رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

کارگردان فیلم Splinter Cell مشخص شد| کارگردانی معروف عهده دار این وظیفه شد!

پست های پیشنهاد شده

splinter-cell-image-240x200.jpg

Doug Liman کارگردان سرشناس ??یلم های هالیودی طبق قراردادی با کمپانی محبوب یوبیسا??ت عهده دار وظی??ه ساخت ??یلم Tom Clancy’s Splinter Cell شد. آقای کارگردان سابقه ی کاگردانی ??یلم های معرو?? خانم و آقای اسمیت و The Bourne Identity را در کارنامه خود دارد. طبق اخبار منتشر شده بازیگر معرو?? ??یلم های هالیودی، آقای Tom Hardy، به عنوان قهرمان این ??یلم ای??ای نقش خواهد کرد. تاریخ انتشار و عرضه این ??یلم نیز سال ۲۰۱۵ اعلام شده است. باید دید که آیا یوبیسا??ت می تواند با ??روش این ??یلم شکست طرح ??روش دو میلیون نسخه ای آخرین نسخه از ??رنچایز Splinter Cell یعنی Black list را جبران کند یا خیر؟

Tom-Clancys-Splinter-Cell-Blacklist.jpg

سم مخ??ی کار این بار در قالب ??یلم به خانه هایتان می آید!

Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist آخرین نسخه منتشر شده از ??رنچایز محبوب Tom Clancy’s Splinter Cell می باشد که با همکاری سه استدیو یوبیسا??ت مونترال، شانگهای و تورنتو ساخته شده است. این بازی با بهره گیری از داستانی بسیار غنی و سبک ناب مخ??ی کاری توانست هوادارا بسیاری را برای خود جذب کند و به تبع آن انتظارات نسبت به نسخه بعدی از این ??رنچایز را ا??زایش داد. این بازی در آگوست سال گذشته برروی کنسول های نسل ه??تمی و رایانه شخصی منتشر شد.

منبع گیم??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هم کارگردانش خوبه هم بازیگرش انشا الله خوب می شه . من روش حساب باز می کنم و منتظرشم:thumbsup:

لینک به ارسال

کلا ??یلم هایی که از رو بازی ها ساخته میشن یا بازی هایی که از رو ??یلم ها ساخته میشن زیاد خوب از آب در نمیاد.البته بعضی از ??یلم ها ولی بازی ها کلا.

لینک به ارسال

هم کارگردانش قدره هم بازی که میخواد از روش ??یلم بسازه.مطمئنا ??یلم زیبایی خواهد شد:thumbsup:

لینک به ارسال

خدای من من باورم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!! جوووووووووووووووووووووووووون:4::biggrin2::5yt82hl_th:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...