رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
M4hdi

کاستوم فیرمور Rogero 4.55 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

دوستان کسی این ??ریمورو نصب کرده و بازیهای جدید رو اجرا کرده باهاش؟مشکلی نداشته؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوستان کسی این ??ریمورو نصب کرده و بازیهای جدید رو اجرا کرده باهاش؟مشکلی نداشته؟

تا چندوقت پیش رو همین ??ریمور بودم. مشکلی هم نداشتو بازی های جدیدم راحت اجرا میکرد. ??قط اخرین ورژن مولتی منو همراه باهاش نصب کنید. :hd:

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
من تا چندوقت پیش رو همین ??ریمور بودم. مشکلی هم نداشتو بازی های جدیدم راحت اجرا میکرد. ??قط اخرین ورژن مولتی منو همراه باهاش نصب کنید. :hd:

یعنی Middle Earth Shadow Of Mordor یا nba2k15 رو اجرا میکنه راحت؟یا ??ی??ا15؟

مولتی من همون multiMAN ver 04.66.06 BASE CEX (20141201) آخریشه دیگه؟

لینک به ارسال
یعنی Middle Earth Shadow Of Mordor یا nba2k15 رو اجرا میکنه راحت؟یا ??ی??ا15؟

مولتی من همون multiMAN ver 04.66.06 BASE CEX (20141201) آخریشه دیگه؟

بله اجرا میشه.??قط برای بازی Middle Earth Shadow Of Mordor باید ??یکسشو نصب کنید تا با منیجر مولتی من اجرا شه. بازم اگه نشد از irisman است??اده کنید.

http://forums.p30day.com/t9617.html

لینک به ارسال
بله اجرا میشه.??قط برای بازی Middle Earth Shadow Of Mordor باید ??یکسشو نصب کنید تا با منیجر مولتی من اجرا شه. بازم اگه نشد از irisman است??اده کنید.

http://forums.p30day.com/t9617.html

میشه بیشتر توضیح بدی؟??یکس چیه؟یا اونیکی!؟

لینک به ارسال

این بازی Middle Earth Shadow Of Mordor برای شما هم کند اجرا میشه؟یا از سرعت هاردم هست؟

لینک به ارسال

واسه من اجرا نمیشه پیغام 10008001 میده!??ی??ا15 و pes15 هم همینطور.اما call advance war و ریوال اجرا میشه. البته اینم بگم من الان ??ریمورم 4.46 هستش با مولتی من 4.66.6

واسه همین پرسیدم ازتون که آپدیت کنم که بتونم بازی جدیدارو اجرا کنم.

لینک به ارسال
میشه بیشتر توضیح بدی؟??یکس چیه؟یا اونیکی!؟

سلام، ??یکس یعنی هماهنگ کردن ??ایل های اجرایی بازی روی ??ریمور ??علی، ایریسمن هم یک ??ایل منیجر مثل مولتی من هستش .

واسه من اجرا نمیشه پیغام 10008001 میده!??ی??ا15 و pes15 هم همینطور.اما call advance war و ریوال اجرا میشه. البته اینم بگم من الان ??ریمورم 4.46 هستش با مولتی من 4.66.6

واسه همین پرسیدم ازتون که آپدیت کنم که بتونم بازی جدیدارو اجرا کنم.

روی همین ??ریمور هم با این مولتی من میتونید جدیدترین بازیها رو اجرا کنید . اما برای بعضی بازی ها باید دستگاه به آخرین ??ریمور مطمئن آپدیت شده باشه .

لینک به ارسال
این بازی Middle Earth Shadow Of Mordor برای شما هم کند اجرا میشه؟یا از سرعت هاردم هست؟

ازه یکم.کلا رو نسل 7 ا??تضاحه. یا باید رو نسل 8 و pc بازی کرد یا کلا قیدشو بزنی سنگین تره. :sleep:

لینک به ارسال
سلام، ??یکس یعنی هماهنگ کردن ??ایل های اجرایی بازی روی ??ریمور ??علی، ایریسمن هم یک ??ایل منیجر مثل مولتی من هستش .

روی همین ??ریمور هم با این مولتی من میتونید جدیدترین بازیها رو اجرا کنید . اما برای بعضی بازی ها باید دستگاه به آخرین ??ریمور مطمئن آپدیت شده باشه .

