رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

***ترین های پی سی دی در سال 92 ***

پست های پیشنهاد شده

nazyaryan ممنون که منو قرار دادی . واقا معر??ت داری . کسی مارو یادش نیست ولی شما منو یادته واقا ممنونم . :88::51::balloons:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اینکه انسان باید بزرگ تر ،کوچیکتر سرش بشه باهات موا??قم

در مورد اون تربیت خانوادگی هم باید بگم(البته نظر شما قابل احترامه)من خودم یه پسری رو میشناسم که توی خانواده درست حسابی بزرگ نشده،باباشو و داداشاش همه اهل دعوا و بد دهن بودن ولی اگه خودشو ببینی اصلا باورت نیمشه که توی همچین خانواده ای بزرگ شده و همچین برادرایی داره

میدونی بعضی وقتا خانواده و دوست و ر??یقا نمیتونن روی ??رهنگ و ادب و اعتقادات یه ??رد تاثیر بزارن،چون اگر ??رد یک ویژگی رو داشته باشه یا یه چیزیو دوست داشته باشه،چون اون ویژگی رو دوست داره حر?? هیچ کس نمیتونه مانعش بشه که اون ویژگی رو نداشته باشه.

برای همین به نظر اگه خانواده یه خانواده با ادب و با ??رهنگ باشه ??قط میتونه ??رد رو با،با ادب بودن و با ??رهنگ بودن آشنا کنه در نهایت این خوده ??رد که میتونه تصمیم بگیره که میخاد یه آدم عو*ضی باشه یا یه آدم خوب

ببخشید سرت رو درد آوردم

گاهی مواقع حر??ت درسته ولی اینو بدون که در 90 درصد یا بیشتر مواقع انسانها محصول محیط اطرا??شون هستن و نمیتونن از خانواده و ??رهنگشون تاثیر نگیرن.حالا یه 10 درصدی هم هستن که خلا?? این قضیه عمل میکنن و واقعا تاثیر نمیگیرن.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با محبت ترین : از بین مدیرا محسن البته چون موزیکم رو تو سرور سایت آپلود کرد

:wi.nk:

علی و سعید. تقریبأ نص?? نظرات انجمن قربون صدقه ر??تن این دو تا واسه همه! من اصلأ مخال?? این نظرات که نیستم خیلی هم خوبه

و kazy شاید هیچکس دقت نکرده باشه ولی kazy تقریبأ 50 تا نوشته داره تو سایت ولی تشکرهاش بالای 1000 تا هست !!! تشکر کردن مهم نیست ولی وقتی یه ن??ر ??قط 50 تا نوشته داره اما بالای 1000 تا تشکر یعنی واقعأ مهربونه

یکی دیگه هم شبیه kazy هستمتأس??انه یادم نمیاد اسمشو

اون یه ن??ر دیگه هم edward بود

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...