رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

بیوگرافی یاس

پست های پیشنهاد شده

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

yas (9) [www.jpg

یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از س??رهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

پس از مرگ ناگهانی پدرش ، یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید .

این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها رابه موسیقی تبدیل کرد . این اولین راهی بود که او را با ذهن و ??کر پدرش نزدیک میکرد . پس از زلزله بم در ایران ، یاس از جان باختن بسیاری از مردم ایران ( تقریباً 50 هزار ن??ر ) در این حادثه ، به شدت ناراحت شد و او آهنگ " بم " را برای اولین بار نوشت و این آغاز حر??ه خوانندگی او بود.

او تشخیص داد که از طریق موسیقی رپ می تواند به مردم نزدیک شود و می تواند به سادگی و ساده تر از تمام ??رم های موسیقی که ??قط شامل چند دسته خواننده و شعر است تمام منظور خود را بیان کند .

??همید که از طریق موسیقی ، قادر است به مردم الهام ببخشد و الهام بخش میلیون ها جوان ایرانی باشد ، سپس او تصمیم گر??ت تا آهنگ های خود را برای دولت مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد .

او از مقامات اداری سالیان زیادی پاسخ نشنید . یاس تلاش زیادی کرد و بارها و بارها سبک آهنگ های او را ( رپ ) مورد استهزاء قرار دادند تا جایی که می گ??تند شبیه خواندن روزنامه است. تا زمانی که با تلاش های او ، برای 6 آهنگ از 10 آهنگ او ، مجوز صادر شد.

وی در مورد درخواست برای مجوز از دولت ایران و ناکام ماندن برخی از ترانه‌هایش این چنین گ??ت:

"" من در ترانه‌هایم ن??رین نمی‌کنم و در راستای تایید مسائلی مانند *** و تخل??ات چیزی نمی‌خوانم. من می‌خواهم با ا??تخار در جلوی خانواده‌ام ترانه‌هایم را اجرا کنم. ترانه من معمولاً با گله و شکایات از جامعه آغاز می‌شود. اما پایان آن همیشه امید است. اهمیت این کار، الهام بخشیدن به نسل جدید است تا از بهترین قوه پتانسیل و نه??تهٔ خود بهره بگیرند. ما به این نیاز داریم. ""

موسیقی و آهنگ های یاس ، هم اکنون به وسیله ی میلیونها ن??ر دانلود می شود و به آن گوش می دهند و در وبسایت ها و پرشین بلاگ های مختل?? می توان آنها را دید . در سال 2006 ، یاس آهنگ " سی دی رو بشکن " را نوشت و این درباره یک هنرپیشه ی زن ایرانی بود که قربانی لو ر??تن ??یلم شخصی خود شده بود . رسوایی کار این قربانی تا جایی پیش ر??ت که او کار خود را از دست داد . در آواز های یاس ، ا??رادی مورد انتقاد قرار گر??تند که در پخش کردن رسوایی مردم دخیل بودند و از آنها خواست تا این کار شرم آور را متوق?? کنند .

آهنگ های یاس از آب های بین المللی نیز ??راتر ر??ته و هم اکنون صدای نسل جدید چه در ایران و چه در خارج شده است و البته اغلب به او " توپاک ??ارسی " لقب داده اند . آهنگ " هویت من " با ا??تخار میراث ??ارسی توسط او خوانده شد و یاد آور ??یلم جنجال بر انگیز 300 بوده است .موسیقی یاس دارای یک ??رم استاندارد جدید برای رپ ??ارسی می باشد و الهام گر??ته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر م??هوم وارد موسیقی میشوند .

او با سایر موسیقیدانان همکاری دارد و قصد او معر??ی رپ ??ارسی به جهان است .

best of yas.jpg

شعر های یاس بر روی موضوعاتی می باشد که شنونده را به س??ری درون زندگی خصوصی او می برد . بهترین و پرا??تخارترین لحظه ی زندگی او زمانی بود که توانست خواهرانش را به کالج راهی کند .

ایران من

بازم کمه

با من باش

باید بتونیم

بچه‌های خیابونی

برو

بذارین بکشمش

بگو منو کم داری

بم

به امید ایران

به دنیا خوش اومدی

بی تو دیگه نه اصلا

پدر

پیاده میشم

تمومش کن

تو بیا

توس رپ

تو مریضی

تینا

جام جهانی

چشمامونو باز کنیم

چه روزای سختی ر??ت

خودتو توی بغلم بنداز

درد و دل

درکم کن

د??ترم دستمه

دلت دریاست

دنیای بی رحم

راز

رعد، یک داستان زنانه

زهی عشق

ستاره قطبی

سخته

Soldier Pose

سی دی رو بشکن

صلح تویی

کمک

مرگ

مرحم

مرقد (اینترو)

من خستم

نسل ماست

نه اصلا

نیستی

هانی

هد??

