رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تاپیک بازی dark souls 2

پست های پیشنهاد شده

سلام.بچه ها من برگشتم بعد از 3 روز (47 ساعت) بازی کردن dark souls 2.این 3 روز از پادگاتن مرخصی گر??تم نشستم خودمو خ??ه کردم.چی بگم راجع به این بازی که واقعا شاهکاره بی نظیره معرکه اس زیباست سخته و مرگباره.

[ATTACH=CONFIG]8341[/ATTACH]

دوستان هر سوالی دارین اینجا بپرسین راجع به بازی یا اه جایی گیر کردین بگین تا کمکتون کنم.

چند تا نکته تا اینجا که بازی کردم بگم بد نیست

1-بازی رو تقریبا میشه حدود 60-70 ساعت تموم کرد ولی من تا اینجا که بازی کردم با این که 47 ساعت شده ولی هنوز بازی رو نص?? هم نکردم.چرا؟ دلیلشو میگم که خیلی مهمه و بزای کسایی که اولین بار بازی میکنن خیلی م??یده.توی این بازی هر بار که میمیرین یا توی یه bonfire استراحت میکنید دشمنایی که کشته بودین دوباره ظاهر میشن.من از این موضوع به سود خودم است??اده کردم و هی از bonfire ظاهر شدم تا دوباره و دوباره دشمنا رو بکشم و لولم هی بره بالاتر و دیدم که دشمنا ??قط حدود 12 بار ظاهر میشن و اگه 12 بار بکشیدشون دیگه ظاهر نمیشن و شما با روحهایی که از این 12 بار کشتن به دست اوردین خیلی میتونین لول بزنید و قوی بشید.من تا اینجای بازی تک تک مراحل بازی رو harvest کردم یعنی تمام دشمنای بازی رو 12 بار کشتم و تا اینجایی که اومدم پشت سرم هیچ دشمنی باقی نمونده.حالا حساب کنید ببینید چقدر روح به دست اوردم و لول زدم.همینقدر بدونید که تا اینجای بازی که هنوز نص?? هم نشده لول من 110 شده و مطمئنم این یه رکورده.این کار باعث شده که خیلی قوی بشم و بازی برام راحت تر بشه البته راحت زیاد معنی نداره واسه این بازی چون هنوز هم دشمنا با دو ضرب میکشنم و غولهای بازی رو حداقل بعد از 30 بار مردن بعضیاشونو میکشم.(اگه اینقدر قوی نبودم ??کر کنم 60 بار می مردم).شما هم اگه میخواید قوی بشید این کار رو انجام بدین که مستلزم صبر زیاد و عاشق این بازی بودنه.

2-تو بازی وقتی یه بار میمیرید انسانیتتون رو از دست میدین و تبدیل به undead میشین و بعد از اون هر بار که میمیرین یه مقدار از خونتون کم میشه تا جایی که با چند بار مردن خونتون به نص?? حالت نرمال میرسه و دیگه از نص?? کمتر نمیشه.(در این حالت که خونتون نص?? هستش با یه ضربه ی غول یا بعضی دشمنای بازی میمیرین).حالا تو بازی یه ایتمی هست به اسم human effigy که با مصر??ش دوباره انسانیتتون برمیگرده و خونتون به اندازه ی نرمال میرسه ولی این ایتم خیلی زیاد گیرتون نمیادو واسه همین بهتون توصیه میکنم اصلا واسه دشمنای عادی بازی از این ایتم است??اده نکنید و حتی غولها رو هم چندین بار بدون این ایتم تست کنید و اگه نتونستین شکستشون بدین و ووقتی الگوی حمله کردنشون رو یاد گر??تین از این ایتم است??اده کنید.من تا حالا از این ایتم است??اده نکردم و الان 15 تا دارم از اینا.من تمام غولها رو تقریبا با خون نص??ه کشتم و واقعا بدون یه ضربه خوردن اکثرشون رو کشتم چون با یه ضربه کارتون تمومه.

3-تازه کارا بهتره از کلاس warrior است??اده کنید و از سیستم یه شمشیر و یه سپر است??اده کنید.از هر دو تا اپگرید یکیشو خرج strength کنید.

