رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
M4hdi

کاستوم فیرمور Rogero 4.55 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

ببخشید انقدر سوال میکنم اخه میترسم sony بن کنه!!!!چطوری باید histori بازیمو پاک کنم تا sony شناساییم نکنه؟؟گ??تم این سوالم بگم که دیگه اذیت نشید:;)):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
خیلی مردی ??قط چطوری باید نصبش کنم؟:4::4::4::4::4::4::4::thumbup:BCES01584

ب??رمایید

بعد از دانلود، ??ایل رو بریزید توی یک ??لش مموری (تو هیچ پوشه ای نباشه) و بعد به کنسول وصب کنید و از طریق گزینه ی Install Package File این ??ایل رو نصب کنید.

بعد هم برید آنلاین بازی کنید.

لینک به ارسال

ببخشید انقدر سوال میکنم اخه میترسم sony  بن کنه!!!!چطوری باید histori بازیمو پاک کنم تا sony شناساییم نکنه؟؟گ??تم این سوالم بگم که دیگه اذیت نشید;)).png

لینک به ارسال
ببخشید انقدر سوال میکنم اخه میترسم sony بن کنه!!!!چطوری باید histori بازیمو پاک کنم تا sony شناساییم نکنه؟؟گ??تم این سوالم بگم که دیگه اذیت نشید:;)):

باید برنامه ی SEN Enabler رو نصب کنید و واردش بشید. یک گزینه هست با نام Delete History Files که با R2 انجام میشه.

بعد از پایان کار هم اگر روی ??یرمور Rogero هستید، وارد بخش Hide Info بشید و گزینه ی Full OFW رو بزنید.

اگر هم روی ??یرمور Habib 4.53 Cobra Edition هستید، وارد بخش Hide Info بشید و گزینه ی Actual Mode رو بزنید.

حالا از برنامه بیاید بیرون و برید بازی کنید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام تو پلی استیشن من 4.55 بصوت انلاین اتوماتیک نصب شده و??تی می خواهم این ورژن نصب کنم پیغام میده این ورژن نصب شده حالا چی کار کنم؟:;)): لط??ا کمکم کنید:biggrin2:

ویرایش شده توسط mehdiafg

لینک به ارسال

سلام شرمنده اینقدر مزاحم میشم the last of us زو لازی کردم دمت گرم از بازی اومدم بیرون خواستم بوم playe store ی سوال پرسید منم yes زدم بعد ارور داد ps رو خاموش کردم روشن کردم multiman از کار ا??تاده واردش میشم بازی رو انتخاب میکنم اما بعدش هیچی نمیادBD-rom Emulator هم enable کردم جواب نمیده چه خاکی تو سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟:ohnoes::4:

لینک به ارسال

ترو خدا جواب مارو بدبد تو multiman bd rom کزینه enable حذ?? شده چیکار کنم؟؟؟:4::4::4::4::4::4::4::4::429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال
ترو خدا جواب مارو بدبد تو multiman bd rom کزینه enable حذ?? شده چیکار کنم؟؟؟:4::4::4::4::4::4::4::4::429778le1utwnx4p:

دوست عزیز مولتی من رو دوباره نصب کنین یا اینکه از برنامه Iris Manager است??اده کنین .

لینک به ارسال

سلام,من از وقتی که 4.55 رو نصب کردم 90% بازیام دیگه از رو اکسترنال اجرا نمیشه و حتما باید بریزمش رو دستگاه.چیکار کنم بتونم دوباره از رو اکسترنال اجرا کنم؟

چجوری میشه این updateهایی رو که واسه آنلاین بازی کردن مجبوریم بریزیم رو هارد پاک کنیم؟

لینک به ارسال
سلام,من از وقتی که 4.55 رو نصب کردم 90% بازیام دیگه از رو اکسترنال اجرا نمیشه و حتما باید بریزمش رو دستگاه.چیکار کنم بتونم دوباره از رو اکسترنال اجرا کنم؟

چجوری میشه این updateهایی رو که واسه آنلاین بازی کردن مجبوریم بریزیم رو هارد پاک کنیم؟

آپدیت ها رو باید از نوار Game و از گزینه ی Game Data Utility حذ?? کنید.

درضمن، در حال حاضر تا اومدن کاستوم ??یرمور گروه ریباگ، کاستوم ??یرمور Habib 4.53 Cobra Edition بهترین گزینه برای نصب بر روی کنسول هست.

لینک به ارسال

خواهش می کنم یکی جواب من را بدهد.

تو پلی استیشن من 4.55 بصوت انلاین اتوماتیک نصب شده و??تی می خواهم این ورژن نصب کنم پیغام میده این ورژن نصب شده حالا چی کار کنم؟

:;)):

لط??ا کمکم کنید

لینک به ارسال
خواهش می کنم یکی جواب من را بدهد.

