رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
M4hdi

آموزش qa flag کردن کنسول و استفاده از قابلیت های آن

پست های پیشنهاد شده

fi3h8bez1coqj86t6w.png

همانطور که میدانید، یکی از قابلیت ها و ویژگیهای مهم کنسول های هک شده، قابلیت QA FLAG می باشد.

بوسیله ی این قابلیت، کاربران می توانند عملیات های دانگرید و آپدیت کنسول خود را خیلی راحت تر انجام دهند. البته این قابلیت، ویژگیهای ??راوانی دارد که راحت کردن عملیات دانگرید کنسول یکی از قابلیت های جزیی آن می باشد. در ادامه، آموزش QA Flag کردن کنسول PS3 را مشاهده میکنید ...

1. ابتدا کاستوم ??یرمور Rogero Downgrader 3.55 را بر روی کنسول خود نصب کنید.

2. حالا برنامه ی QA Flag را دانلود کنید.

3. پس از دانلود، ??ایل PKG مورد نظر را بر روی یک حا??ظه ی خارجی قرار دهید و بر روی کنسول خود نصب کنید.

4. پس از نصب این برنامه بر روی کنسول خود، وارد آن شوید تا کنسول شما 3Voice گردد.

5. حالا به نوار Setting بروید و به بخش Network Setting بروید.(اما وارد آن نشوید.)

6. کلید های R1 و L1 و R2 و L2 و L3 و جهت پایین را نگه دارید. اگر سه گزینه ی جدید مشاهده کردید، کنسول شما با مو??قیت QA Flag شده است. در غیر اینصورت، دوباره وارد برنامه ی Toggle QA شوید.

برخی از قابلیت های QA Flag:

بسیاری از کاربران بنابر دلایلی کنسول خود را به ورژن های اورجینال آپدیت کرده اند و این به آن دلیل است که قابلیت آپدیت کنسول از طریق اینترنت ??عال می باشد. برای غیر??عال کردن این قابلیت و راحت شدن از خطر اورجینال شدن کنسول، ادامه ی مطلب را مشاهده کنید ...

1. با زدن کلید های R1 و L1 و R2 و L2 و L3 و جهت پایین، وارد بخش Debug Setting شوید.

2. گزینه ی System Update Debug را یا??ته و آن را بر روی حالت روشن یا On قرار دهید.

از این پس، هر زمانی که در نوار Setting وارد اولین گزینه برای آپدیت کنسول شوید، گزینه ی Update via Internet غیر??عال است.

همچنین شما با ??عال کردن قابلیت هایی چون Home Debug و Internet Browser Debug می توانید تمامی مشکلات خود را در بخش ص??حه ی XMB و مرورگر اینترنتی کنسول ر??ع کنید.

این پ??ست به مرور زمان به روز میگردد ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، من برنامه رو نصب کردم و وارد ان شدم بعد از صدای دوبوق خارج شد

اما وقتی دکمه ها رو میزنم هیچ اتقا??ی نمی ا??ته ، چند بار این کار رو تکرار کردم اما نتیجه نگر??تم !!!

مشکل چیه به نظر شما؟

لینک به ارسال
سلام ، من برنامه رو نصب کردم و وارد ان شدم بعد از صدای دوبوق خارج شد

اما وقتی دکمه ها رو میزنم هیچ اتقا??ی نمی ا??ته ، چند بار این کار رو تکرار کردم اما نتیجه نگر??تم !!!

مشکل چیه به نظر شما؟

همه دکمه ها باید با هم ??شرده بشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...