رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

فیلم آموزش پایه کنسول ps3 شماره 1: نصب cfw

پست های پیشنهاد شده

مدل دستگاهتون چیه؟ وقتی دوباره کنسول رو روشن کردید لوگو عوض شد یا نه؟

سلام دستگاه من Ps3 Slim 320 Gig کوپی خور هست ??ریمور 4.50 وقتی روشن میشه مینویسه Copykhor.com نه لوگو عوض نشد ممنون بابت پاسخگویی :4:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دستگاه من Ps3 Slim 320 Gig کوپی خور هست ??ریمور 4.50 وقتی روشن میشه مینویسه Copykhor.com نه لوگو عوض نشد ممنون بابت پاسخگویی :4:

به احتمال زیاد شما در ??ایل منیجر اشتباه کردید.. تا چند روز آینده آموزشش روی سایت قرار میگیره

لینک به ارسال
به احتمال زیاد شما در ??ایل منیجر اشتباه کردید.. تا چند روز آینده آموزشش روی سایت قرار میگیره

سلام دوست عزیز من ??ریمور Rogero 4.55 نصب کردم خیالم راحت شد ممنون بابت پاسخگویی :4: منتظر آموزش هستیم یا علی ع مدد

لینک به ارسال

سلام. من میخوام با کمک این ویدئو برا اولین بار یه سیتم رو کپی خور کنم. جند تا سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

1) در ویدئوی آموزشی آقای جودکی تاکید دارند که ار پورت سمت راست است??اده بشه ولی این قسمت ویدئو واضح نبود. منظور از پورت سمت راست پورتیه که وقتی مقابل دستگاه هستیم سمت راست خودمون رو در نظر بگیریم یا سمت راست دستگاه رو(پرت کنار چراغ زرد یا پورت کنار ابه بیرونی کنسول)؟؟؟

2) این کار ور برا چه کنسول هایی میشه انجام داد و از کجا اینو تشخیص بدیم؟؟

3) در آخر اینکه اگه میشه با جزئیات بیشتری این آموزش رو ارائه کنید و اگه ??رصت این کار ??راهم نیست بصورت متنی تهیه بشه. مثلا در ??لان مرحله باید ها و نبایدهای بیشتری اگه لازم هست بگین و یا اینگه اگه ??لان مرحله بدرستی انجام نشه چه ات??اقی می??ته و چه خطراتی داره؟؟؟

ممنون از همه شما عزیزان

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

میشه لط??ا ??یلم آموزش ارتقاع نسخه cfw و همینطور ارتقاع نسخه آ÷ دین مولتی من رو هم تهیه کنید؟ و ??یلهای معتبرش رو هم بزارید؟ ممنون

لینک به ارسال
سلام. من میخوام با کمک این ویدئو برا اولین بار یه سیتم رو کپی خور کنم. جند تا سوال دارم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

1) در ویدئوی آموزشی آقای جودکی تاکید دارند که ار پورت سمت راست است??اده بشه ولی این قسمت ویدئو واضح نبود. منظور از پورت سمت راست پورتیه که وقتی مقابل دستگاه هستیم سمت راست خودمون رو در نظر بگیریم یا سمت راست دستگاه رو(پرت کنار چراغ زرد یا پورت کنار ابه بیرونی کنسول)؟؟؟

2) این کار ور برا چه کنسول هایی میشه انجام داد و از کجا اینو تشخیص بدیم؟؟

3) در آخر اینکه اگه میشه با جزئیات بیشتری این آموزش رو ارائه کنید و اگه ??رصت این کار ??راهم نیست بصورت متنی تهیه بشه. مثلا در ??لان مرحله باید ها و نبایدهای بیشتری اگه لازم هست بگین و یا اینگه اگه ??لان مرحله بدرستی انجام نشه چه ات??اقی می??ته و چه خطراتی داره؟؟؟

ممنون از همه شما عزیزان

سلام دوست من.. بله ... وقتی مقابل دستگاه هستید پورت سمت راست خودتون رو در نظر بگیرید...دقیقا پورتی که کنار چراغ هارده (زرد رنگ) مو??ق باشید:4:

لینک به ارسال

سلام دوستان انشالله کی ??یلم آموزشی Multiman رو میزارید بی صبرانه منتظریم مو??ق باشید یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال

سلام.خسته نباشین.ps3 من ofw3.73 داره کپی خورم نیست!!!میشه کاریش کرد یا حتماً باید سخت ا??زاری مشکلشو حل کرد!

لینک به ارسال

salam man ye moshkel daram harvaght bazi mikham ejra konam error 80022D90 bem mide vase baazi bazia moshkele kojast chejori halesh konam mer30

لینک به ارسال

سلام عزیزان

خواهشا جواب بدین....

من میخوام سونی 3 بخرم ولی نمیدونم چیکارکنم

من سونی 3 ارجینال میخام بخرم ورزن چند بگم بدن که راحت بشه کپی خور کرد؟

ممنون

لینک به ارسال
سلام عزیزان

خواهشا جواب بدین....