4-تو بازی خوب بگردین چون توی یه جاهایی که ??کرشو نمیکنید ارزشمند ترین ایتم ها هستن مثلا ایتم estus shard که تو هر مرحله یکی هست و باید بدینش به زنی که نزدیک bonfire تو شهر majula وایساده و اون براتون مقدار کوزه های سلامتی که میتونید حمل کنید رو بیشتر میکنه.

5-کوزه های سلامتی یا estus flask هر بار که تو bonfire استراحت میکنید دوباره پر میشن و بنابر این واسه مصر??شون نگرانی نداشته باشید.

6-مهمترین نکته ی بازی : هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت مقدار زیادی روح با خودتون حمل نکنید و تا که مقدارش به یه اپگرید رسید سریع با bonfire تاز طریق س??ر سریع برین به bonfire شهر majula و از طریق زنی که نزدیک وایساده خودتونو اپگرید کنید.اه روح زیادی با خودتون حمل کنید یه د??عه پیش میاد که میمیرین و روحاتون می??ته رو زمین همون جا که مردین و یه بار ??رصت دارین بهش برسین و برش دارین ولی اگه تو راه بمیرین دیگه واسه همیشه از بین میرن و کلی زحمت و جون کندنتون حروم میشه.

??علا بسه.بازم نکات دیگه اضا??ه میکنم.دستم خسته شد وگرنه کلی راهنمایی دیگه هست که بکنم. ??قط یک کلام از دست ندین این شاهکارو البته اگه جرات دارین که برین سمتش.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون بابت تاپیک.

دوستان اگر کسی هست که بازی رو از اول تو PSN بریم و بزنیم بازی بقیه ی پلیرای خراب کنیم تو پرو??ایلم PM بده :wi.nk:

تکی که اصلاً نمیشه ر??ت، وقتیم تو PSN آنلاین میشی به جای اینکه پلیرایی که تو راه می بینی بیان کمکت کنن میان بدتر می کشنت :|

لینک به ارسال

ممنون داداش خیلی به کمکم میاد

من تازه میخوام بازیش کنم :razz:

لینک به ارسال
ممنون بابت تاپیک.

دوستان اگر کسی هست که بازی رو از اول تو PSN بریم و بزنیم بازی بقیه ی پلیرای خراب کنیم تو پرو??ایلم PM بده :wi.nk:

تکی که اصلاً نمیشه ر??ت، وقتیم تو PSN آنلاین میشی به جای اینکه پلیرایی که تو راه می بینی بیان کمکت کنن میان بدتر می کشنت :|

لذت این بازی ??قط به تکی بازی کردنشه.این کارا ??اتحه ی بازی رو میخونه.مگه call of duty که انلاین بزنین.حی??ه به خدا این بازی.

لینک به ارسال
ممنون داداش خیلی به کمکم میاد

من تازه میخوام بازیش کنم :razz:

حتما حتما حتما.از دست نده اصلا.هر جا هم گیر کردی بگو راهت بندازم.

لینک به ارسال
حتما حتما حتما.از دست نده اصلا.هر جا هم گیر کردی بگو راهت بندازم.

چشم اولین ن??ر به خودت میگم استاد

لینک به ارسال
واسه pc هم میاد؟:razz:

اره داداش.ولی تا یکی دوماه دیگه ??کر کنم.

لینک به ارسال
چشم اولین ن??ر به خودت میگم استاد

در خدمتیم.

لینک به ارسال

داداش یه کمک کن.من یجا گیر کردم.تو اون ناحیه های اطرا?? که تا جایی که جا داشت گشتم کلی غول هم کشتم ولی دیگه راهی نیست نمی دونم چی کار کنم.یسری درا هم بستس.:sad:

لینک به ارسال
داداش یه کمک کن.من یجا گیر کردم.تو اون ناحیه های اطرا?? که تا جایی که جا داشت گشتم کلی غول هم کشتم ولی دیگه راهی نیست نمی دونم چی کار کنم.یسری درا هم بستس.:sad:

داداش من از کجا ب??همم الان تو کدوم قسمت نقشه هستی.لا اقل بگو کجایی یا اخرین غولی که کشتی کدوم بود؟

لینک به ارسال

سلام سعید جان من در the lost bastille اونجاکه سه تا Boss داره گیرکردم یکیشرو میکشم دوتایی میاد ناجوانمردانه منو میکشن یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال

سلام سعید جان درباره Boss ها چطور بکشیمشون تجربت بگو انشالله است??اده کنیم یا علی ع مدد

لینک به ارسال

سلام سعید جان درباره مرحله هاهم بگو کدوم رو به ترتیب بریم درباره داستان بازی هم بگو ممون بابت پاسخگویی یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال
سلام سعید جان من در the lost bastille اونجاکه سه تا Boss داره گیرکردم یکیشرو میکشم دوتایی میاد ناجوانمردانه منو میکشن یا علی ع مدد :4:

داداش این 3 تا boss واقعا سخت و ن??س گیرن.من خودم شاید 30 بار یا بیشتر مردم تا تونستم بکشمشون.بهترین روش به نظرم اینه که اولی رو همون بالا سریع بکشی و بعد وایسی تا دومی بیاد بالا.تا قبل از این که سومی هم بیاد بالا چند تا ضربه به دومی بزن و تا سومی اومد بالا تو بپر پایین و چون مقداری از خونت کم میشه زود قبل از این که اونا بیان پایین یه خون بخور.بعد که هر دو اومدن پایین با R3 ق??ل کن روی دومی که یه مقدار از خونشو کم کردی و ??اصلتو باهاشون ح??ظ کن و به حمله هاشون دقت کن.وقتی که هردو حمله کردن تو یه زمان کوتاه وقت داری که یه ضربه به دومی بزنی.همین روند رو خیلی خیلی با دقت اداه بده و اصلا عجله نکن چون یه حرکت غلط کارتو تموم میکنه.اگه fire bomb داری هم میتونی است??اده کنی تا دومی رو زودتر بکشی.وقتی دومی مرد سومی رو به روش اولی بکش.بهترین برای مبارزه ی تک به تک با اینا اینه که بچسبی بهش و دورش به خلا?? عقربه های ساعت بچرخی تا ضربه اش رو بزنه و تو دو سه تا بزنی ضربه بهش و دوباره همین روند.مو??ق باشی.خیلی سخته این غول ولی با دقت ردش میکنی.

لینک به ارسال

مهمترین ایتم بازی که واقعا خیلی به پیشبرد اسونتر بازی کمک میکنه ring of binding هستش که باعث میشه در صورت چند بار مردن جونتون به نص?? نرسه و و دیگه کمتر از 75% نمیشه.این ایتم خیلی خیلی تاثیر گذاره چون شما اکثر بازی رو در حالت hollow میگذرونید و هر بار که میمیرید خونتون کم و کمتر میشه تا به نص?? مقدار عادی میرسه ولی این حلقه نمیذاره که هر جقدر هم بمیرید جونتون از 75% کمتر بشه.مزیت دیگه ای هم که داره اینه که در اول بازی قابل دسترسی و پیدا کردن هست.از bonfire majula برید به سمتی که یه سری پله بهزیر زمین میره و همینطور پله هارو ادامه بدین تا به اب برسید.در اینجا یه دستگیره روی دیواره که بکشید و یه دروازه باز میشه.ادامه بدید مسیر رو تا برسید به heide's tower flame.از اینجا تا پیدا کردن حلقه 9 تا شوالیه ی پیر در مسیرتون قرار دارن که باید با دقت بکشیدشون.اینها خیلی قوی و خیلی کند هستن.دورشون خلا?? عقربه های ساعت اروم اروم بچرخین تا 3 ضربشون رو بزنند و بعد شما ??رصت دارین ضربه بزنید بهشون.همین کارو ادامه بدین تا بمیرن.شوالیه ی اول رو که کشتین سمت راستتون چند تا پله هست که به bonfire میرسه.برید و bonfire رو ??عال کنید تا در صورت مردن از همین جا بیاین.حالا برگردین همون جایی که اولین ش رو کشتید و مسیر رو ادامه بدین.از پله ها برین بالا و دومین ش رو بکشید.از پله ها یرید بالا و سومین ش رو بکشید تا یه دستگیره از زمین بیاد بیرون و اونو بکشید.مسیر رو ادامه بدین و میرسین به 3 تا ش که باهم به سمتتون میان.اینجا کارتون سخته و باید با دقت 3 تاشونو بکشید(اگه بمب یا تیرکمون دارین خوبه است??اده کنید مخصوصا روی ش هایی که سپر ندارن).وقتی 3 تارو کشتید 2 راه دارین.یه راه سمت راست و یه راه مستقیم.مسیر مستقیم رو برید و 2 تا ش دیگه میان که باید بکشیدشون.از پله ها برین بالا و مسیر رو ادامه بدین تا به اخرین ش برسید.اونو هم بکشید تا یه دستگیره دیگه بیاد بیرون و دستگیره رو بکشید تا یه پل بیاد پایین.از روی پل رد شید و بلا??اصله سنت چپتون یه جسد و یه صندوق میبینید که داخل صندوق حلقه قرار داره.تبریک میگم.شما مهمترین و ارزشمندترین ایتم این بازی مرگبار رو به دست اوردین.جلوتون یه در مه گر??ته وجود داره که داخلش یه غول قدیمی از بازی شماره اول قرار داره به اسم old dragonslayer که تو بازی اول dragonslayer بود و حالا پیر شده.

