رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

فیلم آموزش پایه کنسول ps3 شماره 4 : انتقال فایل از PC به PS3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من هارد 500 گیگی usb3 دارم ??رمتش fat32 ولی باز پی اس تریم نشناخت لط??ا کمکم کنید:crying:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان

من هارد 500 گیگی usb3 دارم ??رمتش fat32 ولی باز پی اس تریم نشناخت لط??ا کمکم کنید:crying:

احتمالا هارد شما وسترن دیجیتاله .. که اگه اون باشه باید از هاب است??اده کنی

لینک به ارسال

سلامی دوباره به داداش گلم:;;D:میگم داداش {اقا} تر از شما پیدا نکردم:51:ی سوالی داداشتم: من میخواستم سرعت اینترنتم رو ببرم بالا الان 512 ایرانسل دارم میخواستم 1mg بگیرمم به نظر شمای استاد:razz:تو کانکشن شدن به psn تاسیری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه هنوز که هنوزه تو بازی کردن the last of us انلاین.بهم sing out میده البته قبلا خیلی بد بود با ردی?? کردن پینکم به لط?? شما الان ping رو 60 البته اون موقع هایی که sing out میده ping میره رو 1000 البته 70 درصد مواقع روی 60 به نظر شما سرعت 1mg روی ping هم تاسیر میذاره؟؟؟؟البته من هز ساعت 10 شب به بعد به psn وصل نمیشم به خاطر سرعتمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کله اگر سرعت 1mg بگیرم برای انلاین بازی کردن بهتره..اخه از ی طر?? باید ماهی 90000 براش بدم!!!!!!!!!ایرانسل دیگه:Iran:

لینک به ارسال

هز:از..........کله:کلن.............شرمنده سریع تایپ کردم:;;d:

لینک به ارسال
سلامی دوباره به داداش گلم:;;D:میگم داداش {اقا} تر از شما پیدا نکردم:51:ی سوالی داداشتم: من میخواستم سرعت اینترنتم رو ببرم بالا الان 512 ایرانسل دارم میخواستم 1mg بگیرمم به نظر شمای استاد:razz:تو کانکشن شدن به psn تاسیری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه هنوز که هنوزه تو بازی کردن the last of us انلاین.بهم sing out میده البته قبلا خیلی بد بود با ردی?? کردن پینکم به لط?? شما الان ping رو 60 البته اون موقع هایی که sing out میده ping میره رو 1000 البته 70 درصد مواقع روی 60 به نظر شما سرعت 1mg روی ping هم تاسیر میذاره؟؟؟؟البته من هز ساعت 10 شب به بعد به psn وصل نمیشم به خاطر سرعتمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کله اگر سرعت 1mg بگیرم برای انلاین بازی کردن بهتره..اخه از ی طر?? باید ماهی 90000 براش بدم!!!!!!!!!ایرانسل دیگه:Iran:

شما عزیزی .... نمیتونم بهتون بگم که تاثیر داره یا نه چون از سرور isp مربوطه اطلاعی ندارم..بهتره خودتون پینگ دو سرویس رو اندازه بگیرین و مقایسه کنید

لینک به ارسال

سلام داداش شرمنده مراحم شدیم من psp برادرم رو ??رمت کردم الان که بازش میکنم همه ??لدر ها پاک شده نمیشه بازی ریخت!!!!!باید چیکار کنم چجوری میشه پوشه game و iso رو ساخت خواهشه بگو هیجا جواب نمیدن پای عابروم وسط:sad::saddd::saddd:

لینک به ارسال
سلام داداش شرمنده مراحم شدیم من psp برادرم رو ??رمت کردم الان که بازش میکنم همه ??لدر ها پاک شده نمیشه بازی ریخت!!!!!باید چیکار کنم چجوری میشه پوشه game و iso رو ساخت خواهشه بگو هیجا جواب نمیدن پای عابروم وسط:sad::saddd::saddd:

سلام عزیز... مراحمی.... راستش من سررشته ای در psp ندارم... میپرسم بهتون خبر میدم دوست من

لینک به ارسال

??کر کنم مموری داخلیش روی لبتاب میاد چجوری باید مموری خروجیش که 16 گیگابایت بیارم؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
??کر کنم مموری داخلیش روی لبتاب میاد چجوری باید مموری خروجیش که 16 گیگابایت بیارم؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدی

یعنی مموری خارجیش روی سیستمت نمیاد؟ پس چجوری ??رمتش کردی؟

ویرایش شده توسط rasaaman

لینک به ارسال

قبلا میومد وقتی ??رمت کردمش الان ی درایو 3.92 گیگابایتی میاد اون مموری 16 گیگی که داخلش هست نمیاد تو همین مموری 3.92 گیگابایتی هیچی نیست هیچ برنامه ای هم نمیشه توش ریخت وقتی میخوای برنامه توش کپی کنی میزنه try again حتی نمیشه توش ??لدر game یا iso ساخت باید چیکار کنم استاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

داداش اشتباه کردم همون مموری 16 گیگیشه ??قط هیچی توش نیست چطوری باید بازی توش بریزم اصلا ??لدر game نداره هیچی هم توش نمیشه ریخت

لینک به ارسال

به نظر شما باید برنامه خاصی داشته باشم تا بشه بازی تو psp ریخت

لینک به ارسال
انصار العباس مهمان

الان من هر کاری اقا رسا گ??ت کردم ولی این ارور رو داد

[ATTACH=CONFIG]8472[/ATTACH]

چی کار کنم؟

یاعلی

لینک به ارسال

[h=2][/h]