من این ??ریمورو امشب نصب میکنم!!!اما بعدش چجوری باید ??یکسش کنم؟

راستی تو بازی کال زامبی ص??حه کوچیک شده کنارشم تار شده!قبلا اینطوری نبود؟بنظرتون مشکل کجاست؟

لینک به ارسال

دوستان من نصب كردم ??ريمور رو با آخرين مولتي من نصب كردم اما بازم ??ي??ا و pes رو اجرا نميكنه :( بنظرتون مشكل از كجاست؟راه حلي به ذهنتون ميرسه

لینک به ارسال
دوستان من نصب كردم ??ريمور رو با آخرين مولتي من نصب كردم اما بازم ??ي??ا و pes رو اجرا نميكنه :( بنظرتون مشكل از كجاست؟راه حلي به ذهنتون ميرسه

bd mirror ??عاله؟؟ من خودم اجرا کردم اینارو :/

لینک به ارسال

اره ??عاله. ارور ٨٠٠١٠٠٠٩ ميده. نميدونم مشكل ديگه چيه!؟هم از رو هارد اجرا كردم هم از رو اكسترنال اما بازم نشد

لینک به ارسال
اره ??عاله. ارور ٨٠٠١٠٠٠٩ ميده. نميدونم مشكل ديگه چيه!؟هم از رو هارد اجرا كردم هم از رو اكسترنال اما بازم نشد

شما ??یکس 4.21+ رو امتحان کردی؟؟

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال

شما ??یکس 4.21+ رو امتحان کردی؟؟

نه اصلا نمیدونم چی هست و باید چیکار کنم!؟

لینک به ارسال

??ایل ??یکس رو باید کپی پیست :d تو ??ایل بازی تو هارد؟

لینک به ارسال

همونطور که کاظم جان گ??ت، این ارور مربوط به ??یکس بازی هستش . باید بازی رو ??یکس کنید . ??ایل ??یکس بازی رو دانلود کنید ( توی تاپیک مربوط به بازی موجوده ) و با دو ??ایل موجود در پوشه اصلی بازی جایگزین کنید . آخرین آپدیت رو هم از طریق install package files نصب کنید .

لینک به ارسال
همونطور که کاظم جان گ??ت، این ارور مربوط به ??یکس بازی هستش . باید بازی رو ??یکس کنید . ??ایل ??یکس بازی رو دانلود کنید ( توی تاپیک مربوط به بازی موجوده ) و با دو ??ایل موجود در پوشه اصلی بازی جایگزین کنید . آخرین آپدیت رو هم از طریق install package files نصب کنید .

مثل کرک بازیهای پی سی هستش؟!

??یکس بقیه بازیها رو هم نصب کنم یعنی مشکل ر??ع میشه؟

از چه لینکی بیارم ??یکس بقیه بازیارو؟

لینک به ارسال

احیانا اگه با همون ??ریمور قبلی 4.46 ??ایلهای ??یکس رو نصب میکردم بازی هم اجرا میشد دیگه!؟نیازی به آپدیت نبود!

لینک به ارسال
احیانا اگه با همون ??ریمور قبلی 4.46 ??ایلهای ??یکس رو نصب میکردم بازی هم اجرا میشد دیگه!؟نیازی به آپدیت نبود!

اگه اپدیت می کردید نیازی نبود واسه هر بازی ??یکس جداگونه نصب کنید

لینک به ارسال

دوستان تشکر اجرا شد بازیها با همون ??یکس.بعد یسوال دیگه dlc چیه؟

لینک به ارسال
dlc مخ???? Down load computer هستش ! :)

حاجی باورم نمیشه نمیدونی! یا سرکاریم یا سرکاری یا تو صنعت گیم نیستی !

----------------

جدا از شوخی اگه نمیدونی این میشه :

یعنی ا??زونه بازی . مثلا شاید به بازی یه مرحله اضا??ه کنه یا شخصیتی رو بیاره و یا نمیدونم مهمات یا اسلحه جدید . کلا یعنی اضا??ات بازی که بعد از انتشار بازی ، برای بازی مورد نظر میاد.

چی!!!!!؟؟؟ جون من یه بار دیه بگو مخ???? چی میشه!! :)

حاجی باورم نمیشه اینو گ??تی!!! یا واقعا بعد این همه مدت نمیدونی مخ???? چ کلماتیه یا مارو گذاشتی سرکار :tongue: شایدم خودت سرکاری :/

ریپیت ا??تر می :cool::Downloadable content

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال

تاجایی که من میدونم دانلود خودش یکلمه هستش!اونوقت پس چرا یسری ??ایلا dlc هستش یسری دیگه update? این تعری??ی که شما میگی ج??تش یمعنا میده!مگه اینکه ??رق داشته باشه دیگه.درضمن dlc میشه downloadable content!اینو یگوگل ساده کنی بهت میگه

لینک به ارسال

??

سلام

آقا دستتون درد نکنه ??قط میشه لط?? کنین این ??ایلهای دانلودی رو روی سرور خودتون یا یه سرور مجانی بذارین که ما هم بتونیم دانلود کنیم؟

مرسی

لینک به ارسال
تاجایی که من میدونم دانلود خودش یکلمه هستش!اونوقت پس چرا یسری ??ایلا dlc هستش یسری دیگه update? این تعری??ی که شما میگی ج??تش یمعنا میده!مگه اینکه ??رق داشته باشه دیگه.درضمن dlc میشه downloadable content!اینو یگوگل ساده کنی بهت میگه

اپدیت برای ر??ع مشکلات بازی هست و dlc برای محتوای اضا??ه...

بعضی مواقع dlc یک بازی همون اپدیت بازی هست.مثل gt6

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...