رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تاپیک بازی dark souls 2

پست های پیشنهاد شده

من یه بار قبلا دیدم گ??ته بودی نردبون ولی نمیدونم چی به چیه:bored:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهدی جان تمام چیزهایی که محمدرضا و کاظم گ??تن کاملا درسته.واسه همین هم من دیگه چیزی نگ??تم.خیلی چیزها هست که هنوز هیچ کدومتون نمیدونید.مثلا این که میتونید یه نردبون بخرید که از اول تا اخر چاه رو وصل میکنه به هم و راحت میرید پایین.??کر کنم هیچ کدومتون حتی اون مرده که نردبون می??روشه رو پیدا هم نکردید.یا پیدا کردین؟

بره من بعد این که اون چاهرو ر??تم و یه سری مراحل دیگرو اومد نشست کنار چاه من میدونستم ولی ??کر کنم بچه ها به اون یارو هنوز نرسیده باشن.

لینک به ارسال

این چاه چجوریه؟من ر??تم توش طبقه دومش دو راه بود یکی راست یکی چپ و ر??تم توش ادامه دادم شد یجایه تاریک که چوبیه هی بای از اون بپری روی اونا باید برم اونجارو پایین یا بالا اصلا قاطی کرد:crying::crying::crying::cursing::90::electricf:

لینک به ارسال
این چاه چجوریه؟من ر??تم توش طبقه دومش دو راه بود یکی راست یکی چپ ی***و ر??تم توش ادامه دادم شد یجایه تاریک که چوبیه هی بای از ان بپری روی اون نا باید برم اونجارو پایین یا بالا اصلا قاطی کرد:crying::crying::crying::cursing::90::electricf:

داداش شما میتونی اولین سوراخو بری تو/ بعدش که بری جلو کم کم میای پایین خودت

لینک به ارسال
داداش شما میتونی اولین سوراخو بری تو/ بعدش که بری جلو کم کم میای پایین خودت
بابا میام پایین میشه یه پل که یزرش شکسته درسته یا نه؟

لینک به ارسال
این چاه چجوریه؟من ر??تم توش طبقه دومش دو راه بود یکی راست یکی چپ و ر??تم توش ادامه دادم شد یجایه تاریک که چوبیه هی بای از اون بپری روی اونا باید برم اونجارو پایین یا بالا اصلا قاطی کرد:crying::crying::crying::cursing::90::electricf:

تو اونجا هر چی میتونی برو پایین میرسی به یه سری نردبون از نردبونا که بری پایین یه سری undead بهت حمله میکنن همون جا یه خورده بگردی یه سری کوزه سمی جلوی یه راهو گر??تن اونا بشکن بپر پایین اونجا که رسیدی یه سری کرم های سیاه غول پیکر بهت حمله میکنن و زیر اب های سیاه میان بالا جلو تر یه خورده بری میرسی به مه تو همون جا هم ۲تا بن??ایر میتونی پیدا کنی . راستی داداش از تکنیک احضار یار بلدی است??اده کنی؟

لینک به ارسال
تو اونجا هر چی میتونی برو پایین میرسی به یه سری نردبون از نردبونا که بری پایین یه سری undead بهت حمله میکنن همون جا یه خورده بگردی یه سری کوزه سمی جلوی یه راهو گر??تن اونا بشکن بپر پایین اونجا که رسیدی یه سری کرم های سیاه غول پیکر بهت حمله میکنن و زیر اب های سیاه میان بالا جلو تر یه خورده بری میرسی به مه تو همون جا هم ۲تا بن??ایر میتونی پیدا کنی . راستی داداش از تکنیک احضار یار بلدی است??اده کنی؟
نه به جان خودم اصلا این باز ر??ته رو اعصابم بدجور:crying:

لینک به ارسال
الان موشارو رد کردی؟؟؟
آره موشا غولشون دداغون شده طبقه پایینو نمی??همم

لینک به ارسال
نه به جان خودم اصلا این باز ر??ته رو اعصابم بدجور:crying:

بره منم اولا خیلی میر??ت رو اعصابم ولی العان من میرم رو اعصاب اونا :wi.nk: داداش بازی بیاد دستت ۱۰۰٪ وابستش میشی .:thumbup:

لینک به ارسال

از رو پل خرابه بپر پایینو مسیرو ادامه بده دیگه.2 تا راه هست.

