رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

دانلود multiMAN ورژن 4.66.06 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

??ایل پچ مولتی من نصب کنی مشکلش حل میشه؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
??ایل پچ مولتی من نصب کنی مشکلش حل میشه؟؟؟؟؟؟؟

دوست من کی این اطلاعات غلط رو به شما داده؟!! مشکل بازی شما ربطی به منجر نداره. شما اگر هر منجری (مثل IrisManager و GameSonic Manager و ...) رو هم بریزی باز هم همین مشکل هست.

همچنین باید بگم که این مشکل هیچ ربطی به کاستوم ??یرمور شما هم نداره! چون کاستوم ??یرمور وقتی بازی رو بارگذاری کرده و شما تو بخش خاصی از بازی گیر کردید، پس مشکل از کاستوم ??یرمور نیست.

شما این راه ها رو تست کن و خبر بده:

• از منوی ریکاوری کنسول، گزینه ی Rebuild Database رو بزن تا پایگاه داده ی کنسول بازسازی بشه. (چیزی حذ?? نمیشه)
  • دوباره از منوی ریکاوری کنسول، گزینه ی Restore System رو بزن. (چیزی حذ?? نمیشه)
  • ??ایل نصب شده ی بازی و تمامی آپدیت ها و جزییات که در Game Data کنسول در نوار XMB قرار داره رو کلا حذ?? کن، بعدش برو تو مولتی من و بازی رو کلا حذ?? کن، بعد نسخه ی بازی رو دوباره بریز رو کنسول. البته سعی کن که همون بازی قبلی رو نریزی. چون به احتمال زیاد مشکل از ??ایل های بازی هست. پس شما برو و بازی رو دوباره از یه جایی بگیر و بریز رو کنسول.

این سه راه رو طی کن حتما مشکل حل میشه ... اگر حل نشد بگو تا آخرین روش رو بگم ...

لینک به ارسال
دوست من کی این اطلاعات غلط رو به شما داده؟!! مشکل بازی شما ربطی به منجر نداره. شما اگر هر منجری (مثل IrisManager و GameSonic Manager و ...) رو هم بریزی باز هم همین مشکل هست.

همچنین باید بگم که این مشکل هیچ ربطی به کاستوم ??یرمور شما هم نداره! چون کاستوم ??یرمور وقتی بازی رو بارگذاری کرده و شما تو بخش خاصی از بازی گیر کردید، پس مشکل از کاستوم ??یرمور نیست.

• از منوی ریکاوری کنسول، گزینه ی Rebuild Database رو بزن تا پایگاه داده ی کنسول بازسازی بشه. (چیزی حذ?? نمیشه)
  • دوباره از منوی ریکاوری کنسول، گزینه ی Restore System رو بزن. (چیزی حذ?? نمیشه)
  • ??ایل نصب شده ی بازی و تمامی آپدیت ها و جزییات که در Game Data کنسول در نوار XMB قرار داره رو کلا حذ?? کن، بعدش برو تو مولتی من و بازی رو کلا حذ?? کن، بعد نسخه ی بازی رو دوباره بریز رو کنسول. البته سعی کن که همون بازی قبلی رو نریزی. چون به احتمال زیاد مشکل از ??ایل های بازی هست. پس شما برو و بازی رو دوباره از یه جایی بگیر و بریز رو کنسول.

این سه راه رو طی کن حتما مشکل حل میشه ... اگر حل نشد بگو تا آخرین روش رو بگم ...

سلام دوست خوبم

لازم نیس همه این کارها رو بکنه

اگه بخواد نسخه دیگری از بازی رو بریزه بی شک مشکلش حل میشه.

لینک به ارسال

از منوی ریکاوری کنسول، گزینه ی Rebuild Database رو بزن تا پایگاه داده ی کنسول بازسازی بشه. (چیزی حذ?? نمیشه) : این مسیر دقیقا کجاست ؟

لینک به ارسال

راه اول یعنی : از منوی ریکاوری کنسول، گزینه ی Rebuild Database رو بزن تا پایگاه داده ی کنسول بازسازی بشه. (چیزی حذ?? نمیشه) رو انجام دادم.

اما راه دوم : منظور از resore system کدومش هست آخه چند تا داره طبق عکس:

67737494273902497992_thumb.png

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ادمین عزیز لط??ا راهنمائی کن پلی استیشن 3 - 320 گیگ دارم هیچوقت هم بازی آنلاین نکردم یعنی به اینترنت وصل نشدم ورژن قبلی 4.40 بود که میگ??تند برخی بازیهای جدید را اجرا نمیکنه و گ??تند باید آپدیت کنی و منهم به نسخه 4.55 که از سایت us.sony گر??تم توسط یو اس بی آپدیت کردم و خوب هم انجام شد ولی تمام بازیهای روی هارد پاک شد که یک ??ولدر Unknown هستش حالا سئوالم اینه که برای مولتی من باید چکار کنم همین ورژن 4.55 که گذاشتید بریزم آیا قبلش نباید کاری انجام دهم ؟ کلا لازمه که بریزم ؟ سئوال دومم اینه که برخی میگن آپدیت پلی استیشن 3 نسخه 4.50 بهتره آیا درسته ؟ اگر درسته چطور میتونم از 4.55 به 4.50 برگردم ؟ در آخر بازیهائی که پاک شده میشه برگرداند ؟ و آیا هربار که آپدیت کنم چکار کنم تا بازیهای هارد ح??ظ بشه ؟ با تشکر ??راوان

