رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

بیوگرافی slash

پست های پیشنهاد شده

اینم بیوگرا??ی یکی از 5 گیتاریست برتر دنیا slash ا??سانه ای

[ATTACH=CONFIG]7915[/ATTACH]

نام اصلی سائول هادسون

زادروز ۲۳ ژوئیه ۱۹۶۵

اهل کشور

انگلستان

سبک‌هاهارد راک

،

بلوز راک

کار(ها)

آهنگساز

، تهیه کنندهٔ ضبط

ساز(ها)همخوان

،

گیتار الکتریک

،

گیتار باس

،

بانجو

مدت کار

۹۸۳ تاکنون

[ATTACH=CONFIG]7916[/ATTACH]

اسلش در همپستید محله‌ای مر??ه‌نشین در لندن متولد شد. پدر و مادر وی هر دو در یک شغل هنری مشغول به کار بودند. مادر وی طراح لباس دیوید بویی بود و پدرش در برنامه‌های زنده به نیل یانگ و جونی میشل کمک می‌کرد. اسلش تا سن ۱۱ سالگی در شهر استک-آن-ترنت استا??وردشایر زندگی کرد ولی در اواسط دهه ه??تاد به همراه والدینش به لس آنجلس نقل مکان کرد. لقب «اسلش» توسط دوست خانوادگی‌شان سیمور کسل به وی داده شد، طبق گ??ته وی که «همیشه در عجله بود و از جایی به جای دیگر می‌پرید.» در سن ۱۴ سالگی مادربزرگش اولین گیتارش را به وی هدیه داد. او در آن زمان چندین ساعت در روز را به تمرین می‌پرداخت. بالاخره تصمیم گر??ت که تمرکزش را روی موسیقی بگذارد بنابراین ترک تحصیل کرد

[ATTACH=CONFIG]7917[/ATTACH]

اسلش در یک مصاحبه با مجله رولینگ استونخاطر نشان کرده‌است: «وقتی من ۱۴ ساله بودم تازه از خواب بیدار شدم. آن زمان من خیلی دختربازی می‌کردم. بالاخره یک روز به خانهٔ یکی از آن‌ها ر??تم. آن‌جا یک خرده سیگار کشیدیم و اروسمیث گوش کردیم. یکی از آن آهنگ‌ها واقعاً مرا متحول کرد. من نشستم و چندین بار به آن آهنگ گوش کردم و کلاً آن دختر را ??راموش کردم. یادم هست سریع سوار دوچرخه شدم و ر??تم خانهٔ مادربزرگم.»

اسلش علاوه بر اروسمیث به آهنگ‌های ای سی/دی سی، الیس کوپر، بلک سبث، ج?? بک، اریک کلپتون، آیرن میدن، روری گالاگر، جیمی هندریکس، لد زپلین، رولینگ استونز، تین لیزی، ون هیلن و ??رانک زاپا نیز علاقه‌مند بود.

[ATTACH=CONFIG]7918[/ATTACH]

اسلش در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۲، با مدل و بازیگر، رنی سوران ازدواج نمود. آنها بعد از پنج سال زندگی، در سال ۱۹۹۷ از هم جدا شدند. ازدواج دوم اسلش با پرلا ??رار در ۱۵ اکتبر ۲۰۰۱ بود. حاصل این ازدواج،۲ پسر به نام‌های لاندن امیلیو (متولد ۱۸ آگوست ۲۰۰۲) و کش آنتونی (متولد ۲۳ ژوئن ۲۰۰۴)است. در آگوست ۲۰۱۰، اسلش از ??رار طلاق گر??ت اما این زوج بعد از ۲ ماه دوباره با هم آشتی نمودند. خانواده اسلش در شهر لس آنجلس سکونت دارند. اسلش که ??رزند پدری انگلیسی و س??ید پوست و مادری آمریکایی و سیاه پوست است، به دو ملیتی بودن خود ا??تخار می‌کند. او از ۱۹۷۱ در لس آنجلس ساکن است اما تا سال ۱۹۹۶ شهروند انگلستان بود. در سال ۲۰۰۱، معاینات پزشکی نشان داد که اسلش به بیماری قلبی کاردیومیوپاتی مبتلاست که اما با کارگذاری باتری قلبی از مرگ نجات پیدا نمود

[ATTACH=CONFIG]7919[/ATTACH]

بیماری وی نتیجه سالها مصر?? الکل و مواد مخدر بود. وی از سال ۲۰۰۶ مصر?? الکل را کنار گذاشت که خودش آن را مدیون همسرش پرلا می داند. در سال ۲۰۰۹، پس از مرگ مادرش بر اثر ابتلا به سرطان ریه، وی سیگار را نیز ترک نمود. اسلش در بسیاری از برنامه‌های مربوط به انجمن‌های حمایت از حیوانات شرکت کرده است و سالهاست که حامی چندین باغ وحش در سراسر دنیاست. عشق او به خزندگان را می‌توان از موزیک ویدیوهایی که در آنها، مارهایش نیز حضور داشتند متوجه شد. بعد از تولد ??رزندش در سال ۲۰۰۲، وی مجبور شد کلکسیون مارهایش را واگذار نماید. رابطه اسلش با خواننده سابق گانر ان روزز،اکسل رز بعد از جدایی اسلش از گروه رو به سردی نهاد.

[ATTACH=CONFIG]7920[/ATTACH]

البوم های ان??رادی

• ۲۰۱۰ - Slash
  • Live in Manchester

[ATTACH=CONFIG]7921[/ATTACH]

البومها با گروه گانز ان روزز

• ۱۹۸۷ - Appetite for Destruction
  • ۱۹۸۸ - (G N' R Lies (EP
  • ۱۹۹۱ - Use Your Illusion I
  • ۱۹۹۱ - Use Your Illusion II
  • ۱۹۹۳ - "?The Spaghetti Incident"
  • ۲۰۰۸ - Chinese Democracy

[ATTACH=CONFIG]7922[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7923[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7924[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7925[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دمت گرم سعید جان :4:

لینک به ارسال
دمت گرم سعید جان :4:

قابلی نداشت علی جون.:thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...