لینک به ارسال
از رو پل خرابه بپر پایینو مسیرو ادامه بده دیگه.2 تا راه هست.
خوب همین کارو کردم ر??تم شد the gutter

لینک به ارسال

یه سری نردبون هست. برو پایین. بعد میرسی به اشغال ترین تیکه بازی. سعی کن همرو رد کنی و برسی به مه.مهو رد کردی باز ادامه بده. میرسی یه جا که یه عالمه مجسمه هیت که سم میپاشه رو هیکلت. جلو تر از اونا یه مه دیگه هست که توش the rotter هستو 55000 هم پول میده

ویرایش شده توسط kazy

لینک به ارسال
خوب همین کارو کردم ر??تم شد the gutter

کاملادرست داری میری

لینک به ارسال

طریقه احضار روح خیلی کاربردیه: اگه تو طول بازی human باشین و undead نشده باشین یه سری دشمنای قرمز رنگ ظاهر میشن که اگه بکشینشون میتونین قبل یه سری غولا احضارشون کنین و دو تایی به جنگ غول برین .به این صورت که به همون صورت انسان که پشت مه میرین یه نوشته زرد رنگ میاد رو زمین روش دکمه بزنین یه گزینه yes or noمیاد yes بزنین روح همون قرمزه که کشتین احضار میشه و از زمین میاد بالا

یه روشم برای این که همیشه انسانیتتونو ح??ظ کنین :یه حلقه تو بازی هست به نام ring of soul proroction که اگه دستتون کنین بعد مرگتون انسایتتون از بین نمیره همین طور روح هایی که جمع کردین.بعد هر بار مرگ این حلقه میشکنه ولی میتونین تعمیرش کنیین پیش اهنگرای بازی و دوباره ازش است??اده کنین

لینک به ارسال

طریقه احضار روح خیلی کاربردیه: اگه تو طول بازی human باشین و undead نشده باشین یه سری دشمنای قرمز رنگ ظاهر میشن که اگه بکشینشون میتونین قبل یه سری غولا احضارشون کنین و دو تایی به جنگ غول برین .به این صورت که به همون صورت انسان که پشت مه میرین یه نوشته زرد رنگ میاد رو زمین روش دکمه بزنین یه گزینه yes or noمیاد yes بزنین روح همون قرمزه که کشتین احضار میشه و از زمین میاد بالا

یه روشم برای این که همیشه انسانیتتونو ح??ظ کنین :یه حلقه تو بازی هست به نام ring of soul proroction که اگه دستتون کنین بعد مرگتون انسایتتون از بین نمیره همین طور روح هایی که جمع کردین.بعد هر بار مرگ این حلقه میشکنه ولی میتونین تعمیرش کنیین پیش اهنگرای بازی و دوباره ازش است??اده کنین

لینک به ارسال

بابا دیگه 3تاتون واسه خودتون غولی شدین تو دارک سولز.کم کم من باید بازنشسته بشم دیگه و برم سراغ ماریو.همه چیو خیلی خوب و واضح توضیح میدین.:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
بابا دیگه 3تاتون واسه خودتون غولی شدین تو دارک سولز.کم کم من باید بازنشسته بشم دیگه و برم سراغ ماریو.همه چیو خیلی خوب و واضح توضیح میدین.:thumbup::thumbup:

نه بابا ما بخواییم به درجه استادیه شما برسیم باید یه چند سال دیگه بدوییم :;-d::;-d:

لینک به ارسال

:76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::gigglesmile::76::76::gigglesmile:

من که شصخا نوکرتم هستم داداش. نبودی ما ج دادیم مگرنه شما که عین خود بازیو تعری?? میکنیو ادم کی?? میکنه. اگه باشی من منتظر میمونم تعری?? کنی حال کنیم تازه نکاتم که میگی ما سو است??اده میکنیم. خدایی تا حالا چند بار کارم راه ا??تاده وقتی خودتو داداش محمدرضا داشتین یکی دیگرو راهنمایی میکردین.

