رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

فیلم آموزش پایه کنسول ps3 شماره 1: نصب cfw

پست های پیشنهاد شده

دوست من وقتی کپی خور هستین دیگه چه نیازی به toggle qa دارین؟ این برنامه برای کسانیه که اورجینال (3.55) هستن و میخوان کپی خور کنن :4:

شما به راحتی و با کپی کردن ps3update مورد نظرتون ( به انتخاب خودتونه که rogero باشه یا rebug یا habib ) در پوشه ی PS3/UPDATE و طیق آموزش ??یلم ??ریمورتون رو ارتقا بدین :4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام مال من وقتی روشن میشه مینویسه Copykhor.com با این چه کنیم میشه یه توضیح بدید ممنون از وقتی که میزارید:93:

لینک به ارسال
با سلام مال من وقتی روشن میشه مینویسه Copykhor.com با این چه کنیم میشه یه توضیح بدید ممنون از وقتی که میزارید:93:

ببخشید منظورتونو متوجه نشدم. اگه میشه یه جور دیگه مشکلتونو بیان کنید

لینک به ارسال

با سلام مال من وقتی روشن میشه بجای Rogero یا Rebug مینویسه CopyKhor.com میشه ??ریمور Rogero 4.55 روش نصب کرد بازم بابت پاسخگویی :thumbup:

لینک به ارسال
با سلام مال من وقتی روشن میشه بجای Rogero یا Rebug مینویسه CopyKhor.com میشه ??ریمور Rogero 4.55 روش نصب کرد بازم بابت پاسخگویی :thumbup:

با سلام...:4:دوست من با اوصا?? شما ??قط یک موضوع میتونه باعث این موضوع بشه....اونم اینه که سورس ??ریمور توسط اون سایت دستکاری شده باشه...شما ??ریمورتون رو از کجا دانلود کردین؟آیا با اجرای بازی مشکل دارین یا ??قط لوگو عوض شده؟ اگر ??قط لوگو عوض شده که شما میتونید به راحتی دانگرید کنیدو و ??ریمور اصلی rogero رو دانلود و نصب کنید...

لینک به ارسال

سلام قیل این Rogero 4.46 داشتم ??رقی با این Copykhor.com نداشت ??قط لوگوش عوض شده شما چی پیشنهاد میکنی بازم ممنون بابت پاسخگویی :thumbup:

لینک به ارسال

سلام خدمت دوست عزیز

من میدونم که Decrypted.elf برای دور زدن هستش اما کجا باید ازش است??اده کرد. منظورم اینکه جای مشخصی یا پوشه ی مشخصی داره لط??ا راهنمایی کنید .؟

مثلا در بازی limbo که از سایت خودتون دانلودش کردم همین ??ایل Decrypted.elf هست تا به الان نتونستم بازی را آنلاک کنم .

با تشکر

لینک به ارسال
سلام خدمت دوست عزیز

من میدونم که Decrypted.elf برای دور زدن هستش اما کجا باید ازش است??اده کرد. منظورم اینکه جای مشخصی یا پوشه ی مشخصی داره لط??ا راهنمایی کنید .؟

مثلا در بازی limbo که از سایت خودتون دانلودش کردم همین ??ایل Decrypted.elf هست تا به الان نتونستم بازی را آنلاک کنم .

با تشکر

چشم دوست من .. تو چند روز آینده دانلودش میکنم و بهتون اطلاع میدم.. الان خیلی سرم شلوغه :4:

لینک به ارسال
سلام قیل این Rogero 4.46 داشتم ??رقی با این Copykhor.com نداشت ??قط لوگوش عوض شده شما چی پیشنهاد میکنی بازم ممنون بابت پاسخگویی :thumbup:

دوست من شما به احتمال زیاد بوت لوگوی این سایت روی سیستمتون نصبه.... با این که با نصب ??ریمور باید بوت لوگو عوض میشد... ولی به هر حال شما میتونید بوت لوگوی دیگه ای رو نصب کنید..اگر نشد بهم اطلاع بدین تا از طریق هارد و mmos این مشکل رو حل کنیم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوست من شما به احتمال زیاد بوت لوگوی این سایت روی سیستمتون نصبه.... با این که با نصب ??ریمور باید بوت لوگو عوض میشد... ولی به هر حال شما میتونید بوت لوگوی دیگه ای رو نصب کنید..اگر نشد بهم اطلاع بدین تا از طریق هارد و mmos این مشکل رو حل کنیم

سلام عزیز. با سلام خدمت آقا رسا مشکل شما رو حل میکنیم:

1. این ??ایل را دانلود و از حالت ??شرده در بیارید.

2. بر روی یک ??لش مموری یا هارد خارجی قرار بدید و به کنسول وصل کنید.

3. وارد منجر مولتی من بشید و حا??ظه ی مورد نظر رو به کنسول وصل کنید.

4. سه ??ایل موجود رو کپی کنید و به آدرس PS3 ROOT / dev_blind / vsh / resource انتقال بدید. (قبلش باید از طریق تنظمیات مولتی من، قابلیت دسترسی به dev_flash رو Enable کنید.

5. حالا کنسول رو ریستارت کنید و از بوت لوگوی اورجینال لذت ببرید.

اینکار هیچ ضرری به کنسول نمیرسونه ...

ویرایش شده توسط M4hdi

لینک به ارسال

4. سه ??ایل موجود رو کپی کنید و به آدرس PS3 ROOT / dev_blind / vsh / resource انتقال بدید. (قبلش باید از طریق تنظمیات مولتی من، قابلیت دسترسی به dev_flash رو Enable کنید.

ممنون بابت بوت لوگو

لینک به ارسال
ممنون بابت بوت لوگو

خواهش میکنم ... بزودی طریقه ی ساخت بوت لوگوی اختصاصی رو هم قرار میدیم ... (به کمک شما)

لینک به ارسال

باشه ممنون میشم

??قط این ??ایل limbo .ب 90مگابایت بیشتر حجم نداره بازم صبر میکنم.

لینک به ارسال

سلام ممنون که وقت گزاشتی میشه بیشتر توضیح بدی چطور از تنظیمات ??عال کنم من خیلی وارد نیستم :thumbup:

لینک به ارسال

سلام ممنون که وقت گزاشتی میشه بیشتر توضیح بدی چطور از تنظیمات ??عال کنم من خیلی وارد نیستم thumbup.gif

لینک به ارسال
سلام ممنون که وقت گزاشتی میشه بیشتر توضیح بدی چطور از تنظیمات ??عال کنم من خیلی وارد نیستم :thumbup:

برای این کار به مولتی من برو..... وارد تب Setting شو... بعد گزینه write access to /dev-flash رو پیدا کن و enable کن.... ??عال شد...حالا ??ایل های دانلودی بوت لوگو (هر بوت لوگویی که دانلود کردید) که باید سه تا باشن و در روت ??لش کپی کردین رو به مسیر

PS3 ROOT / dev_blind / vsh / resource انتقال بدید.

کار تمام است کنسول رو ریست کن ...میبینی که بوت لوگوی جدید جایگزین قبلی شده...

در ضمن از نظر من صبر کن و آموزش مربوط به Multiman OS رو که به زودی روی سایت قرار میدیم رو ببینید تا در کار با ??ایل منیجر کنسول مهارت پیدا کنید

:4:

لینک به ارسال

سلام کمک کنید پسورد ??یلم آموزشی اشتباهه راهنمایی کنید Pleaseeeeeeeeeeeeeeee :ohnoes:

لینک به ارسال
سلام کمک کنید پسورد ??یلم آموزشی اشتباهه راهنمایی کنید Pleaseeeeeeeeeeeeeeee :ohnoes:

دوست من ??کر میکنم ??ایلو ناقص دانلود کردین چون ??قط شما نبودین که این ??یلم رو دانلود کردید

