رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
M4hdi

کاستوم فیرمور Rogero 4.55 + آموزش نصب

پست های پیشنهاد شده

سلام 512 ایرانسل ممنون که جواب دادید:thumbup::thumbup::4::4::4::5yt82hl_th::5yt82hl_th:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام 512 ایرانسل ممنون که جواب دادید:thumbup::thumbup::4::4::4::5yt82hl_th::5yt82hl_th:

512 واسه آنلاین و بخصوص دربازی هایی که سنگین و سرورهاشون شلوغه نمیتونه جوابگو باشه

لینک به ارسال

سلام داداش چطوری میتونم ***** شکن رو رو ps3 بیارم ممنون میشم جواب بذی هیچکجه اموزش نذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:429778le1utwnx4p::429778le1utwnx4p::429778le1utwnx4p::4::4:

لینک به ارسال

سلام.چند تا سوال داشتم:

1-منوي ريكاوري چيه؟

2-Install Package ص??حه XMB چيه؟

3-من كه الان rebug 4.46 دارم بايد برگردم به 3.55 بعد اين روجرو رو نصب كنم؟

4-اسپو?? چيه؟

ممنون ميشم جواب بدين.

لینک به ارسال
سلام.چند تا سوال داشتم:

1-منوي ريكاوري چيه؟

4-اسپو?? چيه؟

ممنون ميشم جواب بدين.

سلام

منوی ریکاوری ، تعمیر ??ایل های خراب شده ،آپديت ??ريمور شما، ??رمت هارد کنسول و خیلی چيز هاي دیگه رو در اختیار ما میزاره در واقع یک ابزار قدرتمند هست با ویژگی های متعدد و البته باید با احتیاط مورد است??اده قرار بگيره و حتی میتونه تمام تنظیمات و اطلاعات شما رو پاک کنه .

Install Package ص??حه XMB هم برای نصب ??ایل ها با ??رمت pkg هستش . حالا این میتونه یک بازی به صورت pkg باشه ، آپدیت بازی ، نصب یک نرم ا??زار جانبی و... باشه .

برای نصب روی 4.46 بهتره که دانگرید کنید ( ر??تن به 3.55 ) اما مستقیم هم میشه .

اسپو?? هم زمانی کاربرد داره که مثلا شما روی 4.46 باشید و بخواهید آنلاین بشید ، چون الان آپدیت رسمی سونی ( 4.55 ) اومده اگه بدون اسپو?? ( با 4.46 ) وارد شبکه بشید ، در این صورت شما بن میشید . برای اینکه این ات??اق نیو??ته یا احتمالش به حداقل برسه اسپو?? نصب میکنند .:thumbup:

لینک به ارسال

سلام

اقا من دستگاهم الان روی dex 3.55 هستش. میتونم اینو نصب کنم یا اول باید برگردم به cex 3.55؟ آخه تاحالا جرات نکردم برگردونم به cex چون میگن ریسکش خیلی بالاست و ممکنه دستگاه بریک بشه!

ممنون میشم جواب بدین

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام من ps3 به صورت اتوماتیک ابدیت شده و این ابدیت را وقتی می خواهم نصب کنم پیغام میده این نخسه نصب شده حالا چکار کنم؟لط??ا راهنمایی ام کنید:sad:

ویرایش شده توسط mehdiafg

لینک به ارسال
سلام داداش چطوری میتونم ***** شکن رو رو ps3 بیارم ممنون میشم جواب بذی هیچکجه اموزش نذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:429778le1utwnx4p::429778le1utwnx4p::429778le1utwnx4p::4::4:

بله می تونید ... منتها باید مودم اینترنتی شما این قابلیت رو داشته باشه تا بتونین *** رو روی مودم پیاده کنید.

لینک به ارسال
سلام.چند تا سوال داشتم:

1-منوي ريكاوري چيه؟

4-اسپو?? چيه؟

ممنون ميشم جواب بدين.

1. منوی ریکاوری مثل منوی بوت یک کامپیوتر میمونه ... اگر کاستوم ??یرمور یا ??یرمور رسمی روی کنسول نصب نباشه، کنسول در حالت ریکاوری بالا میاد.

2. منوی XMB به منوی اصلی کنسول PS3 میگن. گزینه ی Install Package File هم در نوار Game قرار داره.