ویرایش شده توسط hamid novin

لینک به ارسال
ادمین عزیز لط??ا راهنمائی کن پلی استیشن 3 - 320 گیگ دارم هیچوقت هم بازی آنلاین نکردم یعنی به اینترنت وصل نشدم ورژن قبلی 4.40 بود که میگ??تند برخی بازیهای جدید را اجرا نمیکنه و گ??تند باید آپدیت کنی و منهم به نسخه 4.55 که از سایت us.sony گر??تم توسط یو اس بی آپدیت کردم و خوب هم انجام شد ولی تمام بازیهای روی هارد پاک شد که یک ??ولدر Unknown هستش حالا سئوالم اینه که برای مولتی من باید چکار کنم همین ورژن 4.55 که گذاشتید بریزم آیا قبلش نباید کاری انجام دهم ؟ کلا لازمه که بریزم ؟ سئوال دومم اینه که برخی میگن آپدیت پلی استیشن 3 نسخه 4.50 بهتره آیا درسته ؟ اگر درسته چطور میتونم از 4.55 به 4.50 برگردم ؟ در آخر بازیهائی که پاک شده میشه برگرداند ؟ و آیا هربار که آپدیت کنم چکار کنم تا بازیهای هارد ح??ظ بشه ؟ با تشکر ??راوان

سلام دوست خوبم

متاس??انه شما ??ریمور رسمی سونی رو نصب کردی و دیگه کنسول شما از حالت کپی خور خارج شده و باید بدی بازار برای شما دانگرید کنن.

یعنی اگه بخوای دوباره بازی هارو از روی هارد اجرا کنی باید دانگرید کنی.

لینک به ارسال

دوست عزیز باید چکار میکردم که بازیهای جدید را اجرا میکرد چه نسخه ای را باید آپدیت میکردم ؟ ورژن قبلی 4.40 بود که میدادم بازی روی هارد میریختند و اجرا میشد که خود همین ??روشگاه گ??ت برای اجرای بازیهای جدید باید به 4.50 آپدیت کنی که منهم وقتی برنامه را گر??تم و آپدیت کردم دیدم 4.55 شده حالا چاره اش چیه میتونم بازی در هارد کپی و اجرا کنم ؟ یا اگر دانگرید لازمه برنامه ای هست که انجام بده ؟ یا کلا چطور میتونم به ورژن قبلی برگردم بعد کار صحیح را انجام بدم ؟ لط??ا کامل راهنمائی کنید با تشکر ??راوان

لینک به ارسال
دوست عزیز باید چکار میکردم که بازیهای جدید را اجرا میکرد چه نسخه ای را باید آپدیت میکردم ؟ ورژن قبلی 4.40 بود که میدادم بازی روی هارد میریختند و اجرا میشد که خود همین ??روشگاه گ??ت برای اجرای بازیهای جدید باید به 4.50 آپدیت کنی که منهم وقتی برنامه را گر??تم و آپدیت کردم دیدم 4.55 شده حالا چاره اش چیه میتونم بازی در هارد کپی و اجرا کنم ؟ یا اگر دانگرید لازمه برنامه ای هست که انجام بده ؟ یا کلا چطور میتونم به ورژن قبلی برگردم بعد کار صحیح را انجام بدم ؟ لط??ا کامل راهنمائی کنید با تشکر ??راوان

دانگرید بصورت سخت ا??زای و با وسایل خاصی انجام میشه و باید بدی بازار برات انجام بدن

صاحب مغازه منظورش ??ریمور هک شده 4.55 بوده نه نسخه رسمی

الان شما کنسولتون از حالت کپی خور حارج شده و باید دانگرید بشه

لینک به ارسال

دوست عزیز ??ریمور هک شده 4.55 را میشه ب??رمائید کدام بهتره و بازیهای جدید را بدون مشکل اجرا میکنه ؟ چون انواع آن در اینترنت هست مثل حبیب - کبرا یا روجرو - کلا ??رقشون چیه ؟ ضمنا این قضیه Rebug - Rojerio کردن چیه ؟ الان به هیچ عنوان نمیتونم به نسخه قبل که 4.40 بود و کپی اجرا میکرد برگردم مثلا Restore یا Reset factory یا Recovery / یا تر??ندی نداره که بازیهای قبلیم که پنهان شده را طوری از دستگاه بیرون بکشم و روی یواس بی بیارم؟ چطور میشه ??همید که نسخه قبلیم که هک شده بوده چه نوع ??یرمور بوده ؟ با تشکر از پاسختون