لینک به ارسال
agha inam hero me :wi.nk::wi.nk:

8818-darksoulsii-2014-05-15-00-49-38-54-jpg

8819-darksoulsii-2014-05-15-00-49-42-63-jpg

ایول داداش. چه لباس خوجلی داری. معلومه شما هم کارت درسته هاااااا

لینک به ارسال

اقا من بلاخره تا اخرش ر??تم و مو??ق به ??تحه 3 گانه DS سخترین بازیه کل دوران ها شدم :cancan:

به نظرم بهترین نسخه از این 3 گانه همینه بعد این DARK SOULS 1 و بعد DEAMONS SOULS . این نسخه جذابیت بیشتری داره مراحله زیبا تریم داره نسبت به 2 تای قبلی ولی خوب به نظرم غولای اون 2 تای قبلی از این سخت تر بودش . نمیدونم شایدم من حر??ه ای شده بودم تو این نسخه :thumbsup:

اخرای بازی یه خورده گنگه بره من که اینجوری بود ولی راهشو پیدا کردم اگه نتونستین اخراشو متوجه بشین بهم بگین تا راهنماییتون کنم ولی کلا حال بازی به اینه که خودت معما هارو کش?? کنی

سخت ترین غولای بازی بره من یکی اونی بود که زیر پاش لجن سبزه سمیه سر اون قلبم داشت کنده میشد :369182h9f7t06oge:. بعد از اون رئیس تمام اژدهای اخرای بازی بودش:10: و در اخر هم غول اخرش که یه جادو گره 2 تاییم زدنش مشکله خیلی عوضیه:90:ولی در کل یکی از لذت بخش ترین لحظهات بازی موقه ایه که یه غول دهن سرویسو به حلاکت میرسونی سر بعضی غولاش که من میکشتم 2 متر میپریدم هوا از خوشحالی :742144jjlc8uctut:

اینم یه سری عکس که تو طول بازی گر??تم .تو تیتراژ پایانی بازی یه موزیک ??وقالعاده قشنگ و احساسی پخش میشه تو مایه های موزیک غول اخر DARR SOULS 1 :JC_cupidgirl::369195adsuu9rgnl:

این جا جاییه که RING,S KING گر??تم

[ATTACH=CONFIG]8827[/ATTACH]

اینم رئیس کل همه اژدها هستش پدرم سر این در اومد ??قط کا??یه یه خورده اتیشش بهت بخوره لول 999 هم باشی در جا میمیری اینم یه روش داره بره کشتنش (120000 هزار تا روح میده:w00t:)

[ATTACH=CONFIG]8828[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8829[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8830[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8831[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8832[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8833[/ATTACH]

اینم تعداد د??عات مرگم تو کل بازی

[ATTACH=CONFIG]8834[/ATTACH]

اینم لول و ساعت بازی

[ATTACH=CONFIG]8835[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8836[/ATTACH]

اینم یه تیر کمونه که 3 تا تیر همزمان پرتاپ مکنه تو بازی میتونین پیداش کنین

[ATTACH=CONFIG]8837[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8838[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]8839[/ATTACH]

هر کی بازی نکنه نص?? عمرش بر ??ناست

لینک به ارسال

استااااااد!!!! من دیگه حر??ی ندارم واقعا. ??قط باید بگم دمت گرم. عکسا هم عالیه. خیلی مناظر پشتش زیباس. ??قط زیر جون و stamina یه چند تا ??لش هست. اون واس کدوم انگشتره؟؟؟نیروش چیه؟؟؟

لینک به ارسال
استااااااد!!!! من دیگه حر??ی ندارم واقعا. ??قط باید بگم دمت گرم. عکسا هم عالیه. خیلی مناظر پشتش زیباس. ??قط زیر جون و stamina یه چند تا ??لش هست. اون واس کدوم انگشتره؟؟؟نیروش چیه؟؟؟

نوووووکررررم.شمام ایشالله تمومش میکنین.یکش که اون حلقه هست که استقمت پر میکنه رنگه رینگه هم سبره. یکی دیگش همونیه که روش نماد اژدها داره و ابی رنگه . برم من ج??تشون +1 هستن

لینک به ارسال
نه بابا ما بخواییم به درجه استادیه شما برسیم باید یه چند سال دیگه بدوییم :;-d::;-d:

چاکرم داداش.تو هم دیگه کاملا حر??ه ای شدی.من ??کر کنم این 3 تا بازی رو حدود 1100 ساعت بازی کردم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...