رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

عکس از سیستم گیمینگ خودتان

پست های پیشنهاد شده

سلام.توی این تاپیک میتونین از سیستم گیمینگ خودتون عکس بگیرین و به نمایش بزارین.......

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از توش؟؟؟؟؟ یا بیرون؟

لینک به ارسال
از توش؟؟؟؟؟ یا بیرون؟

همه جاش:thumbup:

لینک به ارسال

کابل موبایلم پیداشه میزارم!

لینک به ارسال

کسانی که super slim دارید ایا میشود بازیهایی که pkg هستند را رو super slim نصب کرد؟

لینک به ارسال

این عکس بازیای پلی استیشن من (البته 2تا هارد یک ترابایت هم پر بازی دارم) به اضا??ه ی قوی ترین پلی استیشن دنیا که واقعا دهنشو سرویس کردم و اخ نگ??ته ماشالا.:thumbup:

[ATTACH=CONFIG]7899[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7900[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7901[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7902[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7903[/ATTACH]

لینک به ارسال

سانی که super slim دارید ایا میشود بازیهایی که pkg هستند را رو super slim نصب کرد؟

لینک به ارسال
این عکس بازیای پلی استیشن من (البته 2تا هارد یک ترابایت هم پر بازی دارم) به اضا??ه ی قوی ترین پلی استیشن دنیا که واقعا دهنشو سرویس کردم و اخ نگ??ته ماشالا.:thumbup:

7899-dsc02054-jpg 7900-dsc02055-jpg 7901-dsc02057-jpg 7902-dsc02056-jpg 7903-dsc02059-jpg

اتاقت مثه برا منه!

لینک به ارسال

7899-dsc02054-jpg 7900-dsc02055-jpg 7901-dsc02057-jpg 7902-dsc02056-jpg 7903-dsc02059-jpg

بابا دمت گرممممممممممممممممممم واقعا کارت درسته کی?? کردم ??قط سعید جون اینا همشون بلورین؟

لینک به ارسال
بابا دمت گرممممممممممممممممممم واقعا کارت درسته کی?? کردم ??قط سعید جون اینا همشون بلورین؟

چاکرتم علی جون.تقریبا اره همشون بلوری هستن به استثنا یه تعدادی حدود 50 تا که بلوری نیستن.:thumbup:

لینک به ارسال
چاکرتم علی جون.تقریبا اره همشون بلوری هستن به استثنا یه تعدادی حدود 50 تا که بلوری نیستن.:thumbup:

کارت عالیه دمت گرممممممممممممممممممممممممممممممممممم

واقعا گیمر به تمام معنا هستی :thumbup::5yt82hl_th::2lkfck5:

لینک به ارسال

چاکرم داداش.:biggrin2::thumbup:

لینک به ارسال

سعید جون دمت مذاب!!!!!!

لینک به ارسال
سعید جون دمت مذاب!!!!!!

:biggrin2::biggrin2::biggrin2: چاکرم داش بهنام گل.:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال

داش سعید دمت گرم. همه اینا رو تا آخر ر??تی ؟؟ :biggrin2:

قبل خدمت ؟

راستی چند ماهت موند ؟؟ :biggrin2::biggrin2:

لینک به ارسال
داش سعید دمت گرم. همه اینا رو تا آخر ر??تی ؟؟ :biggrin2:

قبل خدمت ؟

راستی چند ماهت موند ؟؟ :biggrin2::biggrin2:

چاکرم.تقریبا همشو تموم کردم البته غیر از ورزشیا (غیر ??وتبال) و بچگونه ها.خیلیاشم از 2 بار (مثل mass effect 3) تا 8 بار (مثل demon's souls) تموم کردم.اکثریتش تو زمان دانشگاه بود که ??قط یه ضرب بازی میکردم.خیلیاشم تو خدمت تموم شده. 2 ماه دیگه خدمتم تموم میشه و اگه خدا بخواد کلینیکم رو دوباره راه میندازم.