لینک به ارسال
دوست عزیز ??ریمور هک شده 4.55 را میشه ب??رمائید کدام بهتره و بازیهای جدید را بدون مشکل اجرا میکنه ؟ چون انواع آن در اینترنت هست مثل حبیب - کبرا یا روجرو - کلا ??رقشون چیه ؟ ضمنا این قضیه Rebug - Rojerio کردن چیه ؟ الان به هیچ عنوان نمیتونم به نسخه قبل که 4.40 بود و کپی اجرا میکرد برگردم مثلا Restore یا Reset factory یا Recovery / یا تر??ندی نداره که بازیهای قبلیم که پنهان شده را طوری از دستگاه بیرون بکشم و روی یواس بی بیارم؟ چطور میشه ??همید که نسخه قبلیم که هک شده بوده چه نوع ??یرمور بوده ؟ با تشکر از پاسختون

??علا که ??ریمور 4.55 منتصب به Rogero مطمین تر بهتر از بقیه ??ریمورهاست

باز هم میگم شما باید کنسول رو بدید تعمیرکار تا دانگرید کنه واستون و بازی های قبلی در هارد خواهد موند.

لینک به ارسال

salam ... man dastgahamo update kardam shod 4.55

vali alan install package files nadare chika konam??? toro khoda komak konid

لینک به ارسال
salam ... man dastgahamo update kardam shod 4.55

vali alan install package files nadare chika konam??? toro khoda komak konid

سلام دوست خوبم

چه نوع ??ریموری نصب کردید؟؟؟ Habib یا Rogero ؟؟؟؟

لینک به ارسال

کمک کنید لط??ا من وقتی وارد مولتی من میشم ص??حه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد ولی آهنگ میخونه مولتی من 4.50.02 بود و هیچ مشکلی نداشتم که ید??ه اینجوری شد 4.50 و 3.40 هم نصب کردم ولی هیچ ات??اقی نیو??تاد لط??ا کمک کنید همه مولتی من ها هم روجرو بود:sweat::sweat::sweat:

لینک به ارسال

dustan salam kesi javab mide mamnun misham

man cfw 4.41 dashtam kardam 4..55 bad multtiman 4.55nasb kardam hala dvd rom nis baziaro az multtiman X mizanam kharej mishe bad ke miram aslan koan dvd rom neshun nemide cheraaa????????

لینک به ارسال

salam

dustan mishe beman begid hcera man 4.41 dashtam cfw bad 4.55 nasb kardam badesh multtiman 4.55 nasb kardam hala dvdrom niss chera?chikar konam dorostshe?

لینک به ارسال

دوست عزیز معذرت میخوام این منوی xmb دقیقا کجای pe3 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
دوست عزیز معذرت میخوام این منوی xmb دقیقا کجای pe3 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما وقتی ps3 رو روشن میکنی وارد xmb میشی.

[ATTACH=CONFIG]9228[/ATTACH]

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال

آقا از وقتی این ورژنو نصب کردم ویتی بازیو اجرا می کنم در صبحی XMB به جای بازی گزیدهی corrupted data رو میزنه خواهشا کمک کنید :crying:

لینک به ارسال

ببخشید کسی می تونه نسخه ی Stealth رو بگذاره ؟

توی یک هاست خوب بگذاره مثل آپلود بوی

لینک به ارسال

آقا این مولتی من ورژن 4.60 مشکلی نداره اگه کسی میدونه یه جوابی بده؟؟؟

لینک به ارسال

??کر کنم اون نسخه هنوز رسمی نشده!!

لینک به ارسال
ببخشید کسی می تونه نسخه ی Stealth رو بگذاره ؟

توی یک هاست خوب بگذاره مثل آپلود بوی

سلام

ب??رما:

http://uploadboy.com/4qyib3et0nbp.html

http://fs2.filegir.com/javad_b76/multiMAN_ver_04.55.00_BASE_CEX_DEX_STEALTH_(20140209).zip

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

دوستان برای من یه مشکلی پیش اومده من پلی استیشن برادرم رو آپ دیت کردم به ورژن 4.60

حالا قسمت اینستال پک توش وجود نداره که بخام مولتی من رو نصب کنم.کسی میدونه باید چکار کنم

لط??اً یکی منو راهنمایی کنه

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید

دوستان برای من یه مشکلی پیش اومده من پلی استیشن برادرم رو آپ دیت کردم به ورژن 4.60

حالا قسمت اینستال پک توش وجود نداره که بخام مولتی من رو نصب کنم.کسی میدونه باید چکار کنم

لط??اً یکی منو راهنمایی کنه

سلام

کپی رو پروندی!!

باید ببری بیرون برات دانگرید کنند! نزدیک 200 ت هم خرج داره!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...