هویت من

یادت نره

یک ن??س بگیم

شیخ حیله گر

Rock On (قصهٔ زیرزمین)

به خاطر من

سرباز وطن

از چی بگم

من می‌جنگم

وقت ر??تن

??ریاس

آمین

من ادامه میدم

صدای اتحاد

برای دنبال کردن اخبار یاس میتونید به سایت yas50.blogfa.com سر بزنید ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترین رپر ایران :5yt82hl_th:yas:5yt82hl_th:

خیلی ممنون داداش عالی بود. سی دی رو بشکنو نمیدونستم واس چی و کی خونده.الان حل شد. مرسییییییییییی:4:

لینک به ارسال

منننننننننننننننننننننننن ادامه میدممممممممممممممممممممممم بدون تا آخره دنیا من همراهتم پای مرگ!!!:5yt82hl_th:

لینک به ارسال
بهترین رپر ایران :5yt82hl_th:yas:5yt82hl_th:

خیلی ممنون داداش عالی بود. سی دی رو بشکنو نمیدونستم واس چی و کی خونده.الان حل شد. مرسییییییییییی:4:

خواهش میکنم داداش ، واقعا کارش ??وق العادس ...

شاعر میگه ( یاس :biggrin2: ) :

دیگه تو لزومی نداره رو این ایده شک کنی / گذر عمر رو نمیتونی با قبض بیمه حل کنی

ما اینجاییم که هرچی دو چشمون دیده رپ کنیم / کلمه هام زلال?? لازم نیست که *****م کنین

آآآآآآآآ ....

لینک به ارسال

:thumbsup::4::5yt82hl_th::5yt82hl_th::4::thumbsup:

لینک به ارسال

Symphony-of-cats-400.jpg

به زودی آهنگ جدید یاس ...

آلبوم سم??ونی گربه ها با حضور یاس * به زودی *

موضوع تمامی ترک های آلبوم وصیت نامه است و در واقع همه رپرها از وصیت خودشون نوشته اند

به نظرتون ??یت یاس با کدوم خواننده رپ جذاب تر و قوی تر خواهد بود ؟؟

*بهرام

* رضا پیشرو

* حصین

* هیچکس

* عر??ان

* بیباک

* سورنا

بی صبرانه منتظریم ... پرچم بالاس :6:

ویرایش شده توسط aminomi

لینک به ارسال

حرکت لب یاس/برکت رپ ??ارس:biggrin2:

داداش اینا هیشکدوم در سطح یاس نیستن. یاس با گنده تر از اینا باید ??یت بده.

خدا سر شاهده نه خودم، تا حالا هیشکدوم از اهنگای اون یکی هارو نگوشیدم ینی یاس انقدر ارزش داره که گلبم الان گر??ته.

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
حرکت لب یاس/برکت رپ ??ارس:biggrin2:

داداش اینا هیشکدوم در سطح یاس نیستن. یاس با گنده تر از اینا باید ??یت بده.

خدا سر شاهده نه خودم، تا حالا هیشکدوم از اهنگای اون یکی هارو نگوشیدم. الانم گلبم گر??ته.

درسته مهم آهنگ جدید یاس که میخواد بیاد و باز کلمات جدید :thumbup:

آقا یاسر میگه ؛ ??علا مهم هد??ه ولی وقتش میرسه که زندگی نامشونو پاره کنم ...:thumbup:

لینک به ارسال
امیدوارم یه روزی یاس با امینم آهنگ بخونه.:love2:

الان اگه یاس با حصین یا هیچکس ترک بده ، دنیای رپ ( ??ارسی ) من??جر میشه چه برسه به اونا دیگه ... :biggrin2:

لینک به ارسال

ایییییییول یاس.اهنگاش هر چقدر هم گوش میدم بازم جذابیت داره و از جمله های خیلی خوبی تو اهنگاش است??اده میکنه

اون اهنگاییم که با amin میخونه ??وق العاده ان پررررررچمش بالاس :thumbsup:

لینک به ارسال

یاس کارش درسته مخصوصا اهنگ جدیدش با تیک ناین ??وق العاده بود

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...