رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
M4hdi

آموزش نصب Habib 4.55 Spoofer

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

hvjpnabqd3q6psku5ifh.jpg

در این تاپیک قصد دارم طریقه ی نصب اسپو??ر Habib 4.55 را برای دوستان عزیز قرار بدم.

درحال حاضر، اسپو??ر Habib 4.55 امن ترین راه برای انجام بازیهای Online می باشد. در ادامه، می توانید طریقه ی نصب این Spoofer را بر روی کنسول PlayStation 3 مشاهده کنید.

1. ??ایل Habib 4.55 Spoofer را دانلود کنید. (لینک دانلود)

2. ??ایل دانلود شده را بر روی یک ??لش مموری FAT32 قرار دهید و به کنسول خود وصل کنید.

3. وارد منجر multiMAN شده و به قسمت File Manager مراجعه کنید.

4. به آدرس ??لش مموری خود بروید. (PS3 ROOT/dev_usb000 و یا PS3 ROOT/dev_usb001)

5. بر روی ??ایلی که دانلود کردید و در ??لش مموری خود قرار دادید، دوبار کلیک کنید.

6. از شما سوال می شود که "آیا میخواهید این ??ایل نصب/استخراج گردد؟"

7. گزینه ی Yes را بزنید.

8. کنسول را ریستارت کنید.

9. به نوار Setting ر??ته و به قسمت System Setting مراجعه کنید.

10. وارد بخش System Information شوید. مشاهده میکنید که ??یرمور شما به ورژن 4.55 Spoof شده است)

چند نکته ی مهم

• این Spoofer بر روی تمامی کاستوم ??یرمور های 4.53 و 4.50 و 4.46 قابل است??اده می باشد.
  • به کاربرانی که از کاستوم ??یرمورهای Cobra Edition است??اده میکنند، توصیه میگردد تا زمان انتشار کاستوم ??یرمور Cobra Edition جدید توسط smhabib، از این Spoofer است??اده کنند.

پاسخگوی تمامی سوالات و مشکلات شما هستیم ...

ویرایش شده توسط M4hdi

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا سلام ورژن دستگاهم 4.53 هستش اینو نصب بکنم میتونم انلاین بازی بکنم یا بازم میگه باید ورژن 4.55 رو دانلود و نصب بکنید.....دستگاهم که روشن میشه روجرو نمینویسه ps3 مینویسه...........و اینکه اگر یه زمانی نخواستمش میشه پاکش کرد یه توضیح بدی ممنون میشم:Laie_7::;;D:

لینک به ارسال
اقا سلام ورژن دستگاهم 4.53 هستش اینو نصب بکنم میتونم انلاین بازی بکنم یا بازم میگه باید ورژن 4.55 رو دانلود و نصب بکنید.....دستگاهم که روشن میشه روجرو نمینویسه ps3 مینویسه...........و اینکه اگر یه زمانی نخواستمش میشه پاکش کرد یه توضیح بدی ممنون میشم:Laie_7::;;D:

همونطور که در پ??ست اول قرار گر??ته، بله میتونید رو ورژن 4.53 هم است??اده کنید. بعد از نصب میتونید به راحتی آنلاین بازی کنید.

??کر کنم دستگاه شما Cobra Edition هست. به هر حال روی همه ی ??یرمور های 4.53 قابل است??اده هست.

منصر?? نمیشید ولی اگر شدید، ??یرمور ??علی رو از منوی XMB یا Recovery نصب کنید تا حذ?? بشه.

لینک به ارسال
همونطور که در پ??ست اول قرار گر??ته، بله میتونید رو ورژن 4.53 هم است??اده کنید. بعد از نصب میتونید به راحتی آنلاین بازی کنید.

??کر کنم دستگاه شما Cobra Edition هست. به هر حال روی همه ی ??یرمور های 4.53 قابل است??اده هست.

منصر?? نمیشید ولی اگر شدید، ??یرمور ??علی رو از منوی XMB یا Recovery نصب کنید تا حذ?? بشه.