لینک به ارسال

سلام دوستان چطور میشه Dark Souls 2 رو آنلاین بازی کرد اونجور که من در دمو دیدم آنلاین با آ??لاین ??رق داره :thumbup: یا علی ع مدد :4:

[ATTACH=CONFIG]8387[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام دوستان از DLC بازی Dark Souls 2 خبری نیست هنوز DLC براش نیومده یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال

چرا یه dlc که شامل black armor weapon set هست اومده که 7-8 تا اسلحه و سپر اضا??ه میکنه.من دانلودش کردم و نصب کردم ولی اسلحه ها به طور تصاد??ی توی نقشه پخش میشن و باید دوباره همه جاهایی که گشتی رو دوباره بگردی تا شاید پیداشون کنی.من که بار دوم که بازی رو شروع کنم پیداشون میکنم.این بازی رو حداقل 4 بار پشت سر هم باید تموم کرد.سازنده گ??ته تا بار چهارم بازی ات??اقات جدید رو میشه که تو د??عه های قبل نبوده.

لینک به ارسال

بچه ها بالاخره لباس شخصیت اصلی بازی که توی تمام تریلرها تنش بود رو پیدا کردم.کل بازی دنبالش بودم.بهترین و خوشگل ترین لباس بازیه.اسم لباسش faram set هستش و توی قصر drangelic پیدا میشه.:thumbup:

لینک به ارسال
بچه ها بالاخره لباس شخصیت اصلی بازی که توی تمام تریلرها تنش بود رو پیدا کردم.کل بازی دنبالش بودم.بهترین و خوشگل ترین لباس بازیه.اسم لباسش faram set هستش و توی قصر drangelic پیدا میشه.:thumbup:

سلام سعید جان دقیقا تو کدوم منطقه هست یکم توزیع بده ممنون :5yt82hl_th: یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال
چرا یه dlc که شامل black armor weapon set هست اومده که 7-8 تا اسلحه و سپر اضا??ه میکنه.من دانلودش کردم و نصب کردم ولی اسلحه ها به طور تصاد??ی توی نقشه پخش میشن و باید دوباره همه جاهایی که گشتی رو دوباره بگردی تا شاید پیداشون کنی.من که بار دوم که بازی رو شروع کنم پیداشون میکنم.این بازی رو حداقل 4 بار پشت سر هم باید تموم کرد.سازنده گ??ته تا بار چهارم بازی ات??اقات جدید رو میشه که تو د??عه های قبل نبوده.

سلام سعید جان dlc هارو بزار ماهم دانلود کنیم شمارو هم دعا کنیم البته اگه حجمش زیاده نمیخاد آپلودش کنی ??قط یه لینک بدی حله یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال

DarkSoulsII_Wallpaper.jpg

Dark Souls II Black Armor DLC PACK

*Full FIX*

[bLUS41045],[bLES01959]

DLC Version: 1.01

Wooden Hand Axe & Shield

With Official Theme

با نصب این DLC از بسیاری سلاح های جدید و زره های مختل?? بهرمند خواهید شد.

