رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

فیلم آموزش پایه کنسول ps3 شماره 3: نصب بازی در PS3

پست های پیشنهاد شده

playstation-3-game-console1-400x250.jpg

از امروز سری آموزش های پایه کنسول PS3 به صورت تصویری آماده می کنیم. این آموزش ها تمامی بخش های این کنسول را به شما یاد میدهد.

در این تاپیک به تمامی مباحث مربوط به ??یلم آموزشی نصب بازی در کنسول PS3 پرداخته می شود ، من و دوست خوبم رسا جودکی پاسخ گو خواهیم بود

پیروز باشید ....

توجه : تمامی عواقب است??اده از این آموزش بر عهده کاربران بوده و سایت پی سی دی هیچگونه مسئولیتی در قبال است??اده نادرست از آن را بر عهده نخواهد داشت

پیروز باشید ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام آموزش نصب DLCدر کنسول کیت کبر قرار بدید آموزش انگلیسی است ولی زیاد سر در نمیارم آگه میشه به ??ارسی بزارید

Tutorial : How to install DLC for the Cobra ODE

چشم..سعی میکنم قرار بدم :4:

لینک به ارسال

سلام الان چند تا اپدیت جدید 4.55 اومده با اسمهای مختل?? میخواستم بدونم کدومشو میشه با خیال راه روی دستگاه نصب کرد من تا چند وقت پیش با اپدیت 4.50 انلاین بازی میکردم تا اینکه دستگاه اپدیت جدیده 4.55 خواست میخوام بدونم الان با این اپدیتا میشه انلاین بازی کرد مرسی

لینک به ارسال
سلام الان چند تا اپدیت جدید 4.55 اومده با اسمهای مختل?? میخواستم بدونم کدومشو میشه با خیال راه روی دستگاه نصب کرد من تا چند وقت پیش با اپدیت 4.50 انلاین بازی میکردم تا اینکه دستگاه اپدیت جدیده 4.55 خواست میخوام بدونم الان با این اپدیتا میشه انلاین بازی کرد مرسی

سلام عزیز ..اکثر ریلیزر های های cfw 4.55 قابلیت وصل شدن به psn رو پچ کردن روی ??ریمورشون و میتونین آنلاین بازی کنید...ولی در حال حاضر rogero 4.55 بهترینشونه

لینک به ارسال

با سلام ببخشید من چن تا بازی خریدم اما بلد نیستم آن هارا نصب کنم بازی هایی که خریدم از دو دیسک بیشتر هست چه طور باید آن هارا در PS3 نصب کنم:sad:

لینک به ارسال
با سلام ببخشید من چن تا بازی خریدم اما بلد نیستم آن هارا نصب کنم بازی هایی که خریدم از دو دیسک بیشتر هست چه طور باید آن هارا در ps3 نصب کنم:sad:

سلام،یعنی تو دو تا dvd هست؟

لینک به ارسال
سلام عزیز ..اکثر ریلیزر های های cfw 4.55 قابلیت وصل شدن به psn رو پچ کردن روی ??ریمورشون و میتونین آنلاین بازی کنید...ولی در حال حاضر rogero 4.55 بهترینشونه

استاد رسا چند وقتی هست نیستید!! کجایید؟ :-(

لینک به ارسال

اگه ??ایل های درون dvd به صورت RAR یاZIP هست،اول دیسک اول رو تو کامپیوتر بزارین،بعد رو اولین ??ایل گزینه extract رو بزنید صبر کنید تا تموم بشه.هر موقع هم دیسک دوم رو خواست دیسک دوم رو قرار بدین

لینک به ارسال

اما نه rar هست نه zip ??قط ??ایل های اصلی بازی هست گزینه ی extract را هم ندارد باید چیکار کنم؟ بازم ممنونم

لینک به ارسال

برای دانلود بازی روی dvd به داخل hdd باید چه کنم ؟ تازه خریدم ازش انقدر ها سر در نمی اورم پول زیادی هم دادم نمی خوام از دستش بدم . پس لط??ا راهنمایم کنید

لینک به ارسال
برای دانلود بازی روی dvd به داخل hdd باید چه کنم ؟ تازه خریدم ازش انقدر ها سر در نمی اورم پول زیادی هم دادم نمی خوام از دستش بدم . پس لط??ا راهنمایم کنید

منظورتون رو اصلا متوجه نشدم:17:

لینک به ارسال

منظورم نصب بازی از طریق دی وی دی روی هارد است ...اگر می توانید کمک کنید :confused:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...