رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

جلوه های بصری The Witcher 3 در کنسولهای نسل بعد شوکه کننده است

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]8131[/ATTACH]

جلوه های بصری The Witcher 3 در کنسولهای نسل بعد شوکه کننده است : بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال عنوان جدید استودیو CD Projekt RED است که در حال حاضر ساخت نسخه سوم از سری بازی های محبوب The Witcher را در برنامه کاری خود دارند.

Igameresponsibly به تازگی مصاحبه ای را در مورد جلوه های بصری و کارآیی بازی بر روی هر دوپلت??رم نسل بعد با سازندگان بازی انجام داده که با هم می خوانیم. Michal Krzemiński رئیس استودیو صحبت های خود را با این جمله شروع می کند: “اول از همه باید از تک تک ا??راد استودیو تشکر کنم. The Witcher 3 با موتور اختصاصی خودمان REDengine 3 در حال ساخت است. در حال حاضر ما بر روی کار نسخه سوم این موتور قدرتمند هستیم و این میتونه به ما این ??رصت رو بده تا از جدیدترین تکنولوژی ها بهره مند بشیم اما این همه داستان نیست، این قضیه اینطور نیست که شما چون جدیدترین تکنولوژی ها را در اختیار دارید پس بی خیال دیگر قسمت ها شوید. ا??رادی که ما در استودیو داریم بهترین های این صنعت هستند و از همه مهم تر اینکه با شور و اشتیاق زیادی حاضر برای به اتمام رساندن این پروژه هستند، من ??کر می کنم این ویژگی بسیار مهمی برای ما هست که بتونیم نشون بدیم بازی هایی که می سازیم حر??ی برای گ??تن دارن.??? وقتی که من از Krzemiński پرسیدم که جلوه های بصری این بازی در چه مرحله ای از کی??یت قرار داره و اینکه بر روی کدوم پلت??رم بهتر اجرا میشه اون جواب داد: “اوه، من دوست ندارم که ت??اوتـی در این قسمت در بین پلت??رم های مختل?? وجود داشته باشه. شما تصور کنین که ما در حال طراحی یک “هواپیما??? هستیم،طراحی قسمت سمت چپ هواپیما رو به اتمام رسوندیم و قراره که بر روی طراحی سمت راست این هواپیما کار کنیم، بعد یک ن??ر میاد و از شما میپرسه که: خب طراحی کدوم طر?? بهتر و پویاتر هست؟! خب شاید بگید که مشخصه که “سمت چپ??? بهتر هست ولی آیا درسته؟ پروسه و مراحل ساخت یک بازی مت??اوت تر از این قضایاست(بسیار مت??اوت تر از اون چیزی که گیمرها ??کر می کنند). در این نقطه از زمان ممکن است ت??اوت های بنیادی در کارآیی هر دو پلت??رم وجود داشته باشد ولی احتمال این هم هست که شاید ما هنوز مراحل “کدنویسی??? و “طراحی??? اون قسمت رو نسبت به پتانسیل کنسول به نحو احسنت انجام ندادیم. من اینجا میتونم به شما بگم که کارآیی این بازی بر روی هر دو پلت??رم PS4/Xbox ONE برابر است و حتما جلوه های بصری این بازی شما رو شوکه خواهد کرد.??? زمانی که من در مورد “رزولیشن??? و “نرخ ??ریم??? بازی از او پرسیدم، به من گ??ت که: “این بازی (در حال حاضر) در مراحل ساخت به سر میبرد و اینکه بگوییم بر روی کدام پلت??رم ??ریم دهی بهتر و رزولیشن بالاتری دارد حر?? کاملا بی معنی است.??? The Witcher 3 در تاریخ نامعلومی در سال 2014 برای پلت??رم های PS4 ، Xbox ONE و PC عرضه خواهد شد.

منبع Igameresponsibly.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...