ابتدا آپدیت V1.01 را مطابق با آید یخود دانلود و نصب کنید:

Dark.Souls.II.[bLUS41045].Official.Update.V1.01

Dark.Souls.II.[bLES01959].Official.Update.V1.01

سپس DLC را دانلود و نصب کنید:

Dark.Souls.II.Black.Armor.DLC.PACK.FIX

Dark Souls II Official Dynamic Theme:

Download Link

(پس از دانلود و نصب theme ??ایل RAP را با ReactPSN ??عال کنید)

DLC Content:

BLACK & BLACK DAGGER FlameStone FlameStone PARMA

- A dagger and shield embedded in Black Flamestone both found in the canal in Black Gulch.

- Although they are heavier than a normal dagger and shield , the unique properties of glass Flamestone make very sharp dagger and shield give high resistance to damage .

YELLOW YELLOW QUARTZ QUARTZ LONGSWORD & SHIELD

- A straight sword and small shield hardened yellow quartz both discovered in the bottom of the Iron Keep.

- Although these items could break easily due to its high level of corrosion, are exceptionally light and power to inflict damage has not diminished.

BOUND BOUND WOODEN HAND AXE & SHIELD

- A brutal hand ax and shield found in the Undead Purgatory. Both elements are wrapped in chains and thorns to cause additional bleeding on enemies .

- Both the ax and shield have fallen slash global power , but its ability to provide pain has increased deliberately.

Homunculus Homunculus MACE & WOODEN SHIELD

- A mace and a shield with spherical projections found in the Fortress of Aldia .

- Despite hammers and heavier than normal shields, hard lumps greatly increase attack power of the mace and shield defensive capabilities .

Transgressor transgressor 'S STAFF & SHIELD 'S LEATHER

- A personal and shield leather interlaced with an unknown and seemingly dull element , these elements are in the dark abyss of the Old .

- They have become a catalyst for sorcery and hexagonal and cause effect known as the Darkness

لینک به ارسال
DarkSoulsII_Wallpaper.jpg

Dark Souls II Black Armor DLC PACK

*Full FIX*

[bLUS41045],[bLES01959]

DLC Version: 1.01

Wooden Hand Axe & Shield

With Official Theme

با نصب این DLC از بسیاری سلاح های جدید و زره های مختل?? بهرمند خواهید شد.

ابتدا آپدیت V1.01 را مطابق با آید یخود دانلود و نصب کنید:

Dark.Souls.II.[bLUS41045].Official.Update.V1.01

Dark.Souls.II.[bLES01959].Official.Update.V1.01

سپس DLC را دانلود و نصب کنید:

Dark.Souls.II.Black.Armor.DLC.PACK.FIX

Dark Souls II Official Dynamic Theme:

Download Link

(پس از دانلود و نصب theme ??ایل RAP را با ReactPSN ??عال کنید)

DLC Content:

BLACK & BLACK DAGGER FlameStone FlameStone PARMA

- A dagger and shield embedded in Black Flamestone both found in the canal in Black Gulch.

- Although they are heavier than a normal dagger and shield , the unique properties of glass Flamestone make very sharp dagger and shield give high resistance to damage .

YELLOW YELLOW QUARTZ QUARTZ LONGSWORD & SHIELD

- A straight sword and small shield hardened yellow quartz both discovered in the bottom of the Iron Keep.

- Although these items could break easily due to its high level of corrosion, are exceptionally light and power to inflict damage has not diminished.

BOUND BOUND WOODEN HAND AXE & SHIELD

- A brutal hand ax and shield found in the Undead Purgatory. Both elements are wrapped in chains and thorns to cause additional bleeding on enemies .

- Both the ax and shield have fallen slash global power , but its ability to provide pain has increased deliberately.

Homunculus Homunculus MACE & WOODEN SHIELD

- A mace and a shield with spherical projections found in the Fortress of Aldia .

- Despite hammers and heavier than normal shields, hard lumps greatly increase attack power of the mace and shield defensive capabilities .

Transgressor transgressor 'S STAFF & SHIELD 'S LEATHER

- A personal and shield leather interlaced with an unknown and seemingly dull element , these elements are in the dark abyss of the Old .

- They have become a catalyst for sorcery and hexagonal and cause effect known as the Darkness

سلام ایمان جان این Dark Souls II Black Armor DLC PACK پسوورد میخاد:thumbup: پسووردش چی هست یا علی ع مدد :4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...