید باید اسپلیت (تکه تکه) بشن.

بازیتون تو هارد کنسوله یا اکسترنال؟

لینک به ارسال

باسلام و احترام

من یک سئوال مبتدی داشتم

چجوری میشه از نصب game data بازی ها در هارد داخلی جلوگیری کرد؟ اغلب بازی ها را که اجرا میکنم از مولتی من بعد از ورود به بازی میگه باید game data نصب بشه که اینکار هم زمان گیر هست هم هارد داخلی را اشغال میکنه، تا اونجا که میدونم باید یه راهی باشه که game data‌نصب نشه یا اینکه بر روی هارد خارجی نصب بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر

لینک به ارسال
باسلام و احترام

من یک سئوال مبتدی داشتم

چجوری میشه از نصب game data بازی ها در هارد داخلی جلوگیری کرد؟ اغلب بازی ها را که اجرا میکنم از مولتی من بعد از ورود به بازی میگه باید game data نصب بشه که اینکار هم زمان گیر هست هم هارد داخلی را اشغال میکنه، تا اونجا که میدونم باید یه راهی باشه که game data‌نصب نشه یا اینکه بر روی هارد خارجی نصب بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید

باتشکر

سلام.این بازی هایی که میگین تو خود مولتی من میگه باید نصب بشه یا وقتی ر??تین تو بازی؟

البته در هر صورت چاره ای نیست و باید گیم دیتا رو نصب کنید چون جزو بازیه

لینک به ارسال
سلام.این بازی هایی که میگین تو خود مولتی من میگه باید نصب بشه یا وقتی ر??تین تو بازی؟

البته در هر صورت چاره ای نیست و باید گیم دیتا رو نصب کنید چون جزو بازیه

نه وقتی میرم تو بازی مثل Battlefield جدیده یا اسنیاپر، البته جالبه که بازی COD Ghost‌ نصب Game Data لازم نداشت!

اون گزینه Ext Game Data به چه دردی میخوره پس! من کنسول و تاره هک کردم و کسی که این کار رو کرد گ??ت ??قط بازی ها نیاز نصب داره که تو خود مالتی من نصب میشه مثل GOW اما الان اکثر بازی ها الان باید Game Data را حتما نصب کنند!

البته یه نکته که ??کر میکنم ربطی نداره، بازی مثل COD(Ghost) که نیازی به نصب و نداشت و از رو هارد خارجی لود میشد با اون گرا??یک عالی اصلا لگ نمیزد اما ما بقی بازی ها که کپی میشن روی هارد اونایی که لود بالایی دارند لگ میزنند! نمیدونم ربطی داره یا نه!

اما از این داستان ها گذشته من کنسولم FAT 80GB‌ هست و محدودیت برای نصب بازی ها دارم :( آیا راهی هستش؟

ممنون

لینک به ارسال

نه وقتی میرم تو بازی مثل battlefield جدیده یا اسنیاپر، البته جالبه که بازی cod ghost‌ نصب game data لازم نداشت!

اون گزینه ext game data به چه دردی میخوره پس! من کنسول و تاره هک کردم و کسی که این کار رو کرد گ??ت ??قط بازی ها نیاز نصب داره که تو خود مالتی من نصب میشه مثل gow اما الان اکثر بازی ها الان باید game data را حتما نصب کنند!

البته یه نکته که ??کر میکنم ربطی نداره، بازی مثل cod(ghost) که نیازی به نصب و نداشت و از رو هارد خارجی لود میشد با اون گرا??یک عالی اصلا لگ نمیزد اما ما بقی بازی ها که کپی میشن روی هارد اونایی که لود بالایی دارند لگ میزنند! نمیدونم ربطی داره یا نه!

اما از این داستان ها گذشته من کنسولم fat 80gb‌ هست و محدودیت برای نصب بازی ها دارم :( آیا راهی هستش؟

ممنون

بله خب اکثر بازی ها گیم دیتا باید نصب کنند.کاریش هم نمیشه کرد.مثلا ??ارکرای 4 که 10 گیگه حدود 9.5 گیگش ??قط گیم دیتاشه!!! اما بازی مثل gow3 با 30 گیگ حجم گیم دیتا لازم نیست نصب بشه.به سازنده بازی بستگی داره

لینک به ارسال

سلام رو سیستم من irisman نصب شده قبلا multiman بود اما آپدیت کردمو هک پرید میخواستم ببینم میشه دوباره مولتیمن نصب کنم روش؟اگه میشه توضیح میدید چطوری مرسی:kiss:

لینک به ارسال

سلام مسعود جان

این سایت ورژن 4.70.02 مواتی من رو گذاشته

multiMAN v04.70.02 by deank - PS3 Brewology - PS3 PSP WII XBOX - Homebrew News, Saved Games, Downloads, and More!

من تست کردم جواب داد .

لینک به ارسال

سلام دوستان ..

کسی در مورد این تصویر اطلاع داره ..

[ATTACH=CONFIG]10387[/ATTACH]

و درمورد این ??ریمور ..

میخواستم بدونم کپی خور نرما??زاریه یا سخت ا??زاری ..؟

[ATTACH=CONFIG]10388[/ATTACH]

لینک به ارسال
سلام دوستان ..

کسی در مورد این تصویر اطلاع داره ..

[ATTACH=CONFIG]10387[/ATTACH]

و درمورد این ??ریمور ..

میخواستم بدونم کپی خور نرما??زاریه یا سخت ا??زاری ..؟

[ATTACH=CONFIG]10388[/ATTACH]

سلام، تصویر اول مربوط به کاستوم ??ریمور هستش که قبل از رسیدن به منوی اصلی نمایش داده میشه ( هنگام روشن شدن کنسول ) . اگ کنسول سخت ا??زاری دانگرید شده باشه پلمپ دستگاه باز میشه درغیراینصورت نرم ا??زاری .

لینک به ارسال
سلام، تصویر اول مربوط به کاستوم ??ریمور هستش که قبل از رسیدن به منوی اصلی نمایش داده میشه ( هنگام روشن شدن کنسول ) . اگ کنسول سخت ا??زاری دانگرید شده باشه پلمپ دستگاه باز میشه درغیراینصورت نرم ا??زاری .

مرسی دوست عزیز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...