3. خیر. از این به بعد تمامی کاستوم ??یرمور ها رو بطور مستقیم نصب کنید و دانگرید نکنید. ضرری نداره ولی نیاز نیست.

4. اسپو?? یه یک سری ??ایل هایی میگن که توی پوشه ی dev_blind/vsh قرار میگیرن و ورژن ??یرمور شما رو بطور تقلبی نمایش میدن تا بتونید آنلاین بازی کنید.

لینک به ارسال
باسلام من ps3 به صورت اتوماتیک ابدیت شده و این ابدیت را وقتی می خواهم نصب کنم پیغام میده این نخسه نصب شده حالا چکار کنم؟لط??ا راهنمایی ام کنید:sad:

اگر کنسول شما بطور خودکار آپدیت شده، پس الان کنسول شما اورجینال هست و یک ??یرمور رسمی داره ... باید بصورت سخت ا??زاری به ورژن 3.55 برگرده.

لینک به ارسال
سلام

اقا من دستگاهم الان روی dex 3.55 هستش. میتونم اینو نصب کنم یا اول باید برگردم به cex 3.55؟ آخه تاحالا جرات نکردم برگردونم به cex چون میگن ریسکش خیلی بالاست و ممکنه دستگاه بریک بشه!

ممنون میشم جواب بدین

بله ریسکش بالاست. در حال حاضر هم کاستوم ??یرمور dex 4.55 منتشر نشده. اگر عجله دارید، ریسکش رو قبول کنید ولی اگر می تونید، صبر کنید. چون وقتیکه ریباگ کاستوم ??یرمور 4.55 رو منتشر کنه، برای کنسول های dex هم منتشر میکنه ...

لینک به ارسال
سلام

منوی ریکاوری ، تعمیر ??ایل های خراب شده ،آپديت ??ريمور شما، ??رمت هارد کنسول و خیلی چيز هاي دیگه رو در اختیار ما میزاره در واقع یک ابزار قدرتمند هست با ویژگی های متعدد و البته باید با احتیاط مورد است??اده قرار بگيره و حتی میتونه تمام تنظیمات و اطلاعات شما رو پاک کنه .

Install Package ص??حه XMB هم برای نصب ??ایل ها با ??رمت pkg هستش . حالا این میتونه یک بازی به صورت pkg باشه ، آپدیت بازی ، نصب یک نرم ا??زار جانبی و... باشه .

برای نصب روی 4.46 بهتره که دانگرید کنید ( ر??تن به 3.55 ) اما مستقیم هم میشه .

اسپو?? هم زمانی کاربرد داره که مثلا شما روی 4.46 باشید و بخواهید آنلاین بشید ، چون الان آپدیت رسمی سونی ( 4.55 ) اومده اگه بدون اسپو?? ( با 4.46 ) وارد شبکه بشید ، در این صورت شما بن میشید . برای اینکه این ات??اق نیو??ته یا احتمالش به حداقل برسه اسپو?? نصب میکنند .:thumbup:

بن نمیشن ... ??قط براشون یک پیغام میاد که باید کنسول رو Update کنن ... اگر Cancel رو بزنن هیچ مشکلی پیش نمیاد ...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید من در کشور سوئد زندگی می کنم و این جا مغازه ای نیست من ps3 ام را

بصورت سخت ا??زاری به ورژن 3.55 برگردونه دیگه راهی نیست؟

:bored:

ویرایش شده توسط mehdiafg

لینک به ارسال
بله ریسکش بالاست. در حال حاضر هم کاستوم ??یرمور dex 4.55 منتشر نشده. اگر عجله دارید، ریسکش رو قبول کنید ولی اگر می تونید، صبر کنید. چون وقتیکه ریباگ کاستوم ??یرمور 4.55 رو منتشر کنه، برای کنسول های dex هم منتشر میکنه ...

عزیز الان ظاهرا ریباگ 4.46 واسه dex وجود داره ولی لینک دانلودش رو پیدا نمیکنم. توی سایت ریباگ هم DEX نیست و ??قط D-REX و REX وجود داره. اینا چه ??رقی با DEX دارن و میتونم یکی از اینا رو نصب کنم؟ راستی از کجا ب??همم دستگاهم روی Rogero هستش یا Rebug چون میترسم روجرو باشه و اگه ریباگ بریزم روش خراب بشه!