لینک به ارسال
چاکرم.تقریبا همشو تموم کردم البته غیر از ورزشیا (غیر ??وتبال) و بچگونه ها.خیلیاشم از 2 بار (مثل mass effect 3) تا 8 بار (مثل demon's souls) تموم کردم.اکثریتش تو زمان دانشگاه بود که ??قط یه ضرب بازی میکردم.خیلیاشم تو خدمت تموم شده. 2 ماه دیگه خدمتم تموم میشه و اگه خدا بخواد کلینیکم رو دوباره راه میندازم.

انشاالله کلینیکت به به خوبی و خوشی را میو??ته :thumbup:

ولی دمت گرم عجبب گیمری هستی حر?? نداری به مولا:5yt82hl_th:

لینک به ارسال
انشاالله کلینیکت به به خوبی و خوشی را میو??ته :thumbup:

ولی دمت گرم عجبب گیمری هستی حر?? نداری به مولا:5yt82hl_th:

چاکرم علی جون.من از بچگی عاشق سینه چاک گیم بودم.همین الان هم کمترین وقتی که گیر میارم سریع میشینم پای بازی.الان که چند روزه lightning returns final fantasy XIII پدرمو در اورده و ق??ل شدم روش.واقعا عالیه این بازی.بعدشم نوبت castlevania lords of shadow 2 هستش.من یه برگه دارم که اسم بازیایی که بازی نکردم و تو نوبت هستن رو روش نوشتم و یه برگه هم دارم که بازیایی که باید حتما دوباره بازی کنم رو نوشتم.به ترتیب یکی از این لیست و بعد یکی از لیست دیگه رو بازی میکنم.ولی لامصب هی لیستا اضا??ه میشن از بس تند تند بازیا میان.:biggrin2:

لینک به ارسال

چاکرم داداش.:biggrin2::thumbup:

مگه گیمر بودن به بازی داشتنه؟!!!

آدم باید حر??ه ای بازی کنه و بازی رو ب??همه ... حتی وقتیکه ??قط یک بازی داشته باشه ...

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آدم باید حر??ه ای بازی کنه و بازی رو ب??همه ... حتی وقتیکه ??قط یک بازی داشته باشه ...

عجب...پس اینطور....خوب شد که گ??تی...تو که می??همی کا??یه...اول 20 تا rpg سنگین بازی کن بعد با هم راجع به ??همیدن بازی صحبت میکنیم. اخه call of duty بازی کردن که دیگه این حر??ارو نداره.اصلا تو اخر گیمر با??هم.تو خوبی.:thumbup:

سعی کن یاد بگیری به نظر بقیه احترام بذاری.دلیل نداره هر چی تو میگی یا ??کر میکنی درست باشه.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال

اولا کسی با شما حر?? نزد

دوما اگه یکم چشمات رو بازی کنی میبنی که سعید جون گ??ته هر بازی رو که توی عکس رو من 10 بار به اخر بردم (من از اون لحاظ گ??تم ) شما هم یه اسلحه دستت هست و هرکی توی انجمن حر??ی میزنه به رگبار میگیریش41.gifmary82.gif41.gif

لینک به ارسال
اولا کسی با شما حر?? نزد

دوما اگه یکم چشمات رو بازی کنی میبنی که سعید جون گ??ته هر بازی رو که توی عکس رو من 10 بار به اخر بردم (من از اون لحاظ گ??تم ) شما هم یه اسلحه دستت هست و هرکی توی انجمن حر??ی میزنه به رگبار میگیریش41.gifmary82.gif41.gif

داش علی نبینم خودتو ناراحت کنی ها.بعضی ها باید یاد بگیرن به نظر بقیه احترام بذارن.وگرنه در مقابل بی احترامی ??قط بی احترامی نصیبشون میشه.خودتو عشقه داداش.:biggrin2::thumbup:

لینک به ارسال

ممنون سعید جان آخه الکی حر?? میزنه نمیدونه چی میگه :vahidrk:

ولش کن سعید جون آواترات خیلی قشنگه :love:

عشق خودتی داداش گل:5yt82hl_th:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...