رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

تعداد دانلود های fifa 14 به ۲۶ میلیون بار رسید!

پست های پیشنهاد شده

fifa-14-mobile-screen-02.jpg همه ی ما می دانستیم که عنوان fifa 14 free to play ممکن است به مانند نسخه های قبلی خود در موبایل طر??داران بسیاری در سراسر جهان پیدا کند , به خصوص با توجه به زیبا بودن آن! . اکنون شرکت EA اعلام کرده است که این عنوان تا کنون ۲۶ میلیون بار دانلود شده است.

این خود می تواند که fifa 14 را به یکی از بهترین free to playها تبدیل سازد. البته شایان ذکر است که این میزان دانلود برای iOS بوده است. این بازی توانسته است خود را در میان ۱۰ بازی برتر از نظر دانلود در appstore در ۱۱۵ کشور جای سازد! EA نیز اعلام کرد که کاربران windows phone 8 به زودی این عنوان را بر روی موبایل های خود تجربه خواهند کرد. ممکن است در اینده شاهد بازی های ورزشی دیگر همچون گل?? از EA باشیم!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچ وقت نمیتونم با ??ی??ا ارتباط برقرار کنم و باهاش حال کنم.

لینک به ارسال
هیچ وقت نمیتونم با ??ی??ا ارتباط برقرار کنم و باهاش حال کنم.

به خدا منم مثل تو هستم:thumbup:

لینک به ارسال
به خدا منم مثل تو هستم:thumbup:

منم همین طور،ولی چون اطرا??یان بازی میکنن ماهم مجبوریم یاد بگیریم

لینک به ارسال

بازی خیلی خوبیه نمی دونم چطور این حر?? رو می زنید البته هر کسی نظری داره. از لحاظ گیم پلی که با pes مت??اوت هستند ولی نه دیگه اینجور که نشه باهش ارتباط بر قرار کرد !!!

لینک به ارسال
بازی خیلی خوبیه نمی دونم چطور این حر?? رو می زنید البته هر کسی نظری داره. از لحاظ گیم پلی که با pes مت??اوت هستند ولی نه دیگه اینجور که نشه باهش ارتباط بر قرار کرد !!!

بستگی داره از بچگی کدوم رو بازی کرده باشی.من به شخصه بدترین pes رو به بهترین ??ی??ا ترجیح میدم ولی خوب به قول تو سلیقه ای هستش و نمیشه گ??ت کدوم بهتره.

لینک به ارسال

برادرا با سلام.من خودم از بچگی به جز pes هیچی بازی نکردم تا اینکه pes 2014 اومد خراب کرد همه چیز رو.مثلا یه بازیکن کم سرعت میتونه یه پر سرعت رو بگیره که این خیلی مسخره هستش.ولی ??ی??ا هم بیشتر به واقیت نزدیکه هم ادم دوتا چیز از بازی میتونه یاد بگیره...??ی??ا تکه انصا??ا.من ??ی??ا رو به همه پیشنهاد میکنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...