لینک به ارسال
ببخشید من در کشور سوئد زندگی می کنم و این جا مغازه ای نیست من ps3 ام را

بصورت سخت ا??زاری به ورژن 3.55 برگردونه دیگه راهی نیست؟

:bored:

سلام دوست گلم

خب اگه به 3.55 دانگرید کرده باشید میتونید راحت آخرین آپدیت هک شده 4.55 رو نصب کنید.

همین ??ریموری که در این تاپیک وجود داره رو نصب کنید

لینک به ارسال

سلام وقتی در cfw4.55 بازی ها را اجرا میکنم در تمامی بازی ها این پیام میاد (an error occurred during the start operation . (80010017 میخواستم ببینم مشکل چیست ؟و در ضمن من این مشکل تا وقتی که آپدیت نکرده بودم نداشتم

لینک به ارسال
سلام وقتی در cfw4.55 بازی ها را اجرا میکنم در تمامی بازی ها این پیام میاد (an error occurred during the start operation . (80010017 میخواستم ببینم مشکل چیست ؟و در ضمن من این مشکل تا وقتی که آپدیت نکرده بودم نداشتم

سلام دوست خوبم

??ریمور قبلی شما چی بوده؟؟؟ همین ??ریموری که در اینجا هست رو نصب کردید؟؟؟

البته شما باید مولتی من 4.55 رو هم نصب کنید و وقتی وارد مولتی من شدید برید قسمت Setting و آخرین گزینه که BD-ROM Emulator هست رو دوباره Enable کنید.سپس مولتی من رو Restart کنید.

لینک به ارسال

80010017 ارور برای اینکه ایبوت پارام بازیهات ??یکس شده برای ??ریمور های قدیمی هست و اورجینال نیستن ایبوت پارام اورجنال بازیها رو پیدا کن و جایگزین کن

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید!ps3 من ofw3.73داره کپی خورم نیست!میشه کاری براش کرد یا حتما سخت ا??زاری باید مشکلش حل بشه!!!

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید!ps3 من ofw3.73داره کپی خورم نیست!میشه کاری براش کرد یا حتما سخت ا??زاری باید مشکلش حل بشه!!!

سلام دوست خوبم

شما باید دانگرید سخت ا??زاری کنید که باید ببرید بازار

لینک به ارسال
من روی ریباگ 4.46 هستم چجوری بیام روی این؟

چون ??یرمور ??علی شما امن هست، از منوی اصلی (xmb) کنسول این ??یرمور رو نصب کنید.

ویرایش شده توسط M4hdi

لینک به ارسال

اقا من نصب کردم هیچ مشکلی نبود100در100

:7AD_headspin::2lkfck5:

لینک به ارسال

سلام دوستان.من ??ردا یک ps3 دسته دوم میرسه دستم یه سری بازی هم روش هست.

کاملا مبتدی هستم.

چندتا سوال دارم.اول اینکه چند تا بازی مث thief رو دانلود کردم بعد زیرش نوشته بود ??ریمور متانسب برای این بازی cfw 4.53 هست.حالا من تو این سایت ??ریمور rogero 4.55 رو دانلود کردم.از روشی که گ??ته شد نصب کنم میتونم بازی رو بریزم روش؟چون 2 ورژن بالاتر از 4.53 هست دیگه.یا مثلا بازی های قدیمی تر مثل gta v که ??ریمور 4.46 میخواد روش اجرا میشه؟

و اینکه تمامی مواردی که تو این ص??حه http://forums.p30day.com/t9751.html ذکر شده رو انجام بدم هم به معنی آپدیت و هم به معنی هک شدن هست؟؟؟

و آخرین سوال اینکه تازه دوستم یه ps3 خریده.اگه بیاد همون آپدیت 4.55 rogero رو بریزه روش دیگه حله؟آخه تو بازار بهش گ??تن 400000 تومن میگیرم برای هکش میکنیم!!!!!

لط??ا راهنمایی کنید نه از این راهنمایی هایی که واضح نیست و هیچی نمی??همیم.آخه من کاملا مبتدی هستم.تشکر از عزیزانی که جواب میدن

لینک به ارسال

دوست عزیز این پست برای اپدیت ورژن هست و ربطی به هک نداره. کنسول هم که اول باید هک بشه بعد این ماجراها.

روی ورژن 4.55 هم همه ی بازی های قدیم اجرا میشه خیالت راحت.:thumbup:

اینم اموزش هک: http://forums.p30day.com/t5757-10.html

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...