لینک به ارسال
دوست من ??کر میکنم ??ایلو ناقص دانلود کردین چون ??قط شما نبودین که این ??یلم رو دانلود کردید

سلام دوباره دانلود کردم بازم نشود هم با برنامه 7zip هم با برنامه Winrar کمک :ohnoes:

لینک به ارسال

سلام. واقعا ممنون از زحماتتون. جسارتا دو تا نکته میخواستم ارز کنم واسه بهبود ??یلمهای آموزشیتون. اول اینکه واسه کمتر شدن حجم ??ایلهای ویدئوییتون از ??رمت Quicktime - H264 است??اده کنید که بدون کم کردن کی??یت حجم ??ایلها کمتر میشه. دوم اینکه دوست عزیزی که زحمت میکشن وقت میزارن واسه ا??رادی مثل من آموزش تهیه میکنن واسه حر??ه ای تر شدن کارتون سعی کنید تل??ظ کلمات اینگلیسی رو درست انجام بدید. تقریبا همه ی کلمات رو غلط تل??ظ میکنید. من به هیچ عنوان قصد جسارت ندارم و واقعا از آموزشهاتون است??اده بردم. با تشکر.

لینک به ارسال
سلام. واقعا ممنون از زحماتتون. جسارتا دو تا نکته میخواستم ارز کنم واسه بهبود ??یلمهای آموزشیتون. اول اینکه واسه کمتر شدن حجم ??ایلهای ویدئوییتون از ??رمت Quicktime - H264 است??اده کنید که بدون کم کردن کی??یت حجم ??ایلها کمتر میشه. دوم اینکه دوست عزیزی که زحمت میکشن وقت میزارن واسه ا??رادی مثل من آموزش تهیه میکنن واسه حر??ه ای تر شدن کارتون سعی کنید تل??ظ کلمات اینگلیسی رو درست انجام بدید. تقریبا همه ی کلمات رو غلط تل??ظ میکنید. من به هیچ عنوان قصد جسارت ندارم و واقعا از آموزشهاتون است??اده بردم. با تشکر.

ممنونم دوست من :4: :4:

لینک به ارسال
برای این کار به مولتی من برو..... وارد تب Setting شو... بعد گزینه write access to /dev-flash رو پیدا کن و enable کن.... ??عال شد...حالا ??ایل های دانلودی بوت لوگو (هر بوت لوگویی که دانلود کردید) که باید سه تا باشن و در روت ??لش کپی کردین رو به مسیر

PS3 ROOT / dev_blind / vsh / resource انتقال بدید.

کار تمام است کنسول رو ریست کن ...میبینی که بوت لوگوی جدید جایگزین قبلی شده...

در ضمن از نظر من صبر کن و آموزش مربوط به Multiman OS رو که به زودی روی سایت قرار میدیم رو ببینید تا در کار با ??ایل منیجر کنسول مهارت پیدا کنید

:4:

سلام من وقتی ??ایل هارو کپی میکنم دستگاه هنگ میکنه و مجبور میشم دستگاه رو از پاور خاموش کنم این طبیعی هست ممنون میشم پاسخ بدید :thumbup:

لینک به ارسال

سلام میخواستم بدونم که آیا مدل سوپر اسلیم هم از این روش کپی خور میشه؟

لینک به ارسال
سلام میخواستم بدونم که آیا مدل سوپر اسلیم هم از این روش کپی خور میشه؟

در این مورد اطلاعی ندارم امیر علی جان .... ولی بعید میدونم از این روش کپی خور شه

لینک به ارسال
سلام من وقتی ??ایل هارو کپی میکنم دستگاه هنگ میکنه و مجبور میشم دستگاه رو از پاور خاموش کنم این طبیعی هست ممنون میشم پاسخ بدید :thumbup:

مدل دستگاهتون چیه؟ وقتی دوباره کنسول رو روشن کردید لوگو عوض شد یا نه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...