یه سوال دیگه هم داشتم خدمتتون خدایی نکرده کپی خور دستگاه رو که نمیپرونه چون من ه??ته پیش با اطلاع اشتباه یکی از دوستان که ??ریمور 4.55 رو لینک کرده بود نصب کردم و بلای دانگرید سخت ا??زاری سرم اومدم و خرج :7_15_5v:انداخت گردنم :cursing:این اسپو??ر خاطر جمع هستش:confused:

لینک به ارسال
یه سوال دیگه هم داشتم خدمتتون خدایی نکرده کپی خور دستگاه رو که نمیپرونه چون من ه??ته پیش با اطلاع اشتباه یکی از دوستان که ??ریمور 4.55 رو لینک کرده بود نصب کردم و بلای دانگرید سخت ا??زاری سرم اومدم و خرج :7_15_5v:انداخت گردنم :cursing:این اسپو??ر خاطر جمع هستش:confused:

خیالتون راحت باشه. بهترین روش برای آنلاین شدن در حال حاضر همین روش هست ...

لینک به ارسال

آقا من هر کاری میکنم این نصب نمیشه روی ??ایل self کلیک میکنم از مولتی من میره بیرون و وقتی ریستارت میکنم اسپو?? نمیشه و روی همین 4.5.3 میمونه

لینک به ارسال

دمتون گرم همچی عالیه ??قط یه سوال من همه چیزو ok کردم پی اسمو آپدیت 4.50 کردم ولی بعدش حواسم نبود زدم که از طر?? خود سونی آپدیت 4.55 بشه حالا کپی خور دسگام پریده میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ الان دسگام آپدیت 4.55 اصل سونی و برنامه مولتی من و بازی ها اجرا نمیشه:electricf::369167new03mb0ow:

لینک به ارسال
دمتون گرم همچی عالیه ??قط یه سوال من همه چیزو ok کردم پی اسمو آپدیت 4.50 کردم ولی بعدش حواسم نبود زدم که از طر?? خود سونی آپدیت 4.55 بشه حالا کپی خور دسگام پریده میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟ الان دسگام آپدیت 4.55 اصل سونی و برنامه مولتی من و بازی ها اجرا نمیشه:electricf::369167new03mb0ow:

خوب شما باید کنسول رو بدی بیرون برات دنگرید کنن. باید باز بشه ...

شما از قبل باید از قابلیت های QA Flag است??اده میکردید تا این مشکل براتون پیش نیاد ...

لینک به ارسال

من 4.46 ریباگ دارم می تونم از این اسپو?? است??اده کنم؟

لینک به ارسال
من 4.46 ریباگ دارم می تونم از این اسپو?? است??اده کنم؟

برای گروه حبیب است و باید حتما ??ریمور اون رو داشته باشی تا بتونی از ایناسپو?? است??اده کنی...بزودی ریباگ cfw 4.55 رومنتشر میکنه

لینک به ارسال

سلام ps3 آپدیت 4.55 کردم الان که میخوام مولتی من 4.55 نصب کنم ??ایل install pakeg پاک شده چیکار کنم

لینک به ارسال
سلام ps3 آپدیت 4.55 کردم الان که میخوام مولتی من 4.55 نصب کنم ??ایل install pakeg پاک شده چیکار کنم

باید بگم کنسولتون آپدیت اورجینال شده. باید بدی بیرون برات دانگرید سخت ا??زاری کنن.

و در ضمن، و??ات موقتی کنسولتون رو تسلیت میگم.

لینک به ارسال
یعنی هیچ راهی نیست واسه بازنشدن کنسول

نه دوست من. باید باز شه. ولی خودت بازش نکنی یه وقتا...

لینک به ارسال

من یه ps3 اسلیم 320 دارم با ورژن 4.55 چطوری میشه آن را کپی خور کرد و مولتی من را روی آن نصب بکنم

لینک به ارسال
من یه ps3 اسلیم 320 دارم با ورژن 4.55 چطوری میشه آن را کپی خور کرد و مولتی من را روی آن نصب بکنم

اگه کپی خور نیست که باید بدین براتون هک سخت ا??زاری کنن!!!

لینک به ارسال

ببخشيد شرمنده چطوري بايد ب??همهم كه دستگاه كپي خوره

لینک به ارسال

ببخشيد چطوري بايد ب??همهم كه دستگاه كپي خوره يا نه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...