ممنون

سلام، کنسول های اسلیم و ??ت همگی کپی خور هستند با قیمت های مختل?? ... . اگر اورجینال می خواهید سوپر اسلیم بهتره .

لینک به ارسال
سلام عزیزان

خواهشا جواب بدین....

ممنون

ورژن 3.55 یا کمتر

لینک به ارسال

سلام دوسته عزیزی که ویدیو رو ساختی ... عزیز تویه ویدیو کنسولت قبله نصب اپدیت روجرو Install Package files داری . کنسوله من هیچ کدوم از اینارو نداره . چحوری میتونم این ??ایلارو نصب کنم ؟؟؟ دزضمن من دسترسی به مغازه های توی ایران ندارم نمیتونم ببرم تعمیرگاه ... از دوستانم اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم

لینک به ارسال
سلام دوسته عزیزی که ویدیو رو ساختی ... عزیز تویه ویدیو کنسولت قبله نصب اپدیت روجرو Install Package files داری . کنسوله من هیچ کدوم از اینارو نداره . چحوری میتونم این ??ایلارو نصب کنم ؟؟؟ دزضمن من دسترسی به مغازه های توی ایران ندارم نمیتونم ببرم تعمیرگاه ... از دوستانم اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم

سلام، به این تاپیک مراجعه کنید ؛

[h=1]برگرداندن install packag file به منو xmb در rogero 4.30[/h]

لینک به ارسال

امین جان من گ??تم که کنسولم تاحالا هک نشده اورجیناله انگلیسه . تا امروزم همش بازی اورجینال بوده و انلاین , این اموزشه که لینکشو گذاشتی با مولتی منه در صورتی که من اصن نمیتونم مولتی من بریزم ...

لینک به ارسال
امین جان من گ??تم که کنسولم تاحالا هک نشده اورجیناله انگلیسه . تا امروزم همش بازی اورجینال بوده و انلاین , این اموزشه که لینکشو گذاشتی با مولتی منه در صورتی که من اصن نمیتونم مولتی من بریزم ...

تمامی این برنامه ها برای کنسول های هک شده هستش . با این حساب نمیتونید چیزی رو کنسول ارجینال نصب کنید .

لینک به ارسال
تمامی این برنامه ها برای کنسول های هک شده هستش . با این حساب نمیتونید چیزی رو کنسول ارجینال نصب کنید .

پس این داستانه کپی خور کردن کنسول چیه ؟؟؟ مگه برای همین نیست که کنسوله اورجینال هک بشه ؟؟ کاره دیگه ای هم باید قبله نصبه این نرم ا??زارا واسه کپیخور کردن انجام بدم ؟؟ اصن داداش قضیه این کنسوله هک شده چیه ممنون میشم یه توضیح مختصر بدی قضیه دستم بیاد

لینک به ارسال
پس این داستانه کپی خور کردن کنسول چیه ؟؟؟ مگه برای همین نیست که کنسوله اورجینال هک بشه ؟؟ کاره دیگه ای هم باید قبله نصبه این نرم ا??زارا واسه کپیخور کردن انجام بدم ؟؟ اصن داداش قضیه این کنسوله هک شده چیه ممنون میشم یه توضیح مختصر بدی قضیه دستم بیاد

کنسول هک شده بازی ها رو بدون پرداخت پول و از روی هارد داخلی یا اکسترنال اجرا می کنه.شما که کنسولتون اوریجیناله اگه بخواید هک کنید یا باید دانگرید سخت ا??زاری کنید یا با برد کبری هک کنید.

لینک به ارسال
کنسول هک شده بازی ها رو بدون پرداخت پول و از روی هارد داخلی یا اکسترنال اجرا می کنه.شما که کنسولتون اوریجیناله اگه بخواید هک کنید یا باید دانگرید سخت ا??زاری کنید یا با برد کبری هک کنید.

اهان ، من تا الان ??کر میکردم راهی داره که نرم ا??زاری بشه حلش کرد ولی مثه اینکه تنها راهش سخت ا??زااریه ، بهرحال دمت گرم واسه توضیحات

لینک به ارسال

ba salam man ps3 fat 4.55 copy shode

dadam beron baram nasb kardan

alan khodam yek rast 4.66 cobra dark ro nasb konam ke toy sayt gozashtiid.??

لینک به ارسال
ba salam man ps3 fat 4.55 copy shode

dadam beron baram nasb kardan

alan khodam yek rast 4.66 cobra dark ro nasb konam ke toy sayt gozashtiid.??

سلام،لط??ا ??ینگلیش تایپ نکنید

شما می تونید هر cfw+4.55 که خواستید نصب کنید.

لینک به ارسال

متصل به اینترنت

سلام ببخشید در تمام مراحل نباید کنسول به اینترنت وصل باشه؟

لینک به ارسال

به هیچ وجه نباید به اینترنت وصل باشید.

لینک به ارسال

سلام

این روش برای 3.56 کار می کنه ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...