سلام داداش سال نو مبارک میگم میشه consol id از جایی خرید من تازه بن شدم اخه انگار اینایی که زحمت میکشید میزارید رو سایت سریع بن میشه خواهش میکنم جواب بدید خیلی اعصابم خورده sony نامرد مارو بن کرد ببخشید اینجا سوالمو مطرح میکنم اخه هیجا جواب نمیدن اخه شما اقای گل قدیما جواب مارو میدادی یاعلی

لینک به ارسال
الان من هر کاری اقا رسا گ??ت کردم ولی این ارور رو داد

8472-capturefddiu-png

چی کار کنم؟

یاعلی

با روش flash fxp تست کنید دوست من

لینک به ارسال

سلام آقا رسا سال نوت مبارک من connection هام ??قط همینه یدونس میتونم ??ایل به ps3 انتقال بدم؟

85285607687730676989.png

لینک به ارسال

سلام داداش رسا میگم من تازه الان میخواستم acount بسازم وقتی میخوام وارد sing up بشم بهم ارور time out میده مشکل از خود psn ?پینگم هم پایین 100 هروقت psn مشکل داشته باشه همین ارور رو میده؟؟؟یا از اینترنتمه؟؟؟؟

لینک به ارسال
سلام آقا رسا سال نوت مبارک من connection هام ??قط همینه یدونس میتونم ??ایل به ps3 انتقال بدم؟

85285607687730676989.png

سلام..سال نو شما هم مبارک دوست من...آره میتونی

لینک به ارسال
سلام داداش رسا میگم من تازه الان میخواستم acount بسازم وقتی میخوام وارد sing up بشم بهم ارور time out میده مشکل از خود psn ?پینگم هم پایین 100 هروقت psn مشکل داشته باشه همین ارور رو میده؟؟؟یا از اینترنتمه؟؟؟؟

سلام داداش..میتونه مشکل از هر دو باشه این پیغاما طبیعی شده...بهتره چند ساعت بعد تست کنی

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من این آموزش رو مو به مو دقیقا اجرا کردم و تمامی مراحل رو با دقت انجام دادم و از برنامه FlashFXP هم است??اده کردم اما متاس??انه نمی دونم چرا سرعت انقال از 11 مگابایت بیشتر نمیشه. مشکل از کجاست و چیکار باید بکنم سرعتش بره بالا. با هم تکرار می کنم: عینا مراحل این آموزش رو انجام دادم به وسیله کابل LAN

ممنون میشم راهنماییم کنید. خیلی برام مهمه

این هم مشخصات سیستم PS3 من:

multiMAN Version: 4.55

PS3 System: Firmware 4.55

Rogero

CFW 4.55 V.1.00

منتظر راهنمایی شما هستم

لینک به ارسال
با سلام

دوستان من این آموزش رو مو به مو دقیقا اجرا کردم و تمامی مراحل رو با دقت انجام دادم و از برنامه FlashFXP هم است??اده کردم اما متاس??انه نمی دونم چرا سرعت انقال از 11 مگابایت بیشتر نمیشه. مشکل از کجاست و چیکار باید بکنم سرعتش بره بالا. با هم تکرار می کنم: عینا مراحل این آموزش رو انجام دادم به وسیله کابل LAN

ممنون میشم راهنماییم کنید. خیلی برام مهمه

این هم مشخصات سیستم PS3 من:

multiMAN Version: 4.55

PS3 System: Firmware 4.55

Rogero

CFW 4.55 V.1.00

منتظر راهنمایی شما هستم

سلام دوست من..... بله متاس??انه حق با شماست. بعضی از بازیها ( به خصوص بازی هایی که ??ایلای خبلیییی زیادی دارن) این مشکل کاهش سرعت رو دارن. ولی بقیه بازی ها حتی دیده شده که سرعتشون به 100 مگابایت هم رسیده

لینک به ارسال
سلام دوست من..... بله متاس??انه حق با شماست. بعضی از بازیها ( به خصوص بازی هایی که ??ایلای خبلیییی زیادی دارن) این مشکل کاهش سرعت رو دارن. ولی بقیه بازی ها حتی دیده شده که سرعتشون به 100 مگابایت هم رسیده

سلام. ممنون از پاسختون. خداشاهده بازی های زیادی رو امتحان کردم اما هیچ دوم و هیچوقت بیشتر از 11 مگ نر??تن

با این حال ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز راحت ترین روش با مولتی من هست که هیچ برنامه ای نیاز نیست

1مولتی منو اجرا کن

2 تو بخش تنظیمات sistem information رو بزن {همون مشخصات کنسول}و ip رو ببین {مثلا 192.168.1.26}

3 تو کامپیوتر {تو دکستاپ ایکون کامپیوتر}رو باز کن

4 تو قسمتی که ادرسو نوشته بنوس ftp://192.168.1.14{این ای پی مثال هست ip خود کنسولو بنویس}واینتر بزن تمومه{??قط از مولتی من خارج نشو}

تشکر یادت نره:Iran:

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز راحت ترین روش با مولتی من هست که هیچ برنامه ای نیاز نیست

1مولتی منو اجرا کن

2 تو بخش تنظیمات sistem information رو بزن {همون مشخصات کنسول}و ip رو ببین {مثلا 192.168.1.26}

3 تو کامپیوتر {تو دکستاپ ایکون کامپیوتر}رو باز کن

4 تو قسمتی که ادرسو نوشته بنوس ftp://192.168.1.14{این ای پی مثال هست ip خود کنسولو بنویس}واینتر بزن تمومه{??قط از مولتی من خارج نشو}

تشکر یادت نره:Iran:

دوست من، اصلا پست رو دقیق نخوندی،

من دقیقا همین کار رو انجام می دم و همه چی ظاهرن درسته اما سرعت انتقال از 11 مگاباین بیشتر نمیره!!!!!!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...