رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

فیلم آموزش پایه کنسول ps3 شماره 5 : اجرای بازی PS1 و PS2 روی PS3

پست های پیشنهاد شده

دوستان هرکی پلاس 14 روزه میخواد بهم پی ام بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام , ۲ تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

۱: بازی های ps1 که با این روش در ps3 اجرا میشن کی??یت تصویرشون به نسبت خود ps1 ا??ت میکنه ؟

۲: بازی های ps1 قبلیت سیو در طول مراحل رو دارن در این روش ؟

لینک به ارسال
سلام , ۲ تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

۱: بازی های ps1 که با این روش در ps3 اجرا میشن کی??یت تصویرشون به نسبت خود ps1 ا??ت میکنه ؟

۲: بازی های ps1 قبلیت سیو در طول مراحل رو دارن در این روش ؟

سلام، بازی با همون کی??یت ps1 اجرا میشه ! ن عزیز سیوها از نو ایجاد میشه .

لینک به ارسال

درود، ممنون برای آموزش. من از webamn mode برای اجرای بازی های ps2 است??اده میکنم، خیلی راحتره و دردسری نداره، اما دو مورد پیش میاد ممنون میشم راهنمایی کنید:

1- وقتی بازی رو اجرا میکنم سیستم کاملا آرومه، حتی تو بازی هم هیچ خبری نیست اما بعد از این که از بازی خارج میشم و به محیط اصلی کنسول برمیگردم یه د??ه صدای ??ن بسیار بالا میره، جوری که واقعا ترسناک میشه. این موضوع ??قط وقتی از بازی خارج میشم ات??اق می??ته.

2- کی??یت بازی ها مثل سالیان قبل که تو کلوپ ها بازی میکردیم نیست، بازی هایی که اون دوران بازه کرده بودم ، چیزی که تو ذهنم مونده کی??یتش خیلی بهتره از حالا بود، نمیدونم مشکل از webman mod هست یا مانتیور. مانیتورم ایسوس 27 اینج ??ولhd هست با پنل IPS که کی??یت ??وق العاده ای داره اما برای بازی های ps2 خیلی ا??تضاحه. خواستم با موبایل عکس بگیرم اما متاس??انه تو عکس اون کی??یت بد مشخص نبود و تو عکس چون کوچک بود خوب نشون میداد اما در واقعیت خیلی خیلی دیگه بده. اگر راه حلی هست ب??رمایید. و این که به نظرتون از این روشی که تو ویدیو آموزش دادین است??اده بشه میتونه ت??اوت داشته باشه؟

با سپاس

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...