رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bm79

سرور minecraft

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستان . خوب همون طور که از اسم تاپیک پیداست من تصمیم گر??تم سروری برای بازی minecraft ایجاد کنم که برای این به چند ن??ر (9) ن??ر اشنا با این بازی نیاز دارم که کمک کنن . خوب 3 ن??ر اول به عنوان owner هستند که 2 ن??ر انتخاب شده . 3 ن??ر دوم designer اند که باید کاملا با این بازی اشنایی داشته باشن و سابقه هم اگه داشته باشن که چه بهتر

3 ن??ر سوم به عنوان developer یا برنامه نویس هستند که مربوط به برنامه نویسی جاوا و تهیه plugin برای بازی هست که اگه با این پلاگین ها اشنایی ندارید با یک جستجوجو کاملا میتونین اشنا بشین .

3 ن??ر سوم هم که admin هستند

خوب اگه کسایی هستند که شرایط رو دارند و با این بازی هم اشنا اند پیام بدن واقعا نیازمندم .

اگر هم اشنایی ندارید برین بازی رو دانلود کنین و توی سرور هایی مثل madcraft یا squidcraft کمی بازی کنید یاد می گیرید البته قبل از انتخاب ما سوالاتی رو خواهیم پرسید ممنون

اگه سوالی داشتین به زودی روی وبلاگ پستی قرار خواهد گر??ت که همه چی توش توضیح داده شده

neoncraft.blogfa.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به زودی چند تا عکس از قسمت های اماده شده سرور قرار میدم

لینک به ارسال

:biggrin2:واقعا ارزششو نداره ؟ اقا 3 تا طراح 3 تا برنامه نویس 3 تا ادمین می خوایم چیز زیادیه ؟؟ اگه سرور راه بی??ته وپولی که از ??روش رنک و اکانت به دست میاد تقسیم خواهد شد هاااااا:biggrin2:

لینک به ارسال

نا امید شدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...