تو پلی استیشن من 4.55 بصوت انلاین اتوماتیک نصب شده و??تی می خواهم این ورژن نصب کنم پیغام میده این ورژن نصب شده حالا چی کار کنم؟

:;)):

لط??ا کمکم کنید

سلام ، اگه بصورت آنلاین نصب شده ، الان روی کنسول شما ??ریمور رسمی سونی هستش . برای نصب این ??ریمور باید اول دستگاهتون دانگرید سخت ا??زاری بشه بعد به سراغ این ??ریمور برید .

لینک به ارسال

نه دوست عزیز ، متأس??انه راه دیگه ای نداره . هیچ وقت نباید کنسول رو مستقیم با اینترنت آپدیت کرد چون در این صورت هک دستگاه میپره .

لینک به ارسال

سلام مولتی من قبلی من موقع پاک شدن ارور داد الانم زده corrupted file پاکم نمیشه جدیده رو نصب کردم کارم میکنه ??قط اون قدیمیه که corrupt شده پاک نمیشه

لینک به ارسال
سلام مولتی من قبلی من موقع پاک شدن ارور داد الانم زده corrupted file پاکم نمیشه جدیده رو نصب کردم کارم میکنه ??قط اون قدیمیه که corrupt شده پاک نمیشه

سلام دوست گلم

مشکلی نیست چون در غیر اینصورت بایستی هارد رو ??رمت کنی اما اگه در اجرای مولتی من و بازی ها مشکلی نداری بهتره کاری بش نداشته باشی.

لینک به ارسال

خیلی ممنون از راهنماییتون...??قط 2 تا سوال دیگه...یکی اینکه چطوری هارد داخلیو ??رمت کنم؟...دوم اینکه بعد از آپدیت به 4.55 یازی battlefield 4 صدا نداره...روی 4.50 صداش ok بود و مشکل نداشت

لینک به ارسال

سلام داداشم دمتون گرم با این سایتتون عالیه بابت video psn هم ممنون لازم دیدم تشکر کنم الان last of us بازی میکنم خیلی حال میده بازم میگم زنده باد p30day ??قط ی سوال داشتم:love:برای اینکه sony شناساییمون نکنه از کاستوم ??ریمور rogero است??اده کنیم یا habib یا rebag؟؟؟؟؟؟:4::4::4:من الان rogero دارم sen enelber هم دارم هر وقت میخوام بازی رو اجرا کنم histori ??ایلم رو پاک میکنم حالا به نطظرتون این کاستوم ??ریموری که دارم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خودتون نصبش کردید ؟ مطمئن اید از این ??ریمور ؟

لینک به ارسال
سلام داداشم دمتون گرم با این سایتتون عالیه بابت video psn هم ممنون لازم دیدم تشکر کنم الان last of us بازی میکنم خیلی حال میده بازم میگم زنده باد p30day ??قط ی سوال داشتم:love:برای اینکه sony شناساییمون نکنه از کاستوم ??ریمور rogero است??اده کنیم یا habib یا rebag؟؟؟؟؟؟:4::4::4:من الان rogero دارم sen enelber هم دارم هر وقت میخوام بازی رو اجرا کنم histori ??ایلم رو پاک میکنم حالا به نطظرتون این کاستوم ??ریموری که دارم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول ریباگ اما الان که rogero ??قط 4.55 داره بهترینه.

برای این که شناسایی نشین وقتی تو psn هستید توی مولتی من نرید

لینک به ارسال
خودتون نصبش کردید ؟ مطمئن اید از این ??ریمور ؟

سلام

بله ر??یق نصب کردیم و مشکلی نبوده تا الان

لینک به ارسال

آقا ممنون از این که جواب میدید

خسته نباشید

لینک به ارسال

سلام

اساتید محترم می تونم مستقیما روجرو 4.55 روی PS3 ??لت مدل CECHL04 نصب کنم

دستگاه ک???پی خور شده و 3.55 cfw روشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
انصار العباس مهمان

من الان 4.55 روجرو رو ریختم می تونم به حبیب کبرا 4.53اپدیت کنم؟

یاعلی

لینک به ارسال
سلام

اساتید محترم می تونم مستقیما روجرو 4.55 روی PS3 ??لت مدل CECHL04 نصب کنم

دستگاه ک???پی خور شده و 3.55 cfw روشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست گل ، میتونی نصب کنی مشکلی پیش نمیاد :thumbup: ( اما اورجینال داخل دستگاه نباشه و قبل آپدیت toggle_qa رو نصب و اجرا کن )

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...