رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تاپیک بازی dark souls 2

پست های پیشنهاد شده

من چاکرتم داداش منم جا داره بگم دمت واقعا گرررررررررررررررممممممممممم که مو??ق شدی یکی از سخت ترین بازی های دنیارو به پایان برسونی.انصا??ا کار هر کسی نیست.گاو نر میخواهد و مرد کهن گیمر :biggrin2::biggrin2: من که کاری نکردم داداش وضی??م بوده در وحله اول تلاش و پشت کار خودت بوده و خودت خواستی که تونستی تموم کنی.من هم جا داره از داش سعید گل پیشکس??ت این بازی یه تقدیر و تشکر جانانه بکنم به خاطر تمام کمک هایی که بهمون کرد و راهنماییمون کرد :51:

محمدرضا جون این اواخر دیگه واقعا تو بودی که تاپیک دارک سولز رو میچرخوندی.خودت هم دیگه یه پا غولی شدی واسه خودت مخصوصا این که 3گانه رو تموم کردی.من کاری نکردم.ولی شما انقدر به من لط?? دارین راهنمایی منو بزرگ میکنید.نمن چاکرتم هستم محمدرضای عزیزم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
محمدرضا جون این اواخر دیگه واقعا تو بودی که تاپیک دارک سولز رو میچرخوندی.خودت هم دیگه یه پا غولی شدی واسه خودت مخصوصا این که 3گانه رو تموم کردی.من کاری نکردم.ولی شما انقدر به من لط?? دارین راهنمایی منو بزرگ میکنید.نمن چاکرتم هستم محمدرضای عزیزم.

چاکرتم سعید جون.3 گانرو اگه راهنمایی ها و تشویقای تو نبود نمیتونستم تموم کنم داداش گل.ما در تلاشیم تا بتونیم ذره ای از محبتاتو جبران کنیم با مرام :wub:

لینک به ارسال

تو کل ایران هیچ تاپیک دارک سولزی حتی 30 ص??حه هم جلو نر??ته.

دم آقا سعید گرم:wi.nk:

لینک به ارسال
تو کل ایران هیچ تاپیک دارک سولزی حتی 30 ص??حه هم جلو نر??ته.

دم آقا سعید گرم:wi.nk:

چاکرتم ایمان عزیز.شما لط?? داری.دم خودت بیشتر گرم یا همون گرمتر.

داداش حالا از این حر??ا گذشته من این بازی رو اینجا به هر کی پیشنهاد دادم و بازی کرد پشیمون نشد.تو هم اگه وقت کردی یه سر برو سراغش شاید تو هم بدت نیومد ازش و به امید خدا اونوقت دیگه میریم واسه 60 ص??حه ای شدن تاپیک.

لینک به ارسال

پس چی ??کر کردی داش ایمان

استاد رو دست کم گر??تی ؟

لینک به ارسال
پس چی ??کر کردی داش ایمان

استاد رو دست کم گر??تی ؟

داداش دیگه بیشتر از این منو به رگبار شرمندگی نبند.هنوز کلی از ترکشهای طو??ان دیروزت تو بدنم مونده.اینطوری دیگه شهید میشم داش علی عزیزم.

لینک به ارسال
داداش دیگه بیشتر از این منو به رگبار شرمندگی نبند.هنوز کلی از ترکشهای طو??ان دیروزت تو بدنم مونده.اینطوری دیگه شهید میشم داش علی عزیزم.

میگن اسپم ندی

آخه نمیشه ........:saddd:

ما عاشقتیم داداش :grouphugg:

لینک به ارسال

دارک سولز 2 رو دارم بره بار دوم میرم اینم کارکترم به عشق ویچر شبیه گرالت در اوردمش چه طوره؟

[ATTACH=CONFIG]9363[/ATTACH]

لینک به ارسال
دارک سولز 2 رو دارم بره بار دوم میرم اینم کارکترم به عشق ویچر شبیه گرالت در اوردمش چه طوره؟

9363-img_۲۰۱۴۰۶۲۷_۲۲۱۵۵۶-jpg

ایول.میبینم که هنوز دارین دارک سولز بازی میکنین.هم تو هم کاظم.??کر کنم من عقب موندم ازتون باید دوباره برم واسه بار پنجم.

پسر خیلی باحال شده شخصیتت.واقعا از دور خیلی شبیه گرالت شده.نمیدونی چقدر منتظر این ویچر لعنتیم.

لینک به ارسال
ایول.میبینم که هنوز دارین دارک سولز بازی میکنین.هم تو هم کاظم.??کر کنم من عقب موندم ازتون باید دوباره برم واسه بار پنجم.

پسر خیلی باحال شده شخصیتت.واقعا از دور خیلی شبیه گرالت شده.نمیدونی چقدر منتظر این ویچر لعنتیم.

چاکرتم.اره دوباره اومدم سر وقت دارک سولز :wi.nk: میگم الان اومدم دوباره بازی کنم سلاحام همه موندن بره دومین بار ولی لولم کلا مثل اول شد ولی تو دارک سولز یک اینجوری نبود چرا؟

سعید جون اختیار داری.عقبی؟!!!!!:thumbsup:

ایول. گ??تم حداقل تا اون موقع یه خورده از ک?? دربیام:429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال
چاکرتم.اره دوباره اومدم سر وقت دارک سولز :wi.nk: میگم الان اومدم دوباره بازی کنم سلاحام همه موندن بره دومین بار ولی لولم کلا مثل اول شد ولی تو دارک سولز یک اینجوری نبود چرا؟

سعید جون اختیار داری.عقبی؟!!!!!:thumbsup:

ایول. گ??تم حداقل تا اون موقع یه خورده از ک?? دربیام:429778le1utwnx4p:

یا قمربنی هاشم. داداش برگرد پیش همون پیرزن اول بازی (قرمزک) یه soul vessel بنداز جلوش ببین هنوزم میتونی کاری کنی یا نه. اولش که میای باهاش میصحبتی اولین گزینرو بزنی ازت میخواد بعدش هر چند تا لول زده باشی میتونی دوباره از اول تقسیم کنی. حالا اگه اشتباهی هم کرده باشی د??عه پیش که به ن??ع خودت.

لینک به ارسال
یا قمربنی هاشم. داداش برگرد پیش همون پیرزن اول بازی (قرمزک) یه soul vessel بنداز جلوش ببین هنوزم میتونی کاری کنی یا نه. اولش که میای باهاش میصحبتی اولین گزینرو بزنی ازت میخواد بعدش هر چند تا لول زده باشی میتونی دوباره از اول تقسیم کنی. حالا اگه اشتباهی هم کرده باشی د??عه پیش که به ن??ع خودت.

مرسی کاظم جون نمیدونستم.میرم ببینم چه خواهد شد و باید کرد.دمت گررررم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...