رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

تروفی Platinum عنوان inFAMOUS: Second Son اولین بار در زیر مدت زمان ۳۰ ساعت به دست آورده شد

پست های پیشنهاد شده

INFAMOUS-SECOND-SON-021-250x140.jpg

هنوز هم چهار روز تا عرضه رسمی بازی inFAMOUS: Second Son باقی مانده ولی عده ای از ا??راد توانستن بازی را تجربه کنند و حتی ترو??ی Platinum این عنوان را هم مطابق با اچیومنت به دست آورند.

Tevinwade اداعا می کند که بازی خیلی جالب بوده، طوری که او نتوانسته خود را کنترل کند، طبق گ??ته ی خود او، در طی روز این شخص ??قط ۶ ساعت به استراحت کردن می پرداخته و توانسته ترو??ی Platinum بازی inFAMOUS: Second Son زیر ۳۰ بازی کردن از آن خود کند. در حال حاضر بدیهی است که این ترو??ی در لیست او به عنوان??? Ultra Rare ??? با ۰٫۴% کاربر به هد?? رسیده.

ما به صورت رسمی در وب سایت رسمی PlayStation مو??قیت او را مشاهده کردیم، ولی متاس??انه در ص??حه مربوطه مدت زمانی که او بازی را شروع کرده معلوم و مشخص نشده. مطابق با وب سایت رسمی PlayStation اولین ترو??ی او ( a secret bronze ) است که در ۲۵ مارس در ساعت ۴:۲۰ PM به دست آورده شده. ترو??ی platinum هم در ساعت ۱:۰۱ AM روز ۱۷ مارس توسط این ??رد کسب شده. مطابق با ساعات گ??ته شده مقدار او ۳۲ ساعت در بازی سپری کرده که باقی مدت را هم حتما در حال استراحت بوده !

همچنین با ??همیدیم که او قسمت سینگل پلیر ( داستان اصلی ) بازی را در میان ۱۵ تا ۲۰ ساعت به اتمام ( ۱۰۰% ) رسانده ( مطابق با گ??ته ی شرکت ??? اگر بد هستید بدترین باشید و اگر خوب هستید خوب ترین باشید???).

البته که مقدار زمان صر?? کرده برای به اتمام رسانده بازی از ??ردی به ??رد دیگر از لحاظ رقابت منتقل می شود، ولی در بازی inFAMOUS: Second Son مهم این است که شما چه مقدار نکته از قسمت گرا??یک بازی را درک کرده باشید.

در زیر می توانید تصویری از ترو??ی Platinum این ??رد را مشاهده کنید.

BKq2MXP-670x376.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام داداش سعید کجا بودی دلمون یه ذره شده بود :crying::crying::crying: همه دوستان سراغتو از من میگر??تن :crying:

پیشاپیش عید نوروز همه بر خودت وخانوادت مبارک داداش گل :wub:

لینک به ارسال

سلام علی جون.چاکرم.داداش 3 روز ق??ل شده بودم روی dark souls 2 .روزی 15 -16 ساعت بازی کردم.منم دلم براتون تنگ شده بود.امروز بازی رو یه کم بی خیال شدم که بیام پیشتون ببینم چطورین.

سال نوی شما و خانواده ی محترمت هم پیشاپیش مبارک.سال نوی همه ی بچه های انجمن پیشاپیش مبارک.ایشالا خودتون و خانوادتون همیشه سلامت و مو??ق باشین.

لینک به ارسال
سلام علی جون.چاکرم.داداش 3 روز ق??ل شده بودم روی dark souls 2 .روزی 15 -16 ساعت بازی کردم.منم دلم براتون تنگ شده بود.امروز بازی رو یه کم بی خیال شدم که بیام پیشتون ببینم چطورین.

سال نوی شما و خانواده ی محترمت هم پیشاپیش مبارک.سال نوی همه ی بچه های انجمن پیشاپیش مبارک.ایشالا خودتون و خانوادتون همیشه سلامت و مو??ق باشین.

خیلی ممنون

راستی دارک سلوز رو تموم کردی ؟

من تازه دانلودش کردم :razz:

لینک به ارسال

نه هنوز داداش.نص?? هم نشده ??علا.اخه دارم بازی رو harvest میکنم.یعنی دیگه هیچ دشمنی تو کل بازی باقی نمیمونه.هر دشمن رو 12 بار میکشم.خیلی زمان میگیره.

لینک به ارسال

بازی در این حد تخیلی دیگه خیلی مزخر?? می شه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...